حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
جای خالی کرامت مردم در دولت روحانی/ وقتی دولتی‌ها «سبدکالا» را فراموش می‌کنند +عکس
آنچه جای تاسف دارد،‌ نپرداختن به مسایل اصلی مردم همچون کرامت انسانی و سوال درباره ماجراهایی از قبیل "توزیع سبدکالا" در مناظرات اجتماعی بود.
دست خالی دولت روحانی در کاهش مشکلات ازدواج جوانان/ موج‌سواری رئیس و معاون روی قانونی که مخالف تصویب آن بودند
10 میلیون تومانی شدن وام ازدواج در سال گذشته که در مناظره اجتماعی مورد اشاره روحانی و بخصوص جهانگیری قرار گرفت در واقع مصوبه مجلس در قانون بودجه 95 است که علی رغم مخالفت صریح نماینده دولت به تصویب رسید.
مهمترین اولویت‌های کاری دولت دوازدهم
دولت دوازدهم قرار است در شرایطی سکان اداره کشور را در دست بگیرد، که پاره‌ای از ناهنجاری‌های اجتماعی و اداری مانند؛ فساد اداری و اقتصادی، رکود بخش تولید، تورم و بیکاری و همچنین مشکلات فرهنگی به یک چالش جدی تبدیل شده‌اند
چه کسانی نمی‌گذارند پرونده «حسین فریدون» قبل از انتخابات نهایی شود؟
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از نهایی شدن پرونده تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور خبر داد.
شکایت سه نامزد انتخاباتی از اولین مناظره تلویزیونی/ نظر نهایی تا پایان هفته اعلام می‌شود
رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از ارسال شکایت سه نامزد انتخاباتی از اولین مناظره تلویزیونی خبر داد.
حسن روحانی: نقدینگی را هم دشمن بالا برد؟/رشد ۸۰۰هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت تدبیر
حسن روحانی سال ۹۱ و ۹۲ با انتقاد از نقدینگی ۴۵۰هزار میلیاردی اقدام به تخریب دولت قبل و اخذ رای مردم کرد و این سوال را پرسید که "آیا نقدینگی را هم دشمن بالا برد؟" در این دولت نقدینگی ۸۰۰ هزار میلیارد تومان زیاد شد.آیا باز هم دشمن نقدینگی را بالا برد؟
برنامه‌های امروز یک‌شنبه (۱۰اردیبشهت) نامزدهای ریاست جمهوری در صداوسیما
امروز یک‌شنبه (۱۰اردیبهشت) چهار نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی با مردم صحبت می‌کنند.
عکس نوشته/وعده هایی که روحانی سال 92 به خوزستان داد
پایان عمر دولت روحانی فرصتی است تا به وعده هایی که او به خوزستانی ها داد نگاهی بیندازیم تا روشن شود چقدر از این وعده ها اجرایی شد.
عکس/وقتی جهانگیری دانشگاه بود، قالیباف کجا بود؟
اسحاق جهانگیری در مناظره روز گذشته اظهار داشت که در بهترین دانشگاه ها درس می خوانده و این سوال را مطرح کرد که قالیباف در آن زمان کجا بود. پاسخ یکی از کاربران توییتر به این سوال:
امروز 30درصد جوانان ما بیکارند/نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور هستیم/با حرف درمانی نمی‌توان کارها را پیش برد
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های 10 اردیبهشت ماه؛
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
ظهور گفتمانی نو در سپهر سیاست‎ورزی ایران/1/سید چگونه می‎اندیشد؟/مفهوم سیاست‎مدار ربّانی و عمیقاً مردمی
نگاه به مردم در فرهنگ دینی ما با فرهنگ‌های دیگر متفاوت است به طوری که در علم مدیریت شعار مشتری‌مداری را داریم اما در نظام مدیریت دینی سخن از امر بالاتری است و آن عشق به مردم است... امام(ره) به مردم محبت داشتند و در نظام اسلامی دوست داشتن مردم دوست داشتن همراه با عشق است.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس