حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عکس/ منصوریان در تیم ملی جوجیتسو
علیرضا منصوریان سرمربی استقلال روز دوشنبه در محل تمرین تیم ملی جوجیتسو حاضر شد و مورد استقبال مربیان و اعضای تیم قرار گرفت.
ویژگی‌های شهید احمد کاظمی به روایت سردار عرب‌پور
فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان تبعیت محض از ولایت را از ویژگی‌های بارز شهید کاظمی بیان کرد و گفت: این شهید راه خود را باکسانی که حتی از بزرگان و هم دیار وی بودند ولی با ولایت زاویه داشتند جدا کرد.
با دیدن این پیامک،موبایلتان را به فروشنده پس دهید + عکس
در پی اجرای طرح شناسه‌دار کردن تلفن‌های همراه، کاربرانی که گوشی‌های آنها ثبت نشده باشد، پیامک غیر فعال شدن آن را دریافت خواهند کرد.
دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم/تصاویر
به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
پاسخ به چند سوال درباره انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب
به تازگی در فضای مجازی بخش هایی از فیلم جلسه رای گیری مجلس خبرگان در تاریخ 14 خرداد 1368 منتشر شده است. ممکن است این فیلم سوال هایی در ذهن شما به وجود آورده باشد؛ در متن زیر تلاش می کنیم، با روایتی کامل از وقایع مربوط به انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، به این سوالات پاسخ دهیم.
انفجار جدید در نفتکش ایرانی؛ تعلل عمدی چین در اطفاء حریق
سخنگوی کمیته اضطرار شرکت ملی نفتکش ایران گفت: با وجود تلاش ها و تماس های مکرر با دولت چین متأسفانه همکاری لازم برای اطفاء حریق در نفتکش ایرانی صورت نمی گیرد.
آغاز خرید و ذخیره‌سازی میوه شب عید
مهرفرد گفت: برای تامین نیاز شب عید به اندازه سال قبل، یعنی بیش از ۲۳ هزار تن سیب خریداری و ذخیره‌سازی شده است.
سود سهام عدالت واریز شد
مرحله اول سود سهام عدالت به حساب برخی مشمولان واریز شد.
قیام 19 دی مردم قم؛ زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی
قیام خونین 19 دی 56 که توسط مردم ولایتمدار قم که در دفاع از امامت و ولایت و رهبری به پا شد، زمینه فروپاشی نظام دوهزار و پانصد ساله شاهنشاهی و سرانجام پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.
خسارت این چندروز آمریکا به کشور، بی‌تقاص نخواهد بود/همه‌ حرکات دشمن در این چهل سال، پاتک انقلاب است/اگر مسئولان ضعف‌ها را برطرف کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
رهبر انقلاب فرمودند: همه‌ حرکاتی که دشمن در این چهل سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است. انقلاب، ریشه‌ دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کَند.
وزارت کشور حق قانونی تشکیل اجتماعات را به بهانه مصوبه مجلس سلب می‌کند
قانون اساسی جمهوری اسلامی حق هر گونه اعتراض صنفی، اقتصادی، قضایی و سیاسی را برای ملت ایران به رسمیت شمرده است اما وزارت کشور ...
مصوبات کمیسیون تلفیق برای تکمیل مدارس نیمه تمام و ارتقای حقوق فرهنگیان
عضو کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تکمیل مدارس نیمه تمام و سرانه واحدهای آموزشی خبر داد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 465 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir