حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
کارشناس اقتصادی تاکید کرد؛ بانک مرکزی ایران در معرض نفوذ اقتصادی
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه قانون مبارزه پول شویی دخالت آشکار در فضای اقتصادی کشور است گفت: در واقع با اجرای الزامات FATF عزت ایران از بین می رود و باید مراقب باشیم تا امنیت سیاسی و اقتصادی کشور درگیر این گروکشی ها نشود.
آیابنزین دونرخی می شود؟
قانون بودجه سال 95 بار دیگر دولت را مکلف به عرضه سهمیه ای سوخت کرده است اما باید دید که این امرتحقق می یابد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از سرمایه گذاران/ سرازیر شدن سیل سرمایه گذاران به شهرستان فراهان/ زمینه برای سودآوری تولید فراهم شود
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: مهمترین کار در تحقق شعار سال با حمایت از سرمایه‌گذاری صورت گیرد و برای جذب سرمایه‌گذار نیز باید تلاش شود و بدون سرمایه‌گذاری اقتصاد مقاومتی نیز محقق نمی‌شود.
یک نماینده مجلس: وام‌های نجومی،آتش زیر خاکستر فساد مالی است/بی‌اطلاعی مسئولان بالادستی از پرداخت حقوق‌های نجومی کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت:در حالی که وزیر مربوطه رئیس مجمع عمومی تصویب حقوق و مزایا است، ادعای بی اطلاعی از ارقام فیش های نجومی مدیران زیرمجموعه ادعای کذب است.
مرغ هم رکورد زد
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: امروز قیمت هر کیلوگرم مرغ به ۷ هزار و ۹۰۰ افزایش‌ یافته که دلیل این امر کاهش عرضه و بالا رفتن قیمت مرغ زنده است.
احمدی‌نژاد چقدر حقوق می گرفت؟
علی اکبر جوانفکر گفت:پرداخت یکبار پاداش منطقی به معدودی از مدیران برمبنای قدردانی از زحمات صادقانه آنان بوده است.
وام های نجومی مدیران بیمه ایران با کارمزد کمتر از 2 در صد/ پرداخت بیش از 3 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به 6 مدیر ارشد در یک مجموعه دولتی + اسناد
در جدیدترین دریافتی های نجومی به صورت وام، مدیران ارشد بیمه ایران مبالغی بالغ بر 600 میلیون تومان وام قرض الحسنه با سود صفر درصد دریافت کرده اند.
فیش‌های حقوقی مدیران بانک تجارت هم رسید
روابط عمومی بانک تجارت در واکنش به فیش حقوقی منتشر شده در رسانه‌ها، اعلام کرد: این مبالغ بابت تطبیق و یکپارچه‌سازی حقوق دوران بازنشستگی و حقوق و مزایای ناشی از آغاز به کار مجدد به حساب بستانکار بانک منظور شده است.
افزایش قیمت بنزین سبب تورم می‌شود؟/ تشدید نظارت‌ها مانعی برسرراه افراد سودجو
کارشناسان فعال در عرصه سوخت معتقدند همزمان با افزایش قیمت بنزین باید نظارت‌های قانونی به خوبی انجام شود،زیرا در صورت نبود نظارت‌ها و اطلاع‌رسانی‌، به اقشار ضعیف فشار وارد می‌شود.
کدام بانک ها تسهیلات 10 میلیونی ازدواج پرداخت می کنند؟ + جدول
افزایش وام ازدواج به 10 میلیون تومان زوج‌های جوان را چشم به راه نشانده تا ببینند سرانجام دریافت وام 10 میلیون تومانی چه خواهد شد.
لیموترش ۷ هزار تومان ارزان شد
رئیس اتحادیه میوه وسبزی از کاهش قیمت زردآلو، انگور و هندوانه در بازار خبر داد.
تعرفه تلفن ثابت ۵۰ درصد گران شد
وزیر ارتباطات گفت با توجه به ضرر و زیانی که در تلفن ثابت وجود دارد، تعرفه این خطوط از اول ماه آینده افزایش می یابد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 34 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس