حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
به شهر شیرین بیان خوش آمدید
همه ساله از استان های مختلف بخصوص استان فارس به شهرستان آشتیان عزیمت می کنند و از مراتع و اراضی شهرستان برای تهیه ی آن بهره برداری می کنند.
شهروندان مراقب ترفند سارقان منزل باشند
پلیس آگاهی استان سمنان در خصوص رعایت نکات ایمنی برای پیشگیری از سرقت به شهروندان هشدارداد.
رفع سیاهی زیر چشم با روش های طبیعی
کرم‌های متعددی برای از بین بردن تیرگی زیر چشم وجود دارند که نه تنها موثر نیستند بلکه حتی ممکن است حاوی ترکیب‌های مضر برای پوست باشند.
نقاط مثبت و منفی «پایتخت 3»
در نشست نقد و بررسی سریال «پایتخت 3»که با حضور اساتید دانشگاه تهران برگزار شد؛ وجوه مثبت و منفی این سریال مورد ارزیابی قرار گرفت.
مصرف چای با این گیاه معجزه می کند
زعفران گیاهی است بومی اروپا و آسیا که بیشتر بشکل خشک شده به عنوان ادویه و دم کرده بکار می رود. همان طور که همه شما خوب می دانید این ادویه بسیار هم گران است. علت آن هم این است که حدود ۴۰۰ هزار کلاله ی گیاه زعفران، تنها یک کیلوگرم از این ادویه را در اختیار ما قرار می دهد.
صدور دفترچه‌بیمه‌ همگانی رایگان به شرطها
رئیس سازمان بیمه سلامت ایرانیان به پرسش‌های مردمی درباره پوشش بیمه همگانی پاسخ داد.
چه زمانی‌ بخوابيم؟!
امام علی (ع): اهل دنیا کسی است که خوابش بسیار باشد، پرخوری و پرخوابی جان را فاسد می کنند و زیانبار است.
چرا مردان پرخاش و زنان غیبت می کنند؟
یک روانپزشک می گوید: مردان در برخورد با استرس های مدیریت نشده به مواد مخدر و پرخاشگری پناه می‌برند و زنان به غیبت، خرید افراطی، مواد غذایی و عمل‌های زیبایی.
دروغ نگویید
اگر گفتند دروغ نگویید، گفتند همیشه دروغ نگویید؛ اگر می گویند نماز اول وقت، منظور همیشه است؛ همیشگی اش اثر می کند؛ یک کاری که همیشه انجام بدهد اثر خود را دارد.
ابتکار شهید صیاد در شام غریبان حضرت زهرا
ساعت یک نیمه شب بیدار شدیم و وضو گرفتیم . آقا محسن [ رضایی ] ، [ شهید ] صیاد شیرازی و تعدادی از فرماندهان و بسیجی ها حضور داشتند . دور قرارگاه حرکت کردیم و مراسم عزاداری راه انداختیم .
همراهش که باشید صیدتان می کند
پروردگارا رفتن در دست توست ، من نمی دانم چه موقع خواهم رفت ولی میدانم که از تو باید بخواهم مرا در رکاب امام زمانم قرار بدهی و آن قدر با دشمنان قسم خورده دینت بجنگم تا به فیض شهادت برسم .
نگران نباش سید! راه تو ادامه دارد...
سید جان چقدر خوب گفته بودی وقتی که امام زمان(عج) در همه حال ناظر و عالم بر رفتار ما است من در مقابل امام خود جسارت نمی کنم و دیگر لب به سیگار نمی زنم.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir