حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
از مشاغل خانگی چه می‌دانید؟
هزاران نفر در سراسر دنیا مشغول به کار در منزل هستند یعنی کسب و کار خانگی دارند این نوع از کسب و کار به دلایلی طرفداران زیادی دارد.
دعوت به همکاری بانک کارآفرین سال 93
بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب شهر تهران اقـــدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید.
کارآفرینان این 3 اصل را بخوانند
در حال حاضر کارآفرینان زیادی در کشور خودمان و سراسر دنیا مشغول به کار و فعالیت هستند این افراد علاوه بر تولید و ایجاد اشتغال درآمد زایی میکنند کارآفرینی خود یک سبک زندگی جامع و کاملی است از سلامتی، ایده های فکری، آرامش و هر چیزی که مربوط به کار می شود.
مرحله دوم استــخـــدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون استخدام می‌کند.
استخدام در «بیمه ملت»
واجدین شرایط با مراجعه به آدرس سایت www.melat.ir فرم دعوت به همکاری را تکمیل فرمایند.
5 نکته خوب برای پیدا کردن «کار»
کاریابی و پیدا کردن فرصت های شغلی خوب نیاز به زمان دارد و البته تلاش فراوان چون هر کسی برای هر کاری ساخته نشده و توانایی ها و ظرفیتهای افراد متفاوت است.
7 نکته که «منابع انسانی بانک» به آن نمی پردازد
تعداد داوطلبان بسیار زیاد متقاضی کار در بانک ها حاکی از آن است که این شغل نزد عموم مردم مطلوبیت بالایی دارد و بسیاری از جوانان خواستار فعالیت در بانک ها هستند.
«شاپرک» استخدام می‌کند
ترجیحاً پنج سال سابقه کاری، تسلط نسبی به زبان انگلیسی و داشتن مهارت‌های عمومی‌ و کامپیوتر به ویژه (MS-Office) از شرایط استخدام است.
قرارداد بیمه طلایی فرهنگیان با بیمه ایران لغو شد
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل نارضایتی فرهنگیان از خدمات درمانی بیمه ایران، وزارت آموزش و پرورش قرارداد بیمه طلایی را با این شرکت لغو شد.
اعلام خطر جدید درباره بیکاری جوانان
وزارت کار اعلام کرد: نرخ بیکاری جوانان نسبت به متوسط کشوری 2 برابر است، نرخ مشارکت بنا به دلایلی پایین بوده و درصد افراد متقاضی اضافه کاری افزایش یافته است.
جدول قیمت سکه و ارز روز دوشنبه منتشر شد
جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه 93 منتشر شد.
بورس چشم به راه مذاکرات هسته ای/ خرید دلار بهتر است یا سکه؟
بورس تهران طی هفته های گذشته روندی آرام و البته نزولی را پشت سرگذاشته است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس