حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 16 شهریورماه
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
عنصر ضد‌انقلاب دستگیر‌شده در گرگان را بشناسید
هفته گذشته سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، فردی با دو تابعیت ایرانی – آمریکایی را دستگیر کرده است.
ترس آمریکا از جنگ با مثلث "تهران-مسکو-پیونگ‌یانگ"/ "پاترول‌کرفت‌های" سپاه پاسداران آماده پاسخ به "امپریالیسم" + تصاویر
ارتش آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر مشغول نبرد با نیروهایی بوده است که توان نظامی پیشرفته‌ای نداشتند؛ اما اکنون با وجود احتمال جنگ با قدرت هایی همچون روسیه و ایران، ارتش آمریکا باید بودجه بیشتری از کنگره درخواست کند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 13 شهریور؛ از حضور همزمان قالیباف و احمدی‌نژاد در انتخابات تا انتقاد عارف از دولت!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
حرکت گام به گام ایران و هند در مسیر مبارزه با تروریسم
ایران و هند طی سال های گذشته شاهد تهدیدهایی مشترک از جنس امنیتی و از جانب تروریست ها بوده اند. اکنون و در فضای پسابرجام، با تکیه بر اسناد همکاری امنیتی که پیش از این بین 2 کشور به امضا رسیده می توان به حرکت گام به گام تهران و دهلی نو در مسیر مبارزه با تروریسم امیدوار بود.
بعید است آمریکا «گولن» را تحویل ترکیه دهد
تحلیلگر ارشد وزارت خارجه آمریکا معتقد است بعید است که آمریکا فتح الله گولن را به ترکیه تحویل دهد چرا که آنکارا شواهد کافی جهت قانع کردن دادگاه های آمریکا درباره نقش گولن در کودتا ندارد.
سفیر چین در تهران: کشورهای غربی علیه ایران سیاه نمایی می کنند
سفیر چین در ایران گفت: کشورهای غربی علیه ایران سیاه نمایی می کنند که برگزاری برنامه های فرهنگی مشترک واقعیت این کشور را نشان می دهد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اول شهریور؛ از گل به خودی کابینه تا آچمز نفتی دلواپسان!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
سخنرانی منتشر نشده از دادستان وقت دادگاه ویژه روحانیت تهران درباره آقای منتظری/ امام (ره) فرمودند آقای منتظری هم خودش فاسد است و هم شاگردی که تربیت کند فاسد تربیت می‌کند
امام(ره) فرمودند: البته اینکه من نامه را پس بگیرم ، نه اینکه پشیمان شدم و نه اینکه اصرار شما مرا وادار کرد که من این نامه را پس یگیرم، فقط ترسیدم که با پخش این نامه ، خون مردم به جوش آید و بریزند آقای منتظری را بکشند که آقای منتظری یک شیخ فضل‌الله نوری برای انقلاب بشود. من از این ترسیدم و آقای منتظر
سپاه پاسداران در گرامیداشت روز صنعت دفاعی: تضعیف توانمندی‌های دفاعی در پسابرجام آب به آسیاب دشمن ریختن است
سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: هر زبانی به ویژه در عصر «پسابرجام» سخن از تضعیف ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دفاعی کشور بگوید آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 30 مرداد؛ از دیدار محرمانه در منزل روحانی تا اظهارات عجیب وزیر ورزش!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
امام جمعه آشتیان :بهترین معیار ارزیابی عملکرد دولت ،توصیه های مقام معظم رهبری است
امام جمعه آشتیان گفت: بهترین معیار ارزیابی عملکرد دولت ،توصیه های مقام معظم رهبری است ،رهبر معظم انقلاب با همین دولت فعلی دیدارها و توصیه هایی داشتند که باید ارزیابی کرد که دولت تا چه اندازه بر اساس این توصیه ها اقدام کرده است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس