حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
همایش دوچرخه سواری در آشتیان + عکس
همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت شهدای آشتیان برگزار شد.
بناهایی که گذر زمان را به نظاره نشسته‌اند
در کوچه پس کوچه های باریک و قدیمی شهر که پرسه بزنی، در پناه سایه دیوارهای بلند خاکی رنگ، به درهای کوچک رنگ و رو رفته ای برخواهی خورد که حکایت از گذر تاریخ در آشتیان دارد.
ردپای زندگی در سکوت روستا + عکس
روزگاری در روستای شوره علیا ، برو و بیایی بوده است، در قلعه ای بزرگ اهالی روستا در کنار هم زندگی می کردند اما با گذشت زمان، امروز تنها خرابه هایی از گذران زندگی در این قلعه باقی مانده است.
آمریکا با با سیاست مذاکره مجدد به دنبال گرفتن امتیاز است/مهمترین پیام کربلا، اطاعت از رهبری و ولایت پذیری است
امام جمعه آشتیان گفت:آمریکا با مذاکره مجدد دنبال گرفتن امتیازات جدید است و ایران حاضر نیست امتیاز جدیدی به آمریکا بدهد، آمریکا می خواهد با سیاست گام به گام پیشروی کند و امتیاز بگیرد.
رنگ و بوی عاشورایی در آشتیان + عکس
دسته‌های عزاداری با حضور در خیابان‌های مختلف شهر بار دیگر نشان دادند که برای شهادت امام حسین(ع)، حرارتی در دل‌های مؤمنان عاشق وجود دارد که تا ابد، سرد شدنی نیست.
جلوه عشق کودکان آشتیانی به امام حسین(ع)
كودكان و نوجوانان آشتیانی در هیئت‌ها، خیمه‌ها، حسینیه‌ها و تکایا و مساجد عزاداری محرم، یک موضوع را به خوبی می‌دانند و به آن عمل می کنند و آن هم این که مجلس امام حسین(ع)، یک مجلس معمولی نیست و احترام خاصی دارد.
همه پرسی کردستان تکه ای از پازل طرح خاورمیانه جدید از سوی استعمار است
امام چپجمعه آشتیان گفت: همه چرسی کردستان عراق در راستای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا و موجب بی ثباتی این منطقه است، همه پرسی در اقلیم کردستان خودزنی و خودکشی سیاسی است و دولت های منطقه بویژه دولت مرکزی عراق زیر بار نخواهند رفت.
شور عزای حسینی و ذکر «یا حسین» در آشتیان + عکس
هیات های مذهبی آشتیان در تعدادی از خیابان های مرکزی شهر عزاداری کردند.
شور محرم در حسینیه و تکایای آشتیان + عکس
هیئت‌های مذهبی در شهر آشتیان از اول محرم خیمه‌های عزا را به پا کرده‌اند و شب و روز شهر را شور و شعور بخشیده‌اند.
سیاه پوش کردن مساجد و تکایای آشتیان در استقبال از ماه محرم
پیر و جوان آشتیانی با نصب پارچه سیاه و پرچم‌های منقش به اسامی ائمه اطهار و حضرت ابوالفضل(ع) و زدودن گرد و غبار از وسایل تکایا و مساجد خود را برای آغاز ماه محرم آماده می کنند.
جوانان آشتیانی در تکاپوی آماده شدن برای محرم + عکس
این ‌روزها در نقاط مختلفی از شهر هیئت‌ها و اماکن مذهبی آماده برگزاری مراسم عزاداری محرم می شوند و با سیاه‌پوش کردن در و دیوار، کوچه و محله حال و هوای حسینی می گیرد.
فریاد مسلمانان مظلوم میانمار را لبیک بگوییم/ تکلیف الهی را بر دوش خویش احساس کنیم
موج جدید خشونت‌ها علیه مسلمانان میانمار توسط ارتش و افراطیون بودایى دل مسلمانان جهان را به درد آورده است، طلاب خارجی جامعه المصطفی آشتیان هم این جنایات را محکوم و خواستار قیام مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان میانمار شدند.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 178 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir