حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عکس/صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 27 اردیبهشت
صفحه نخست روزنامه های چهارشنبه 27 اردیبهشت
عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت/هر لحظه تمام تحریم‌ها قابل برگشتند
سید مصطفی میرسلیم گفت: بعد از چهار سال از عمر دولت یازدهم عزت به پاسپورت ایرانی برنگشت چرا که هم و غم دولت فقط برجام بود.
میتینگ‌های انتخاباتی در حمایت از جریان خاص در دانشگاه آزاد اراک/ ریاست دانشگاه تکلیف خود را با جریان ارزشی مشخص کند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک گفت: رهبر انقلاب بارها فرمودند مراقب باشید دانشگاه تبدیل به باشگاه سیاسی نشود؛ این در حالی است که اکثر دانشگاه‌های مهم استان از جمله دانشگاه آزاد تبدیل به محلی برای میتینگ‌های انتخاباتی در حمایت از کاندیدای خاص شده است.
گرفتن مالیات از یقه سفیدها و بدحساب‌ها هنر است نه کاسبان خوش‌حساب/ مشکل ما کمبود نقدینگی و منابع نیست؛ ضعف مدیریت است/می‌توانیم چهره فقر و بیکاری را از جامعه بزداییم
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی شما می‌دانید که قلب من صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که در قامت کاندیدا قرار می‌گیرد ظرفیت داشته باشد.
برخی نامزدها به گونه ای عمل کردند که گویی اپوزیسیون نظام هستند/ به کسانی رأی بدهیم که گفتمان انقلاب اسلامی را دنبال می کنند/در مقابل هجمه‌های بی‌اساس سکوت اختیار کرده‌ام
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی در روز جمعه 29 اردیبهشت، گفت: متأسفانه برخی از نامزدها به گونه ای عمل کردند که گویی اپوزیسیون نظام هستند و در جهت سیاه نمایی و زیرسوال بردن نهادهای قانونی نظام گام برداشتند که مطمئناً چنین اقدامی برخلاف مصالح ملی است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های 26 اردیبهشت ماه؛
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مهم دکتر قالیباف
دکتر محمد باقر قالیباف در بیانیه‌ای از حجت الاسلام رئیسی و دولت کار و کرامت اعلام حمایت کرد.
تقسیم یارانه ها درشب انتخابات توهین به مردم است/میانگین سن کابینه دولت را به زیر 50 سال می رسانم
میرسلیم در جمع دانشگاهیان تبریز گفت: تقسیم یارانه‌ها در شب انتخابات توهین به مردم است و تنها کار دولت یازدهم تکذیب تعطیل شدن کارخانه‌ها بود.
دوره حرف‌درمانی گذشته است/ پیش‌پرداخت برجام ریختن بتن در قلب راکتور اراک بود
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ‌‌قفل کسب و کار به دست توانای ملت و جوانان باز می‌شود، گفت: دوره حرف‌درمانی گذشته است و مردم از دولت اقدام و عمل می‌خواهند.
«نه» اصفهان به روحانی
حسن روحانی دیروز به اصفهان رفت تا بعد از همایش چندهزار نفری سالن آزادی، این بار به امید یک استقبال باشکوه بنشیند. با این حال اما استان اصفهان و شهر اصفهان آنگونه که روحانی فکر می‌کرد با او همراه نبود.
برای آن که فضای انتخابات متشنج نشود، دم فرو بسته‌ایم/ برخی ادعا داشتند اگر افرادی خاص را قبل از انتخابات احضار کنید، ما اعلان جنگ می‌کنیم
معاون اول قوه قضاییه گفت: برخی از افراد در صحنه انتخابات برای آن که چند رأی بیشتر کسب کنند حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند.
قالیباف: در صورت پیروزی تابلو //شمارش ۵ میلیون شغل//را روشن می‌کنم/> تسهیلات ۴۰۰ میلیونی بدون وثیقه و بهره می‌گیرند
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در صورت موفقیت در انتخابات تابلو شمارش ۵ میلیون شغل را روشن می‌کنم، گفت: ۴ درصدی‌ها تسهیلات ۴۰۰ میلیون تومانی بدون وثیقه و بهره می‌گیرند.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 78 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس