حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در آشتیان
مسئول بسیج سازندگی آشتیان از پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی به متقاضیان در شهرستان آشتیان خبر داد.
رهاسازی ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورشی آشتیان
سرپرست جهاد کشاورزی آشتیان گفت: در راستای ترویج آبزی پروری و استفاده بهینه از منابع آبی امسال ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورش ماهی شهرستان رهاسازی شد.
گفتگوی جنجالی با قاسم جعفری سازنده پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی: گفتند نشانه های همجنسگرایی بگذار تا فیلمت در کن دیده شود!
در حوادث سیاسی سال‌های اخیر بسیاری از این جنس آدم‌ها را داشتیم که معتقد به نظام و سیستم و آدم‌های متفکری بودند، اما در موقعیتی قرار گرفتند که به اسم معاند طرد شدند. این کاراکتر هم همین طور بود جوانی خود را در جنگ گذرانده و حالا رسالت خود را در دانشگاه و آموزش دانشجویان می‌داند
امکان ارسال موشک از ایران به یمن وجود ندارد/ موشک‌های بازسازی شده یمنی عربستان را هدف قرار داده‌اند
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: موشک‌های شلیک شده به سوی عربستان یمنی هستند که بازسازی شده و برد آنها افزایش یافته است.
اعتراضات اقتصادی و موج سواری ضد انقلاب
یک کارشناس و پژوهشگر رسانه گفت: کانال‌های تلگرامی ضد انقلاب با دمیدن در بستر شبهات و دادن آدرس غلط به مردم، آنان را نسبت به وضع موجود خشمگین کردند.
نشست طراحان سوال از رئیس‌جمهور با لاریجانی
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از نشست طراحان سوال از رئیس‌جمهور با رئیس‌ مجلس خبر داد.
فرانسه دلال معادلات سیاسی است/ امیدوارم دستگاه دیپلماسی هرچه فعال‌تر برخورد کند
یک کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: فرانسه مانند یک دلال به دنبال سود بیشتر است و امروز سود خود را در موضع گیری علیه ایران و همدستی با عربستان می‌بیند.
«دروغ بزرگ» کلیدواژه شورشی‌های ۸۸ در سناریوی براندازی/مخالفت با جمهوریت نظام، هدف اصلی طرح «دولت وحدت ملی»
دبیر سیاسی حزب موتلفه و سردبیر روزنامه رسالت گفت: طرح تشکیل دولت وحدت ملی در حریان فتنه ۸۸ و در سال‌های اخیر هم مطرح شد، این تعبیر بی‌ربط در گفتمان سیاسی، نشانه گرفتن جمهوریت نظام محسوب می‌شود.
روشی طلائی برای درمان سنگ کلیه
یک متخصص و جراح کلیه در خصوص روش‌های جراحی و درمان سنگ کلیه توضیحاتی را ارایه کرد.
معارفه۳۱ شهردار در استان مرکزی/شهرداران خمین و آستانه به زودی معرفی می‌شوند
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری مرکزی گفت: در ۸ ماهه نخست امسال ۱۵۷ میلیارد تومان برای اجرای طرح های مختلف به حساب شهرداری ها وازیر شده است.
کسب معرفت، اولین مسئولیت شیعه منتظر
یک کارشناس مسائل دینی با اشاره به وظایف شیعیان در عصر غیبت، اولین مسئولیت منتظران را شناخت امام زمان(عج) دانست و گفت: معرفت و شناخت نسبت به امام عصر(عج) از مهم ترین وظایف شیعیان است.
پیامبر(ص) کامل‌ترین الگو برای بشریت/صلح امام حسن(ع) زمینه‌ساز عاشورا بود
مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی گفت: برترین انسان در عالم وجود، یعنی حضرت محمد(ص) جامع کمالات انسانی است و هر کس در پی سعادت ابدی در تمام جهات و رفتارها است باید سیره پیامبر(ص) را الگوی خود قرار دهد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir