حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پدر علم زمین ایران را بشناسیم
تا هنگامی که بیماری و کهولت سن ، دکتر را زمین گیر نکرده بود تا سن 90 سالگی هر هفته راهی آشتیان ، زادگاه خود می شد و سرکلاس درس زمین شناسی دانشجویانش حاضر می شد.
اغلب موارد کبد چرب ناشی از این دو عامل است
اغلب موارد کبد چرب ناشی از چاقی و پرخوری است و این دو عامل موجب شیوع هپاتیت ناشی از کبد چرب شده‌اند.
خشکی کویر میقان خطری بالقوه برای اراک/ اراک همچون خوزستان در 6 ماهه اول سال بعد
با توجه به کاهش میزان بارندگی در سال جاری در استان مرکزی خشک شدن بخش زیادی از تالاب میقان در تابستان دور از ذهن نیست که در این صورت در شش ماهه اول سال آینده شاهد ورود ریزگردهای محلی از این ناحیه به سطح شهر اراک هستیم و این موضوع وضعیتی به مراتب خطرناکتر از اهواز ایجاد می کند.
ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان آغاز شد
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان از امروز شنبه ۲۵ بهمن همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
5 درصد از افراد استان مرکزی بیسواد هستند
مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ۵ درصد از افراد بین ۱۰ تا ۴۹ سال این استان بیسواد هستند.
راه اندازی ۳ مدل کسب‌ و کار خانگی ارزان
تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواداولیه حداکثر به ١٥‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت.
هزینه معیشت ۳ میلیون تومان شد
نمایندگان کارگران می‌گویند بسته پیشنهادی خود درباره مزد ۹۴ را بر مبنای هزینه های معیشت اعلامی از سوی استان‌ها را تدوین و در نشست هفته آینده شورای عالی کار ارائه می کنند.
افزایش گرایش دانش آموزان به اعتیاد/ نا امیدی از تدبیر آموزش و پرورش
در گذشته کارشناسانی از ستاد مبارزه با مواد مخدر، فعالان حقوق کودک ، هشدار هایی درباره افزایش تعداد دانش‌آموزان معتاد داده بودند ، اما مرغ آموزش و پرورش یک پا دارد و این هشدارها هم نتوانسته در موضع گیری مسئولان این وزارت و انکارشان تغییری ایجاد کند .
نگران استیضاح نیستم/ به راحتی می توان از آموزش و پرورش اشکال گرفت
وزیر آموزش و پرورش ضمن بیان اینکه لایحه رتبه‌بندی معلمان اکنون در کمیسیون اجتماعی دولت مطرح است و تا پایان امسال پس از تصویب در دولت، تقدیم مجلس می‌شود گفت: با توجه به آمادگی نمایندگان مجلس امید است مراحل تصویب، به سرعت طی شود.
صدور دفترچه بیمه سلامت افراد بیکار
سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی کشور اعلام کرد: افرادی که شغل‌شان را از دست می‌دهند به طور حتم دفترچه بیمه آنان فاقد اعتبار و برای آنان دفترچه جدیدی صادر نخواهد شد،به همین دلیل در صورت نیاز می‌توانند بامراجعه به سایت سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به ثبت نام و دریافت دفترچه بیمه سلامت اقدام کنند.
حوزه بهداشت و درمان در طول سه دهه اخیر چه تغییراتی کرد+جدول
رژیم شاه، اگر بخش بسیار ناچیزی از درآمدهای ملی را که به وسیله‌ بنیاد پهلوی و سایر مؤسسات وابسته از کشور خارج می‌کرد، به بهبود اوضاع کشور اختصاص می‌داد، چه تحولاتی در کشور اتفاق می‌افتاد...
دهه فجر و بهره برداری از طرح های روستایی در آشتیان + تصاویر
همزمان با نخستین روزهای ایام الله دهه مبارک فجر از تعدادی از طرح های روستایی در شهرستان آشتیان بهره برداری شد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 38 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس