حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
چند نكته كارآمد در مهارت رانندگي
در يك مصاحبه از شوماخر قهرمان مسابقات فرمول يك جهان پرسيدند : شما در اتوبانهاي بين شهري و داخل شهري هم آرتيست بازي انجام ميدهي ؟ كه در پاسخ گفت : نه ، پرسيدند چرا ؟ گفت : از ترس رانندگي راننده هاي ديگر ، همه در سطح من نيستند.
برداشت غيرمجاز مبلغ 300هزار تومان توسط شاگرد مغازه
شخصي که با سوء استفاده از اعتماد صاحب کارش اقدام به برداشت غيرمجاز از حساب وي كرده بود با تلاش ماموران پليس فتا فرماندهي انتظامي استان مرکزي دستگير شد.
کاهش کمبودهای دارویی به 27 قلم/ سلامت فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست/اضافه‌وزن ۲۵ میلیون ایرانی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه سلامت فقط وظیفه وزارت بهداشت نیست، از نداشتن پیوست سلامت برای طرح‌های بزرگ و ملی انتقاد کرد .
لغو همزمان تحریم ها از روز توافق/ آیا مسئولین به عواقب ورود زنان به ورزشگاهها فکر کرده اند؟
امام جمعه شهرستان آشتیان گفت: آیا ما الان در پارک های شهرهای بزرگ امنیت داریم که در ورزشگاه ها داشته باشیم؟علت مخالفت مراجع در این است که ورود زنها باعث اختلاف زنان و مردان و از بین رفتن ارزشهای اسلامی و شکسته شدن حیا و سوءاستفاده افراد فرصت طلب و معاند است.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش آشتیان در سال جدید
فرماندار شهرستان آشتیان گفت: تجلیل از معلمان نباید منحصر به هفته معلم باشد بلکه باید همواره زحمات معلمان را ارج نهاد و از آنها تقدیر کرد.
آمادگی8 مسجد برای میزبانی معتکفین شهرستان آشتیان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آشتیان گفت: اعتکاف بهترین برنامه عبادی برای نوسازی معنوی جامعه بویژه در میان اقشار نوجوان است.
آشتیان میزبان نخستین نشست مشورتی بخشداران استان
به منظور هماهنگی و وحدت رویه در انجام امور مربوط به دهیاری های استان اولین نشست بخشداران استان در سال جاری به میزبانی شهرستان آشتیان و در محل سالن جلسات فرمانداری آشتیان برگزار شد.
پاسخ رهبر انقلاب به ۱۱ پرسش درباره مسئله هسته‌ای
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای به یازده پرسش درباره مسئله هسته‌ای با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در چند ماه اخیر پاسخ داد.
پوچ طلایی! چند برابر شدن هزینه بیمه تکمیلی معلمان/ تبعیض حتی در بیمه تکمیلی
یک فعال صنفی و کارشناس مسائل آموزش وپرورش گفت: بیمه تکمیلی معلمان گران و ناکار آمد است.
کمپین"دفاع از پاسپورت ایرانی" ایجاد شد
با توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپینی توسط فعالان فضای مجازی با عنوان" اعتبار پاسپورت ایرانی" ایجاد شد.
شمارش معکوس برای معرفی استاندار مرکزی/حسن بیگی یا رضوی،کدام یک سکان استانداری را به دست میگیرد؟
بیش از گذشت دو ماه از تودیع مقیمی استاندار پیشین استان مرکزی و انتصاب وی به سمت معاون سیاسی رئیس جمهور و تعیین سرپرست برای استانداری،سکاندار مرکزی در این هفته معرفی می شود.
تحقق بیش از 50% برنامه های شورای شهر
رئیس شورای اسلامی شهر آشتیان در چهارمین نشست مردمی اعضای شورای اسلامی و شهردار آشتیان در محل حسینیه بازار آشتیان گفت: اطلاع از روند امور اجرایی و مالی شهرداری و شورای شهر را حق شهروندان دانست.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 40 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس