حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مجموعه‌پوستر/آمریکا تو دهنی خواهد خورد
جمعی از دانشجویان نخبه، نفرات برگزیده‌ی المپیادهای علمی، رتبه‌های برتر کنکور و اعضای بنیاد ملی نخبگان، صبح امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
قدردانی بشار اسد از حمایت‌های ملت و رهبر انقلاب
رئیس جمهور سوریه در دیدار با سردار باقری از حمایت‌های رهبر انقلاب و دولت ایران از کشورش، قدردانی کرد.
نفوذ ایران در منطقه امریکایی‌ها را عصبانی کرده است/ با امریکا ارتباط برقرار کردیم، ولی ایران بهشت نشد!
محسن رضایی گفت: یاس و عصبانیت ویژگی‌های اصلی مقامات آمریکای است چرا که آن‌ها شاهد نفوذ و پیشرفت ایران در منطقه و تنگ‌تر شدن حلقه‌های متحدان آمریکا در منطقه هستند
دختر خاص دیدار نخبگان با رهبری کیست + عکس
در دیدار دیروز نخبگان با رهبر انقلاب دختری حضور داشت که پس از سال‌ها زندگی و تحصیل در خارج از کشور، خاک وطن را برای خدمت انتخاب کرد.
آقای نوبخت چه کسی به دشمن گرا می‌دهد؟
سخنگوی دولت در حالی بیان می‌کند که چرا عده‌ای در داخل کشور می گویند منابع مالی کم است و به دشمت گرا می دهند که پیشتر اغلب مسئولان دولتی از خزانه خالی آنهم در بحبوبه مذاکرات سخن گفته‌اند.
هر زمان در طول تاریخ انقلاب به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم/مذاکره نباید بر روی راهبرد‌ها، استراتژی امهات انقلاب صورت گیرد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در طول 40 سال گذشته هر زمان که به مذاکره روی آوردیم سیلی خوردیم؛ چراکه انسجام را از دست دادیم.
سخنان ترامپ آبروی باقیمانده آمریکا را در دنیا برد/ باید عوامل قدرت جمهوری اسلامی را حفظ و تقویت کنیم
امام جمعه موقت تهران گفت: همه دنیا حرف های ترامپ را شنیدند و برای ما جای تعجب نیست بلکه جای خوشحالی دارد که با دست خود آبروی باقیمانده خود و آمریکا را در دنیا می برد.
کمین دقیق رزمندگان انصارالله یمن علیه نظامیان سعودی+ تصاویر
رزمندگان انصارالله یمن، موفق شدند در کمینی موفقیت‌آمیز، شماری از نظامیان رژیم سعودی را در مناطق مرزی با کشور یمن کشته و زخمی کنند.
نمونه دیگری از دغل‌کاری‌های ترامپ افشا شد
رئیس‌جمهور آمریکا به پدر یکی از نظامیان کشته شده ارتش این کشور پیشنهاد عجیبی داد!
توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تدوام خواهد یافت
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای در پاسخ قاطع به رئیس جمهور آمریکا، بر عزم و اراده خود در مبارزه با نظام سلطه و توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تأکید کرد.
برخورد خودرو با مردم در اوکراین/ 11 کشته و زخمی تاکنون + تصاویر
برخورد یک خودرو با جمعیت در شهر «خارکیف» اوکراین چندین کشته و زخمی بر جا گذاشت.
بازتاب بیانات رهبر انقلاب در رسانه‌های خارجی/ ایران، یاوه‌گویی‌های ترامپ را رد کرد
رسانه‌های غربی به طور گسترده بیانات مقام معظم رهبری درباره یاوه‌گویی‌های ضدایرانی رئیس‌جمهور آمریکا را پوشش دادند.
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس