حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
حقوق فقط ۹۰هزارتومان زیاد می‌شود؟
کارفرمایان حاضر نیستند بیشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آینده را افزایش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعیین دستمزد نیست و اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مصوبه‌ای را امضا نخواهند کرد.
تحقق 117 درصدی سهمیه اشتغال در آشتیان
فرماندار آشتیان از تحقق 117 درصدی سهمیه اشتغال این شهرستان در سال جاری خبر داد.
بانکها «ساعت شمار» جریمه دیرکرد می گیرند! + سند
به تاکید بسیاری از علما گرفتن جریمه دیرکرد شرعی نیست. 230 تومان عددی نیست اما هر چه باشد جنسش رباست. واقعا بانک‌ها با زندگی مردم چه می‌کنند؟
استخدام در هلال احمر متوقف شد
رئیس سازمان جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به مازاد پرسنلی که در جمعیت هلال احمر مشغول به فعالیت هستند، استخدام در جمعیت متوقف شد.
هشدار درباره قطع حقوق برخی کارمندان
یک مسئول مهم اجرایی با تاکید بر ضرورت دریافت کد استخدامی یا کد شناسه توسط همه کارمندان دولت، هشدار داد که از سال آتی تنها کارمندانی حقوق و مزایا دریافت می کنند که این کدها را اخذ کرده باشند.
سیب و پرتقال شب عید مهیا است/ ۶۰مرکز عرضه میوه نوروزی در استان دایر می شود
مدیر سازمان تعاون روستایی استان مرکزی از پیش بینی ایجاد ۶۰ مرکز عرضه میوه نوروزی در این استان خبر داد.
سند توسعه اشتغال استان مرکزی تدوین شده است
معاون برنامه ریزی استانداری مرکزی گفت: به منظور توسعه استان مرکزی، سند توسعه اشتغال متناسب با جمعیت هر شهرستان، نرخ بیکاری، محور توسعه هر شهرستان این برنامه تهیه شده است.
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد خبر داد.
نشانه از کمبود ویتامین D در بدن
سروتونین، هورمون مغزی که به میزان حوصله و خلق افراد بستگی دارد، در معرض نور روشن افزایش و در زمان نزول نور آفتاب کاهش می یابد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 28 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس