حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
الفبای کربلا
الف. ای کاروان آهسته ران کارام جانم می رود / ب. بر روی نیزار ستم ابرو کمانم می رود (منصور عقیلی)
سبک زندگی،چگونه احساس خوشبختی کنیم؟
کارشناس مسائل اجتماعی: خوشبختی و بدبختی خیلی ها به دیگران گره خورده است، ناراحتی و خوشحالی از دست دیگران معیار شقاوت و سعادت افراد شده است!
ساختمانی که در شأن مردم آشتیان نیست
نهادی که خود مسئول ستاد بحران شهرستان است و باید در مواقع بحرانی مکانی برای جلسات مدیریت بحران و پیگیری امور بحرانی شهرستان باشد، خود دچار بحران شده است.
همایش تجلیل از رتبه های برتر شهرستان آشتیان/ همایشی با مهمانانی بزرگ
دومین همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور شهرستان آشتیان که میزبان مهمانان بزرگی بود به زیبایی و بسیار با شکوه برگزار شد.
ازدواج با فاصله سنی معکوس؛ آری یا خیر؟
پیوند زناشویی با توجه به زمان و شرایط دوران خودش، دچار دگرگونی ها و تغییراتی شده است؛ یکی از وجوه این دگرگونی ها، تغییر در شرایط سنی زوج است. در سال های اخیر ازدواج پسران با دختران یا زنان بزرگتر از خود افزایش داشته است.
تبلیغ مستقیم ازدواج آسان لازم اما کافی نیست/ رسانه‌ها در بحث ازدواج آسان جدی وارد کار نمی‌شوند
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی رسانه‌ها را در بحث سطح توقعات دختران دخیل دانست و گفت: رسانه‌ها به طور جدی بحث ازدواج آسان و کم توقعی را تبلیغ نمی‌کنند؛ در حقیقت تبلیغ مستقیم از زوایایی لازم است اما قطعا کافی نیست.
آیت‌الله مهدوی کنی دعوت حق را لبیک گفت+سوابق
آیت الله مهدوی کنی در 83 سال زندگی با برکت خود توانست شاگردان زیادی تربیت کند و گام های موثری در مسیر انقلاب اسلامی برداشت.
خودکشی دسته‌جمعی ایرانی‌ها با غذا
«سید حسن قاضی زاده هاشمی» در همایش روز جهانی غذا گفت: «سرانه مصرف روغن هر ایرانی سالانه 3 کیلوگرم افزایش پیدا می کند.» اما این، تنها آمار وحشتناک از مصرف غیر استاندارد مواد غذایی توسط ایرانی‌ها نیست.
سه روز گرسنگی اهل بیت پیامبر (ص) و نزول سوره دهر در شأن ایشان
در مورد شأن نزول آیات سوره "دهر" آمده است: روزى امام حسن و امام حسين (ع) بيمار شدند و رسول خدا (ص) به عيادت آن‌ها رفتند. حضرت وقتی بیمارى آنها را مشاهده كرد، خطاب به على (ع) فرمود: «نذرى كنید، تا خداوند بیمارانتان را شفا دهد».
اشعار حافظ، رنگین کمانی که زمین را به آسمان پیوند می دهد
شعرهایش را وقتی مرور می کنم مرا به کوچه هایی می برد که سالیانی است از آن گذر کرده ام و روزها و لحظه هایم رنگ و بوی او را گرفته اند، کوچه هایی با بوی مهر، با بوی دلدادگی و...
امامی که ایشان را کمتر از همه می شناسیم
امام هادی علیه السلام همچون نیاکان خود در برابر ناملایمات بردبار بود و تا جایی که مصلحت اسلام ایجاب می‌کرد با دشمنان حق و ناسزا گویان و اهانت کنندگان به ساحت مقدس آن حضرت، با بردباری برخورد می‌کرد.
این خوراکی ها محافظ دندان هستند
به گفته پژوهشگران چای توانایی برخی از باکتری‌ها برای تجمع‌یافتن در کنار باکتری‌های دیگر را مختل می‌‌کند.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 24 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس