حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
نگرانی مردم از تنزل شعبه یک بانک به باجه در آشتیان
به دنبال مخالفتهای مردم آشتیان با تنزل شعبه یکی از بانکها در شهرستان آشتیان به باجه ، شورای شهر آشتیان در این باره توضیح داد.
آغاز عمليات اجرايي پروژه احداث بلوار گركان
ناظر فنی پروژه احداث بلوار گركان گفت:فاز اول این پروژه شامل اجرای تعریض بلوار ، شانه های خاکی با هزینه 200 میلیون تومان آغاز شده است
دستگيري 141 نفر مواد فروش و سارق در طرح پاك سازي پليس در استان مركزي
طرح پاك سازي نقاط آلوده در 108 نقطه در سطح استان به اجرا درآمد و در اين طرح 141 سارق، توزيع کننده مواد مخدر، مزاحمان نواميس شهروندان و ... دستگير شدند.
تعویض بیش از 27هزار کنتور برق در استان مرکزی
مدیردفتر نظارت وکنترل لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعویض واصلاح27هزار و514کنتور برق در استان خبرداد.
ظریف در خصوص حوادث تروریستی فرانسه به مجلس گزارش داد/ پشتوانه مردمی، الگوبرداری ناقص ترکیه از انقلاب اسلامی برای مهار کودتا
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز وزیر امور خارجه با نمایندگان مجلس را تشریح کرد.
یک نماینده مجلس: وام‌های نجومی،آتش زیر خاکستر فساد مالی است/بی‌اطلاعی مسئولان بالادستی از پرداخت حقوق‌های نجومی کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت:در حالی که وزیر مربوطه رئیس مجمع عمومی تصویب حقوق و مزایا است، ادعای بی اطلاعی از ارقام فیش های نجومی مدیران زیرمجموعه ادعای کذب است.
عبور از بحران‌های کشور با کمک روحیه انقلابی مجلس/ دیدار رهبر با نمایندگان متفاوت تر از جلسات قبلی بود/ نگاه حمایتگر و پدرانه رهبر به مجلس، حس شجاعت را در نمایندگان تقویت کرد
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: در این دیدار صمیمی رهبر ابتدا همه ی نمایندگان را به تقوا دعوت کردند و نقشه راه ۴ ساله مجلس را برای نمایندگام مجلس روشن کردند و روحیه ی انسجام، وحدت و همدلی برای یک حرکت انقلابی را در نمایندگان ایجاد کردند.
بهره مندی ۱۵۰۰ کودک دارای سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد استان مرکزی
در سه ماهه ابتدای سال جاری تعداد ۱۵۰۰ کودک زیر ۵ سال دارای مشکل سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد امام استان مرکزی بهره مند شده و برای این منظور مبلغ ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
در آشتيان؛ دزد جوان با اقدام سريع پليس دستگير شد
فرمانده انتظامي شهرستان آشتيان گفت: دزد جواني كه در يكي از روستاهاي آشتيان با تهديد، اقدام به سرقت طلاجات خانمي كرده بود، بعد از ساعتي كوتاه از سرقتش، دستگير شد.
انتخابات تعیین کننده آینده کشور است/ همه اقشار جامعه پای صندوق ها حاضر می شوند/ مردم ایران همواره به وظایف خود عمل کرده اند
مردم آشتیان در حاشیه انتخابات گفتند: شرکت در انتخابات کارمند و کارگر و کاسب نمی شناسد و هر کس که خون ایرانی در رگ دارد باید پای صندوق رأی حاضر شود.
امام جمعه آشتیان: مردم ایران همیشه بر خلاف خواست انگلیس عمل کرده اند
امام جمعه آشتیان گفت: دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران عملکرد نامطلوب آنان را نشان داد ولی مردم ایران همیشه نشان داده اند که بر خلاف خواست دشمنان عمل می کنند.
گفت و گو با کاندیدای نمایندگی مجلس/ تحصیلاتم را در رشته کشاورزی گذراندم/ حل مشکلات کشاورزی معضلات اقتصادی را ریشه کن می کند/ پروژه نفوذ برنامه خطرناکی برای اقتصاد کشور دارد
کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در منطقه آشتیان، تفرش و فراهان گفت: حل مشکلات کشاورزی می تواند معضلات اقتصادی را در منطقه و کشور ریشه کن کند.
قبلي 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 43 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir