حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
شایع‌ترین علل تغییر رنگ لثه‌ها
یک دندانپزشک گفت: یکی از شایع‌ترین دلایل تغییر رنگ لثه‌ها سیگار است؛ به واسطه عوامل موجود در دود سیگار و نیکوتین تولید ملانین بیشتر شده و رنگ لثه‌ها و سطح دندان‌ها را تیره‌تر می‌کند.
علل اصلی هک شدن سایتها چیست؟
گستره فضای مجازی به اندازه‌ای است که فضای کلاهبرداری خوبی را در اختیار هکرها قرار داده تا بتوانند از ضعف سیستمها و غفلت مسئولان سایتها استفاده کرده و به امیال خود برسند.
حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهید محمدحسین حدادیان
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی شب گذشته ۱۵اسفندماه در منزل شهید محمدحسین حدادیان -از شهدای اغتشاشات اخیر تهران- حضور یافتند.شهید محمدحسین حدادیان بسیجی جوانی بود که روز ۳۰ بهمن امسال در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسید.
رهبر معظم انقلاب در منزل شهید حدادیان حضور یافتند
رهبر معظم انقلاب اسلامی، ساعتی پیش در منزل شهید «محمدحسین حدادیان» از شهدای اغتشاشات اخیر تهران حضور یافتند.
موزه لوور در تهران
۵۶ اثر جهانی از ۸ بخش موزه لوور فرانسه در موزه ملی ایران به نمایش در آمدند . این آثار به مدت چهار ماه در تهران در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت .
قرار بود «پایتخت ۵» فیلم سینمایی ما باشد/بعید است دیگر با مهران مدیری همکاری کنم
خشایار الوند نویسنده سینما و تلویزیون حرف‌های متفاوتی از نسخه سینمایی سریال پایتخت، فاصله‌اش ار مهران مدیری و پرچم‌دار خانواده الوند مطرح کرد.
اهتمام نیروهای مسلح به فضای سبز و درختکاری
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح به فضای سبز و درختکاری اهتمام ویژه دارد.
اطلاعات جعبه سیاه سانچی به کمیته بررسی سوانح رسیده است/ آخرین وضعیت بررسی اطلاعات در مورد نفتکش ایرانی
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص انتشار خبری مبنی بر اعتیاد فرد هدایت کننده کشتی سانچی بیان داشت: من چنین خبری را ندارم که بتوانم آن را تایید یا تکذیب کنم و طی هفته های آتی هر نتیجه ای که کمیته سوانح به آن برسد برای عموم مردم قابل انتشار خواهد بود.
نخبگان بازیگران اصلی در عرصه دیپلماسی علمی هستند/ بسترسازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در وزارت خارجه
قائم مقام وزیر امور خارجه گفت: نخبگان بازیگران اصلی در عرصه دیپلماسی علمی هستند و باید بستری فراهم شود که دیپلماسی علمی تحقق یابد.
کسر خدمت ۶ ماهه فعالان سازمان‌های مردم‌نهاد صحت ندارد
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسر خدمت شش ماهه برا ی فعالان در سازمان‌های مردم‌نهاد صحت ندارد و طبق توافق وزارت ورزش و ستاد کل نیروهای مسلح تعدادی از سربازان تحصیل‌کرده، شش ماه آخر خدمت‌شان را به صورت عملی در وزارت ورزش مهارت‌آموزی می‌کنند.
عشق‌بازی به سبک «کراش»؛ شنیدن صدای تیشه فرهاد از توئیتر
یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده درباره علل گرایش جوانان به کراش در دانشگاه‌ها و پیامد‌های روانی آن توضیحاتی داد.
برگزیدگان اسکار 2018 معرفی شدند
آکادمی اسکار اسامی برگزیدگان نودمین دوره برگزاری این رویداد جهانی را اعلام کرد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 506 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir