حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
نقش آفرینی زنان در نهضت امام حسین(ع)
اگر مردانی چون عبید الله بن حرّ جعفی فرصت همراهی امام حسین(ع) را از دست دادند در مقابل بودند زنانی چون:دلهم بنت عَمرو که شوهرش زهیر بن قین را برای پیوستن به سپاه امام تشویق نموده تا جاییکه وی توفیق همراهی و نهایتا شهادت را به دست می آورد
شناخت کم‌خونی از دیدگاه طب سنتی
یک استاد دانشکده طب سنتی کم خونی از دیدگاه طب سنتی تشریح کرد.
استفاده بیش از حد رنگ مو زنگ خطری برای زنان باردار
فوق تخصص خون و آنکولوژی کودکان‎ گفت:‎‏ رنگ کردن پیش از حد موی سر موجب سرطان می‌شود و زنان باردار نباید در حین بارداری ‏موهای خود را رنگ کنند٬ چون جنین مستعد ابتلا به سرطان‎ ‎است.
چرا کودکان دختر زودتر از پسران حرف می‌زنند؟
نتایج مطالعات محققان بر کودکان نوپا نشان می‌دهد که کودکان دختر نسبت به کودکان پسر زودتر حرف می‌زنند. اما چرا دختران به نسبت پسران زودتر شروع به حرف زدن می‌کنند.
کیفیت، قیمت یا مد روز؟؟
موقع خرید لباس جدای از کیفیت و قیمتش برام مهمه که رنگش و مدلش تو دید نباشه و عامه پسند باشه، دنبال مد نیستم، لباس خوب نباید جلب توجه کنه.
ترس از فرزندآوری، آری یا نه
ترس از فرزندآوری، چه مادی و چه معنوی همواره وجود دارد و تمام نخواهد شد. بهتر است در فرصتی مناسب ترس را کنار بگذاریم و خود را به خداوند بسپاریم اگر چه ناعاقلانه تصمیم گرفتن، صحیح نیست اما بهانه تراشی هم مجاز نمی باشد.
در عین بی پولی، چگونه پول خود را دور می ریزیم
هر فرد دارای درآمدی، دائما در حال انتخاب بین مصرف حال و آینده است. یعنی همیشه به این فکر می کند که چقدر از درآمد خود را پس انداز کند و چقدر از آن را خرج کند.
رنگیـن کمان، بازتـابی از زیبـایی های پـس از بـاران
پدیده ی زیبای رنگین‌کمان‌ را می‌توان پس از بارش باران، هر زمان که قطرات آب در هوا وجود دارند و نور خورشید از پشت سر در یک زاویه عمودی کوچک می‌تابد مشاهده کرد.
دست و دل عاشقان حسینی برای پخت غذای نذری + تصاویر
محرم که می آید هیئت‌های عزاداری رونق ویژه‌ای می‌گیرند. هم زمان، دیگ‌های بزرگ و کوچک هم روی اجاق ها می‌نشینند تا پذیرایی نذری‌هایی باشند که دوستداران امام حسین (ع) نذر کرده اند.
الفبای کربلا
الف. ای کاروان آهسته ران کارام جانم می رود / ب. بر روی نیزار ستم ابرو کمانم می رود (منصور عقیلی)
سبک زندگی،چگونه احساس خوشبختی کنیم؟
کارشناس مسائل اجتماعی: خوشبختی و بدبختی خیلی ها به دیگران گره خورده است، ناراحتی و خوشحالی از دست دیگران معیار شقاوت و سعادت افراد شده است!
ساختمانی که در شأن مردم آشتیان نیست
نهادی که خود مسئول ستاد بحران شهرستان است و باید در مواقع بحرانی مکانی برای جلسات مدیریت بحران و پیگیری امور بحرانی شهرستان باشد، خود دچار بحران شده است.
قبلي 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 25 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس