حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
تلگرام محور ناامنی/ مسئولان چه می‌گویند؟
در حوادث و اغتشاشات دی ماه، تلگرام نقش اساسی ایفا کرد تا حدی که اکثر مسئولان جمهوری اسلامی ایران بر ناامن بودن این پیام‌رسان خارجی تاکید داشتند.
«ابراهیم» هنوز مطرح‌ترین دیده‌بان سینمای ارزشی است
مصطفی رزاق کریمی کارگردان فیلم مستند «بانو قدس ایران» در بخشی از دلنوشته‌اش نوشت: ابراهیم برای من هنوز مطرح‌ترین دیده‌بان سینمای ارزشی است.
برای کسب سود بیشتر باید چه کارهایی انجام دهیم؟
پیش از قدم گذاشتن در مسیر برندینگ کسب و کار، نکاتی وجود دارد که دانستن آن برای کسانی که می‎خواهند در این مسیر قدم بگذارند ضروری است.
ماه‌عسل در اردوی جهادی/ دیر می‌شد اگر منتظر می‌ماندم
باتوجه به اینکه مسؤل بسیج دانشگاه بودم، اولین سفر دو نفره مان بعد از عقد، اردوی جهادی ۱۰ روزه در مناطق روستایی محروم اسفراین بود که خاطره‌ای ماندگار شد.
آموزش و فرهنگ‌سازی؛ پیش‌نیاز بهره‌برداری و رهاسازی
امروزه به علت پیچیدگی و گاهی بدیع بودن مسائل زندگی اجتماعی، نه‌تنها اخذ نتیجه مطلوب از اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها و به‌خصوص استفاده از ابزار و روش‌های نوین، مستلزم تهیه و تأمین پیش‌نیازهای مرتبط با موضوع است، بلکه در بسیاری از موارد، کم‌توجهی به این نکته می‌تواند، نتیجه معکوس در پی‌داشته
تحلیلی اجمالی بر نتایج نظرسنجی دانشگاه مریلند
اخیراً «مرکز مطالعات بین‌المللی و امنیتی» دانشگاه مریلند آمریکا، نظرسنجی گسترده‌ای را در ایران انجام داده که به تیتر اول بسیاری از رسانه‌ها در داخل و خارج از کشور تبدیل شده است،
حذف کنکور تکلیف قانونی است/ لزوم جایگزینی مدل جدید سنجش و پذیرش
وزیر علوم گفت: بحث حذف کنکور باید با جایگزینی یک مدل جدید برای سنجش و پذیرش دانشجو به ویژه رشته‌هایی که داوطلب علاقمند زیاد دارند، صورت گیرد.
کدام فیلم‌ها متقاضی اکران نوروز 97 هستند؟/ رقابت تنگاتنگ میان کمد‌ی‌سازان
آثاری که اکران نوروزی شان پیگیری می‌شود، شاخصه هایی دارند که می تواند با فضای عید نوروز متناسب باشند؛ اما نباید از تنوع ژانر گذشت.
مردم از نجفی مطالبه کنند/ برخی بیکار و برخی اموال زیر باران و برف در حال از بین رفتن است/ چرا شهردار تهران پروژه های شهری را متوقف کرده است؟
ابوالفضل قناعتی گفت: در طول مدتی که شهردار تهران کرسی مدیریت شهری را به دست گرفته است توقع ما بر این بود که اگر کار جدید نمی‌تواند ارائه دهد که تا زمان ارائه برنامه شورای شهر طبیعی است، حداقل پروژه های گذشته را متوقف نمی‌کرد.
مراسم عزاداری فاطمیه در بیت رهبری
مراسم سوگواری و عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمة‌الزهرا سلام‌الله‌علیها طبق روال همه‌ساله از سوی رهبر معظم انقلاب به مدت پنج شب برگزار می‌شود.
مراسم دهمین سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه/تصاویر
مراسم دهمین سالگرد شهادت حاج عماد مغنیه با حضور سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، رحمانی فضلی وزیر کشور، احمد جبریل فرمانده جنبش نهضت آزادی بخش فلسطین، دختر شهید مغنیه، جمعی از همرزمان شهید و آحاد مردم در تالار وزارت کشور برگزار شد.
اجرای سند تحول بنیادین با ادبیات سند 2030/ وقتی معاون وزیر آموزش و پرورش دغدغه تربیت شهروند جهانی دارد
گاه سخنانی از برخی مسئولان رده بالای وزارت آموزش و پرورش شنیده می‌شود که هیچ تناسبی با گفتمان حاکم بر سند تحول بنیادین ندارد و تا زمانی که مجریان سند تحول در ادبیات خود به سند معتقد نباشند، انتظار اجرایی شدن آن بیجاست.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir