حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
خواب خوب درجوانی، مغز سالم در پیری
مطالعات محققان نشان می دهد که خواب کافی و با کیفیت در دوران جوانی و میانسالی، مهم ترین عامل تقویت حافظه در پیری است.
وبلاگنویسان آشتیانی بشتابند
مجمع وبلاگنویسان شهرستان آشتیان به منظور ثبت و فعالیت در این مجمع عضو می پذیرد.
بشارت هفتم، یا موسای کاظم
سلام، اعتبار زندانهای بی گناه اسلام،آتشفشان صبر! سلام، آرامش خشمهای توفانی! سلام، باب الحوایج! سلام، آقا! رسیدن به خیر!
جامعه اسلامی مهندسین آشتیان عضو می پذیرد/ شرایط رشته ها
از تمامی مهندسین شهرستان آشتیان دعوت می شود برای استفاده از امکانات در نظرگرفته شده برای جامعه ی مهندسین و ارتقا و فعالیت مهندسین شهرستان در این جامعه عضو شوند.
شبکه هاي اجتماعي مجازي در کمين خانواده ايراني
هجوم نرم افزارهاي موبايل به حريم خانواده و افزايش روابط غيراخلاقي با توجه به اينکه استفاده غير معمول و بيش از حد از اينترنت منجر به اعتياد اينترنتي مي شود امروزه شاهد رشد اعتياد مجازي در نوجوانان و جوانان هستيم.
شعر حک شده بر کاشی حرم حضرت رقیه(س)
شعري كه بر كاشي حرم مطهر حضرت رقیه (س) حك شده است .
فیلم/ معنی واقعی «بچه مثبت» چیست؟
کلیپ «بچه مثبت» برگرفته از سخنان استاد علیرضا پناهیان در مورد ویژگی های یک مسلمان مثبت گرای واقعی ست. حرف های معنا دار استاد پناهیان در این کلیپ؛ شنیدنی ست.
اگر یاری خداوند را میخواهید بخوانید!
بر آنیم تا در این مجال، قطعاتی کوتاه و بلند از کتاب وحی را با نگاهی گزیده، پیشکش طالبان حق و جوینگان حقیقت کنیم.
اگر مذاکرات به نتیجه نرسد آمریکا بیش از همه ضرر می کند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار اعضای مجمع عالی بسیج و نمایندگان اقشار مختلف بسیج فرمود: این دولت امریکا است که نیازمند توافق است و از هرگونه عدم توافق ضرر خواهد کرد و اگر این مذاکرات در نهایت نیز به نتیجه نرسد، جمهوری اسلامی ایران ضرر نخواهد کرد.
بیماری ناشی از اعتیاد به شبکه های اجتماعی
یکی از مرگبارترین بیماری‌های دنیا در دهه های اخیر همزمان با رشد تلفن های همراه هوشمند به شدت در دنیا فراگیر و باعث نگرانی کارشناسان بهداشتی شده است.
فرزندآوری و لزوم افزایش جمعیت از دیدگاه اسلام/ فکری به حال بی‌توکل بودن خودمان بکنیم!
نکته محرز آن است که در هیچ کدام از روایات و سیره عملی حضرات معصومین علیهم السلام (به قدر رؤیت) تعداد و محدوده خاصی در باره تعداد فرزند در خانواده ها بیان نداشته است...
شجره ای به نام بسیج
خدا را سپاس كه رويش هاي بسيج همچنان پر ثمر و بركت خيز است، اما مباد كه نام آوران روزهاي سخت از ياد بروند و در گرد و خاك بازي هاي روزگار ديده نشوند؛ چه رسد به آنكه خداي ناكرده كم لطفي و جفا ببينند.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 26 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس