حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
فلسطین خاکریز و خط اول کشور ماست
26 مرداد سالروز ورود آزادگانی ست که با فداکاری و مجاهدتشان مملکت را بیمه کردند و با صبر و تحملشان در اسارت استکبار و نسلش را بیچاره کردند.
راهپیمایی نمازگزاران آشتیانی در حمایت از مردم غزه
نمازگزاران آشتیانی پس از اقامه نماز جمعه، در حمایت از مردم بی دفاع و مظلوم غزه و محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردند.
تعامل با همه دنیا به استثنای رژیم صهیونیستی و آمریکا
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز(چهارشنبه) در دیدار وزیر امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگیهای ایران در خارج از کشور، دستگاه دیپلماسی کشور را مدافعان خط مقدم دفاع از اهداف، منافع ملی و سرمایه ملی ایرانیان خواندند .
تسلیت بی شرمانه آمریکا به بازماندگان قربانیان سانحه هوایی تهران
ماری هارف، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بدون اشاره به تحریم فروش قطعات هواپیما به ایران، در کنفرانس خبری هفتگی خود سانحه هوایی ایران ۱۴۰ را به خانواده های قربانیان این حادثه تسلیت گفت.
چرا رهبر معظم انقلاب بر مسلح کردن فلسطینیان تاکید دارند؟
سایت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مقاله ای به چرایی تاکید مقام معظم رهبری بر مسئله مقاومت مردمی و لزوم رساندن سلاح به فلسطین و کرانه باختری پرداخت.
نظر صهیونیست‌ها درباره پیام قاسم سلیمانی
بازتاب سخنان فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران درباره غزه، نگرانی آمریکا و رژیم اسرائیل از افزایش کمک نظامی ایران به حماس، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.
ماهیت کثیف آمریکا و اسرائیل برای جهانیان مشخص است
امام جمعه آشتیان: خنده دار است آمریکایی که مدعی حقوق بشر و آزادی است، خودش بی علت و بی جهت نسل کشی می کند.
هشدار فرمانده سپاه قدس به رژیم‌صهیونیستی/به وقتش جام خشم خود را بر سر صهیونیست‌ها خالی می‌کنیم
سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، روز چهارشنبه در پیامی نادر برای مقاومت فلسطین، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت تاکید کرد.
حضور نمازگزاران آشتیانی در راهپیمایی ضد صهیونیستی+ تصاویر
نمازگزاران آشتیانی پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلای آیت الله دانش تا روبروی فرمانداری را راهپیمایی و ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، جنایات اسراییل را محکوم کردند .
نه غزه نه لبنان حرف های شیطان است
امام جمعه ی آشتیان در خطبه های نماز عید فطر: افسار داعشی ها و اسرائیلی ها به دست شیطان است و هر جا که بخواهد با خود میکشد.
مرگ بر اسرائیل باید عملی شود
دکتر عبدالمحمدی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه روز قدس آشتیان: مرگ بر اسرائیل باید با صیانت از بچه هایمان عملی شود.
مردم از نسل کشی بی رحمانه ی رژیم صهیونیستی خشمگین اند
نماینده مردم آشتیان گفت: آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس با صدایی واحد به محکومیت این ظلم تاریخی می پردازند و خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی فریاد می زنند.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس