حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
افتتاح دومین مرکز نیکوکاری بعد از 8 ماه فعالیت/ تصاویر
دومين مركز نيكوكاري با هدف كمك به محرومان و نيازمندان در مسجد فاطمه الزهرا(س)شهرستان آشتیان افتتاح شد.
اعطای هر گونه پاداش آخر سال ممنوع شد
با تصویب دولت، شش میلیون و ۳۵ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۳ به عنوان پاداش آخر سال عیدی در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت می‌شود.
جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ ها
وزیر بهداشت جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ها براساس نظام نوین پرداختی را توضیح داد.
گران‌ترین و ارزان‌ترین شهر های ایران
بدون شک تا عبارت "گران‌قیمت‌ترین" را می‌بینیم ناخودآگاه سراغ تهران می‌رویم و این رویه درباره قیمت مسکن نیز صادق است و شهر تهران از نظر متوسط بهای یک مترمربع آپارتمان که از سال 1389 تا 1393 محاسبه شده است گران‌قیمت‌ترین و شهر بیرجند ارزان‌قیمت‌ترین مرکز استان بوده است.
انباری که کلنگش بهمن به زمین خورد و آبان ماه سال بعد به اتمام می رسد
در نهمين روز از دهه مبارک فجر کلنگ ساخت انبار اداري جمعيت هلال احمر شهرستان آشتيان به زمین زده شد.
افتتاح ساختمان پایش محیط زیست آشتیان بعد از 4 سال
ساختمان پایش محیط‌ زیست شهرستان آشتیان با حضور سرپرست استانداری مرکزی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
کارگروه اشتغال در آشتیان تشکیل شد
نشست صمیمی اعضای شورای شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان با جوانان شهرستان آشتیان به تشکیل کارگروه اشتغال انجامید.
پرداخت عیدی ۶۰۳۵۰۰ تومانی کارکنان دولت در بهمن + نحوه پرداخت عیدی
با تصویب دولت، شش میلیون و ۳۵ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۳ به عنوان پاداش آخر سال عیدی در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت می‌شود.
هزینه معیشت ۳ میلیون تومان شد
نمایندگان کارگران می‌گویند بسته پیشنهادی خود درباره مزد ۹۴ را بر مبنای هزینه های معیشت اعلامی از سوی استان‌ها را تدوین و در نشست هفته آینده شورای عالی کار ارائه می کنند.
بانک تجارت استخدام می کند
بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداریدر نظر دارد به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان و تکمیل کادر اجرائی شعب به شرح جدول ذیل، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و ...استخدام نماید.
جدیدترین استفتاء رهبر انقلاب در خصوص خرید و فروش چک
مطابق جدیدترین استفتائی که مکتوب آن در دفتر مقام معظم رهبری موجود است نظر معظم له به نظر گروه نخست برگشته و ایشان نیز این اجازه را برای خرید و فروش چک به شخص ثالث داده اند.
صدور دفترچه بیمه سلامت افراد بیکار
سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی کشور اعلام کرد: افرادی که شغل‌شان را از دست می‌دهند به طور حتم دفترچه بیمه آنان فاقد اعتبار و برای آنان دفترچه جدیدی صادر نخواهد شد،به همین دلیل در صورت نیاز می‌توانند بامراجعه به سایت سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام کنند.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس