حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اجرای حکم اعدام قاتل 6 شهروند اراکی صبح فردا
دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: قاتل 6شهروند اراکی فردا صبح اعدام می شود.
ناتوانی‌های دولت یازدهم به روایت دولتمردان+جدول
رئیس جمهور که در انتخابات ۹۲ از توانمندی خود برای حل سریع مشکلات سخن ها گفت، با تحویل گرفتن دولت و پس از چهار سال، در موضعی وارونه می‌گوید تا ۱۰۰ سال دیگر هم مشکلات اقتصادی باقی خواهد بود.
دمشق چگونه از خطر سقوط گریخت / چه مناطقی از استان دمشق در کنترل ارتش سوریه و تروریست هاست؟ + نقشه میدانی
سال 2012 تروریست هایی که به عنوان انقلابیون معرفی می شدند برای سقوط پایتخت لحظه شماری می کردند و خبرهایی از تشکیل دولت موقت توسط آنان منتشر شده بود.
اولین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
صبح سه شنبه بیست و دوم فروردین با دستور وزیر کشور،ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد و کاندیداهای یکی پس از دیگری برای ثبت نام وارد وزارت کشور شدند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
وارداتی باید متوقف شود که تولید را تعطیل می‌کند؛ تشکیل کمیته مشترک برای گفت‌و‌گوی ملی؛ واشنگتن و مسکو سرشاخ شدند و پرسپولیس با تلفات به الهلال رسید؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
نیروهای دفاع هوایی روسیه‎
روسیه دومین یکشنبه آوریل هر سال را به نام نیروهای دفاع هوایی این کشور نامگذاری کرده است.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نوروزی جمعی از مسئولان نظام:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: منظور از منع واردات، واردات کالاهایی نیست که در داخل به‌قدر کافی تولید نمی‌شوند یا واردات آنها می‌تواند برای تولید داخل الگو قرار گیرد، بلکه آن وارداتی باید متوقف شود که کارخانه داخلی و تولید را تعطیل می‌کند.
پیرو آن امامی هستیم که در برابر قاسطین و مارقین و ناکثین با قاطعیت ایستاد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما پیرو آن امامی هستیم که در برابر قاسطین و مارقین و ناکثین با قاطعیت می‌ایستاد.
جوری حرف بزنید که اگر در خرداد سال آینده نوار امروز شما را جلوی خودتان گذاشتند یا پخش کردند، شرمنده نشوید/ کاری را که می‌توانید انجام دهید، وعده بدهید
رهبرمعظم انقلاب خطاب به نامزدها فرمودند: به گونه ای حرف بزنید که اگر خرداد سال آینده نوار حرفهای امروز شما را پخش کردند شرمنده نشوید و با بهانه گیری گردن این و آن نیاندازید.
نجات اقتصاد ایران از حرف تا عمل/ وعده 100روزه روحانی چه شد؟
گرانی، افزایش بیکاری،افزایش واردات،کاهش تولید، افزایش نقدینگی،رکود واحدهای تولیدی کدام یک شاخص نجات اقتصاد ایران است؟
آقای کاندیدا، لطفاً دوباره در زمین دشمن بازی نکنید
متأسفانه رقابت‌های انتخاباتی سال ۱۳۸۸، آغاز بدعتی تقریباً جدید و نامیمون در فرآیند مردم‌سالارانه انتخابات ایران اسلامی به‌شمار می‌رود، بدعتی که نتایج آن، تأسف و تأثر دلسوزان انقلاب و بی‌اعتمادی عمومی نسبت به برخی از مسئولین نظام را در پی داشت
نشست خبری رئیس جمهور
دهمین نشست خبری ریس جمهور با اصحاب رسانه در حال برگزاری است .
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 47 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس