حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
یادواره شهدای شهرستان آشتیان در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان از برگزاری یادواره شهدای شهرستان آشتیان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
نبض زندگی در روستا می‌زند
روح زندگی در روستاها همواره وجود داشته و آرامش و ساده زیستی در زندگی مردم روستانشین موج می زند.
سکوت مجامع بین المللی و مدافع حقوق بشر در برابر جنایات میانمار/آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور می برد
امام جمعه آشتیان گفت: جنایات دولت و ارتش میانمار علیه مسلمانان قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و سازمان‌های بین‌المللی در مقابل کشتار وحشیانه میانمار سکوت کرده اند.
واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در محور آشتیان ۵ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در جاده روستای صالح‌آباد شهرستان آشتیان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و ۴ مصدوم برجای به همراه داشت.
نخستین زن شهید انقلاب اسلامی/لاله‌ای سرخ که در جمعه سیاه پَرپَر شد
شهیده محبوبه دانش آشتیانی یکی از شهدای سرخ هفده شهریور خونین سال ۱۳۵۷ است. او در سنین نوجوانی، به عنوان یک دختر مبارز و مسلمان به صفوف فشرده مردم مسلمان ایران پیوست و در روز ۱۷ شهریورماه سال۱۳۵۷ در میدان شهدا(ژاله سابق) به شهادت رسید.
عرفه؛ روز تجلی نیایش و مقدمه برای خودشناسی است
امام جمعه آشتیان گفت: روز عرفه مقدمه‌ای برای رویارویی با عید بزرگ قربان است و کسانی که در عرفه به شناخت واقعی از خود، خداوند، آخرت و هستی برسند، در عید قربان از تعلقات دنیوی به راحتی جدا می‌شوند.
افتتاح 25 پروژه عمرانی با 250 میلیارد ریال اعتبار در آشتیان+ عکس
در ششمین روز از هفته دولت 25 پروژه عمرانی و خدماتی با 250 میلیارد ریال اعتبار در آشتیان به بهره برداری رسید.
در هفته دولت 24 واحد تولیدی و صنعتی در آشتیان به بهره برداری رسید
همزمان با سومین روز از هفته دولت 24 طرح تولیدی، صنعتی و کشاورزی با حضور نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان مرکزی در آشتیان به بهره برداری رسید.
گشایش اقتصادی در اولویت کا ری دولت قرار گیرد/سنت های غلط یکی از موانع ازدواج جوانان است
امام جمعه آشتیان گفت: جهت گیری مهم دولت باید بر تسهیل زندگی مردم باشد و زندگی را بر مردم آسان کنند، علاوه بر این دولت با رسیدگی به روستاها مانع مهاجرت به شهرها است . شود.
لزوم حفظ مساجد به عنوان سنگر و خاکریز اول در نظام جمهوری اسلامی
امام جماعت مسجد «حسنی» آشتیان گفت: مسجد باید همچنان به عنوان سنگر و خاکریز اول در نظام جمهوری اسلامی حفظ شوند چراکه نقش مساجد در توسعه و ترویج معنویت در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن غیرقابل انکار است.
کونگ فو کاران آشتیانی ۶ مدال مسابقات قهرمانی استانی را کسب کردند
در این دوره از مسابقات کونگ فو کران آشتیانی یک مدال طلا، چهار مدال نقره و پنج مدال برنز را کسب کردند.
تعامل میان دولت و مجلس به معنای کوتاه آمدن از وظیفه نظارتی و قانونی‌ نیست
امام جمعه آشتیان گفت: منطق شایسته سالاری باید در تمام دستگاههای کشور اعم از اجرایی و قضایی رعایت شود، رئیس جمهور باید وزرا را براساس اصل الهی شایسته سالاری انتخاب کند. تعامل بین دولت و مجلس به این معنا نیست که مجلس از وظیفه نظارتی و قانونی خود کوتاه بیاید.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 176 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir