حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
موشک قدر ۱۱۰ را بهتر بشناسید+تصاویر
قدر ۱۱۰ در گروه سریع‌ترین موشک‌های دنیا قرار می‌گیرد که توانایی رویارویی با تمامی رادار‌ها را دارد.
مردم کوهبنان به جای خانه تکانی مشغول آوار برداری هستند!/ کوهبنانی‌ها عید ندارند
مردم زلزله زده کوهبنان این روز‌ها به جای خانه تکانی مشغول آواربرداری از خانه‌هایشان هستند و صبح را تا شب در صف‌های طولانی بنیاد مسکن برای گرفتن وام ...
آیا فقط جاسوس‌ها خائنند؟
هرکسی که با قدم و کار خود باعث سختی معیشت سایر هموطنان شود و همچنین هرکس که با رفتار و کردار خود زمینه سوءاستفاده برای دشمنان ایران و اسلام عزیز را فراهم نماید، خائن به مردم و مملکت است و باید رسوا و مجازات شود.
شوک درمانی یا آشفتگی؟
ولیعهد، وزیر دفاع و همه کاره این روزهای نظام موروثی پادشاهی سعودی عنوان کرده است که دلیل اینکه دست به تغییرات گسترده در فرماندهان نظامی این کشور زده است، این است که او عادت به شوک درمانی دارد.
میوه « شاخه زیتون » آنکارا در تل‌ آویو
ترکیه با ادعای مبارزه با پ.ک.ک به عفرین حمله کرد اما رژیم صهیونیستی از این تجاوز نظامی منتفع شده است.
طلوعی از جنس آفتاب که تاریخ معاصر را دگرگون کرد
امام خمینی (ره) پس از 14 سال دوری از وطن و مبارزات جدی و گسترده علیه رژیم شاهنشاهی، روز 12 بهمن 57 به کشور بازگشتند.
وابستگی محض دیروز تا توانمندی دفاعی تمام‌عیار امروز
با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران تفکر منفعل بیگانه پرست را دادیم و تفکری مبتنی بر انقلابی‌گری را بدست آوردیم.
این لایحه فاجعه است
۱۵ آبان ۹۶ بر اساس تعهدی که آقای طیب نیا وزیر سابق اقتصاد در چارچوب برنامه اقدام(Action Plan) به کارگروه اقدام مالی(FATF) داده بود، لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم(TF) با امضای آقای حسن روحانی تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.
سرنوشت شبکه‌های اجتماعی محبوب در ایران
بعد از جا افتادن اینترنت در خانه‌ها به عنوان یکی از ملزومات زندگی هر فرد، هرازچندگاه یک یا چند شبکه اجتماعی محبوب شدند اما بعد از چندوقت کاربران آنها را رها کردند و به جای دیگری کوچ کردند.
استادی که نامه نوشت حقوقش را کسر کنند/بنایی می کردم تا رمان عاشقانه بخرم!
عباس دهقانی نژاد همان استاد معروفی است که با نوشتن یک نامه در فضای مجازی معروف شد؛ آنهم نامه ای برای کسر از حقوق به دلیل راضی نبودنش از کیفیت کلاس!
مرگ عبدالله و هرمی از تغییرات قدرت طلبانه در آل‌سعود
عربستان پس از مرگ ملک عبدالله و روی کار آمدن ملک سلمان شاهد تحولات زیادی بوده است.
دولت روحانی لایحه قانونی شدن حقوق‌های نجومی را به مجلس ارائه داد/ افزایش 50 درصدی امتیاز شغلی رئیس جمهور، وزرا، مقامات دولتی و نمایندگان مجلس / در صورت تصویب لایحه دولت، مقامات سیاسی تا پایان عمر، حقوق نجومی می‌گیرند
در حالیکه کشور از اوضاع نا‌به‌سامان اقتصادی رنج می برد و مردم نسبت به وضعیت موجود گله مند اند، دولت در «لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری»، افزایش 50 درصدی امتیاز شغلی را برای رئیس جمهور و معاونین آن، وزرا و معاونین آن ها و نمایندگان مجلس و استانداران در نظر گرفرفته است
قبلي 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 50 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir