حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پاسخ به چند سوال درباره انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب
به تازگی در فضای مجازی بخش هایی از فیلم جلسه رای گیری مجلس خبرگان در تاریخ 14 خرداد 1368 منتشر شده است. ممکن است این فیلم سوال هایی در ذهن شما به وجود آورده باشد؛ در متن زیر تلاش می کنیم، با روایتی کامل از وقایع مربوط به انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، به این سوالات پاسخ دهیم.
سرنوشت یارانه‌ها در سال ۹۷ چه خواهد شد؟
بحث هدفمندی یارانه‌ها یکی از بخش‌های مهم لایحه بودجه 97 است که در حال چکش‌کاری در بهارستان است.
توانمندی‌های تسلیحاتی انصارالله در مقابله با ائتلاف سعودی/ انصارالله چند هزار نیروی نظامی دارد +عکس
تا یک سال بعد از آغاز جنگ، تنها جنوب و مرکز عربستان حد فاصل عمق ۳۰۰ تا ۵۰۰ کیلومتری از مرزهای یمن هدف موشک‌های انصارالله قرار می‌گرفت، اما از این زمان به بعد اهداف موشک‌ها به عمق هزار کیلومتری رسید.
مردم و قصه‌های هزار و یک شب روحانی/ #مطالبات_سراسری فراموش شدند
فعالین مجازی، با فروکش اغتشاشات با راه‌اندازی کمپین #مطالبات_سراسری سعی در پیگیری مطالبات حقیقی مردم ایران در اقتصاد و عدم اجازه به حاشیه رفتن آن توسط امنیتی‌های سابق تکیه زده بر کسی نهاد ریاست‌جمهوری شوند.
هاشمی رفسنجانی؛ آنچه بود و آنچه نبود
یک سال از ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت می‌گذرد اما هنوز بحث بر سر افکار و حیات سیاسی او داغ است.
پشت پرده «دوستت دارم»های پسران فراری از ازدواج چیست؟
این روزها یکی از دلایل افزایش سن ازدواج، ترس پسران از رفتن زیر بار مسئولیت است و آنها به نوعی از ازدواج فرار می کنند.
مروری بر فتنه ۸۸ و حماسه ۹دی
حماسه ماندگار ۹دی بدون شک بی‌نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم ایران رقم زد.
آسمان ایران چگونه امن‌ترین خطوط هوایی جهان شد؟+ جزئیات
۳۰ سال پیش در چنین روزی سپاه حفاطت هواپیمایی به دستور امام راحل تشکیل می‌شود و از آن تاریخ به بعد هیچ هواپیماربایی موفقی در کشور صورت نگرفته است.
اختصاص ۸۵ درصد بودجه کشور به هزینه‌های جاری دولت/کاهش بودجه حوزه‌ فرهنگی و نهادهای انقلابی در چند سال‌ اخیر
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای اجتناب از هزینه های جاری دولت که امروزه بیش از ۸۵ درصد درآمد عمومی کشور را به خود اختصاص می دهد باید تدبیری و راهکاری اساسی بیندیشیم.
ارسال کمک‌های غیرنقدی آیت‌الله مکارم شیرازی به مناطق زلزله‌زده
مرحله اول کمک‌های غیر نقدی ‌آیت‌الله مکارم شیرازی، شامل پتو، چادر و آب‌معدنی ‌در قم بارگیری شده و به سمت مناطق زلزله‌زده ارسال شد.
ایجاد ۵ باب بیمارستان صحرایی در دستور کار قرار گرفت است
سخنگوی اورژانس کشور گفت: جای هیچ‌گونه نگرانی نیست چراکه ما تمام امکاناتمان را بسیج کرده‌ایم اما همکاران من در حال ثبت‌نام داوطلبان به‌ویژه جراحان عمومی، طب اورژانس، متخصص ارتوپدی و متخصص بیهوشی هستند و اگر خدایی نکرده اتفاق ناگوار جدیدی رخ بدهد، از ظرفیت مردم سایر استان‌ها نیز استفاده خواهیم کرد.
آیت‌الله دری نجف‌آبادی بر جدیت و تسریع در امدادرسانی تأکید کرد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله استان کرمانشاه را تسلیت گفت.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir