حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
در آشتيان؛ دزد جوان با اقدام سريع پليس دستگير شد
فرمانده انتظامي شهرستان آشتيان گفت: دزد جواني كه در يكي از روستاهاي آشتيان با تهديد، اقدام به سرقت طلاجات خانمي كرده بود، بعد از ساعتي كوتاه از سرقتش، دستگير شد.
انتخابات تعیین کننده آینده کشور است/ همه اقشار جامعه پای صندوق ها حاضر می شوند/ مردم ایران همواره به وظایف خود عمل کرده اند
مردم آشتیان در حاشیه انتخابات گفتند: شرکت در انتخابات کارمند و کارگر و کاسب نمی شناسد و هر کس که خون ایرانی در رگ دارد باید پای صندوق رأی حاضر شود.
امام جمعه آشتیان: مردم ایران همیشه بر خلاف خواست انگلیس عمل کرده اند
امام جمعه آشتیان گفت: دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران عملکرد نامطلوب آنان را نشان داد ولی مردم ایران همیشه نشان داده اند که بر خلاف خواست دشمنان عمل می کنند.
گفت و گو با کاندیدای نمایندگی مجلس/ تحصیلاتم را در رشته کشاورزی گذراندم/ حل مشکلات کشاورزی معضلات اقتصادی را ریشه کن می کند/ پروژه نفوذ برنامه خطرناکی برای اقتصاد کشور دارد
کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در منطقه آشتیان، تفرش و فراهان گفت: حل مشکلات کشاورزی می تواند معضلات اقتصادی را در منطقه و کشور ریشه کن کند.
مراسم عزاداري حضرت فاطمه زهرا(س) در فرهنگ شيعه از جايگاه والایی برخودار است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آشتیان :برافراشته نگاه داشتن پرچم فاطميه و مراسم عزاداری فاطمه زهرا(س) در فرهنگ شیعه از جایگاه والایی برخوردار است.
فرصتی برابر برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه آشتیان، تفرش و فراهان
پایگاه تحلیلی خبری سفیر آشتیان در نظر دارد در وب سایت خود به معرفی نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی در منطقه آشتیان، تفرش و فراهان بپردازد.
آزمایشگاه های تخصصی سل و مواد مخدر در آشتیان آغاز به کار کرد
رئیس شبکه بهداشت و درمان آشتیان از آغاز به کار آزمایشگاه های تخصصی سل و مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
شهرستان آشتیان به قطب درمانی استان مرکزی تبدیل می شود
فرماندار آشتیان گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان آشتیان در آینده به قطب بیمارستانی استان مرکزی تبدیل می شود.
مردم آشتیان: آرمان های امام خمینی در سراسر دنیا در حال گسترش است/ حمایت از انقلاب به نفع همه آحاد مردم است/ انتقال فرهنگ انقلاب مورد توجه مسئولین قرار گیرد
مردم آشتیان ضمن حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا، حمایت خود را از انقلاب اسلامی اعلام کردند.
افزایش 210 تنی تولید شیر در آشتیان
با افتتاح یک واحد دامداری گاو شیری تولید سالیانه شیر در شهرستان آشتیان با افزایش 210 تنی همراه شد.
دو پروژه عمرانی در آشتیان به بهره برداری رسید
با حضور مدیر کل امور روستایی استانداری مرکزی دو پروژه عمرانی در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.
تمکین از قانون کاندیدای رد صلاحیت شده/ احترام به قانون، احترام به مردم است
یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم پس از رد صلاحیت شورای نگهبان تمکین از قانون انتخابات را در دستور کار خود قرار داد.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 41 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس