حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
چین حساب‌های ایرانیان را بست/ اشتغال در اولویت دولت دوازدهم از دید مردم
چین در اقدامی بی‌سابقه حساب‌های ایرانیان در بانک‌های ABC و ICBC و MERCHENT این کشور را به علت تحریم‌های جدید وضع‌شده توسط آمریکا علیه ایرانیان بست.
وزارت اقتصاد با حضور آقای نهاوندیان افق خوبی نخواهد داشت/ نهاوندیان با تفکرات اقتصادی انقلاب اسلامی بیگانه است
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: نهاوندیان فردی با سواد و با معلومات در حوزه اقتصادی می باشد اما یکی از مشکلات جدی که در این خصوص وجود دارد این است که وی با تفکر اقتصادی انقلاب اسلامی بیگانه می باشد و یا می توان گفت که با آن آشنایی ندارد یا این که اصلا آن را قبول ندارد .
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۶ مرداد ۹۶/ سقوط ونزوئلا، صعود قیمت نفت +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
انتظار داشتیم پس از برجام روابط بانکی برقرار شود/گشایش حاصل شده اما با سطح مطلوب فاصله داریم
رئیس کل بانک مرکزی گفت: انتظار داشتیم پس از برجام روابط بانکی برقرار شود و مشکلات حل شود، گشایش‌ها قابل توجه بوده اما هنوز با سطح مطلوب فاصله داریم.
ثامن، مهر اقتصاد و کوثر ادغام می‌شوند
چند هفته بعد از حواشی ایجاد شده برای موسسات اعتباری ثامن و مهر اقتصاد رئیس کل بانک مرکزی به مردم اطمینان داد که این موسسات هیچ مشکلی ندارند و قرار است با موسسه کوثر تجمیع شوند.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۵ مرداد ۹۶/ سرمایه‌گذاری خارجی نیاز حیاتی صنعت نفت و گاز +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
چرا نرخ ارر روند صعودی گرفته؟/ حکایت اسب چموش و دولت ناشنوا
همین چند ماه پیش بود که دلار از مرز 4200 تومان عبور کرد، اما دستوری هم که شده دوباره به کانال 3700 برگشت. ولی انگار نمی‌خواهد ثابت بماند، اسب چموش دلار سودای تاختن دارد.
مصوبه دولت یازدهم با شکایت یک کشاورز ابطال شد
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با شکایت یک کشاورز، مصوبه هیئت دولت که «موافقت با امهال بازپرداخت تسهیلات کشاورزان خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه به نداشتن بار مالی برای دولت موکل شده» را ابطال کرد.
ایران از سنگاپور بنزین وارد کرد
آمارهای رسمی نشان می دهد که سنگاپور در هفته منتهی به ۱۹ جولای ۵۵ هزار تن بنزین به ایران صادر کرده، در حالی که ایران نیز در همین مدت ۳۸ هزار و ۲۵۱ تن بنزین به سنگاپور صادر کرده است.
کارنامه ۴ساله روحانی در بازار کار/تغییرات جمعیت فعال،بیکار و شاغل
بررسی تغییر و تحولات بازار کار در دولت یازدهم نشان می‌دهد، طی چهار سال گذشته جمعیت فعال ۱.۹ میلیون نفر، جمعیت بیکار ۷۱۵ هزار نفر و جمعیت شاغل نیز بیش از ۱.۲ میلیون نفر افزایش داشته است.
رونمایی از دخالت نعمت زاده در قیمت گذاری سنگ آهن
تازگی ها نامه ای از وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به نائب رئیس مجلس نهم رسانه ای شده که با تائید مداخله در قیمت گذاری سنگ آهن توسط محمد رضا نعمت زاده، اقدامات این وزارتخانه را توجیه کرده است.
درآمد 2480000000000 تومانی دولت و دفاتر پیشخوان از صدور کارت هوشمندملی
بیش از دو هزار میلیارد تومان از جمعیت 80 میلیون نفری کشور به منظور صدور کارت ملی هوشمند درآمد حاصل می‌شود.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir