حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اتمام پروژه بزرگ ساماندهی آب‌های غرب کشور در سال ۹۷
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ازطرح ساماندهی آب‌های غرب به عنوان بزرگترین پروژه آبی کشور نام برد و تصریح کرد: اجرای این پروژه عظیم اهمیت بسزایی درتولید، امنیت و اشتغال پایدار و کمک به مردم منطقه دارد.
«اشتغالزایی ۴۸۰۰۰ معلول» توسط سازمان بهزیستی کشور
رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار کرد: در بعد اشتغال معلولان توانستیم برای ۴۸ هزار معلول اشتغال‌زایی کنیم.
ابهامات و سؤالات قابل تأمل در مورد قرار داد نفتی جدید با توتال
این روزها، حرف و حدیث‌های فراوانی در مورد قرارداد جدید نفتی ایران با شرکت توتال در فضای مجازی و سایر رسانه‌ها به چشم می‌خورد، گروهی بر این باورند که این قرارداد نشانه فرو ریختن دیوار تحریم است و آن را افتخاری برای کشور می‌دانند و گروهی دیگر نیز معتقدند که این قرارداد استعماری است
تنزل جایگاه ریاست جمهوری به دیدار با رئیس یک شرکت خارجی/ صندلی مقابل رئیس شرکت توتال جای وزیر نفت بود نه رئیس جمهور
حسن روحانی دوشنبه هفته قبل با «پاتریک پویانه» مدیر عامل شرکت توتال فرانسه در خصوص امضای قرارداد طرح توسعه بخش فراساحل فاز 11 پارس جنوبی میان شرکت ملی نفت ایران و توتال فرانسه را در مسیر توسعه همکاری‌های اقتصادی – تکنولوژیک ایران و فرانسه دیدار و گفت‌وگو کرد.
ابراهیمی‌اصل: توتال در رنکینگ فساد شرکت‌های بزرگ دنیا پنجم است/ باید از این شرکت به خاطر معطل نگاه داشتن 16 ساله ایران شکایت می‌کردیم/ فلاح‌نژاد: توتال این‌بار سرمایه خود را به ایران آورده و به نفع خودش است که تولید را بالا ببرد
وقتی از لامبرتو دینی دلیل نیامدن شرکت ایتالیایی در فاز 11 را پرسیدیم به ملاقات خود با بالاترین سطح در امریکا به مدت سه هفته اشاره کرد و گفت در آنجا به ما گفتند که یک مأموریت 16 ساله به توتال داده بودیم که به‌خوبی آن را انجام داده بود. لامبرتو دینی گفته بود که امریکا به ما این اجازه را نداده و الا هر
روحانی کارگران فرانسوی را از خطر ورشکستگی نجات داد!/کاهش تا ۴۵ درصدی فروش پژو در چین و اروپا
در حالی که میزان فروش خودرو پژو در چین و اروپا به شدت کاهش یافته اما به لطف از سرگیری خریدهای ایران آمار فروش این خودرو رشد ۲.۳ درصد پیدا کرده است،
۲۵ تا ۲۹ ساله‌ها؛ رکورددار بیکاری بیش از یکسال
بررسی شاخص بیکاری بلندمدت در گروه‌های سنی مختلف حاکی از آن است که ۴۷.۵ درصد از کل بیکاران ۲۵ تا ۲۹ ساله «بیش از یکسال» در جستجوی شغل بوده‌اند.
آقای زنگنه! این هم سند رشوه توتال به یک مقام دولتی ایران
درجلسه علنی دیروز مجلس،نمایندگان به قراردادمبهم وپر ازاشکال دولت باتوتال پرداخته وبا بزک این قراردادتوسط وزیرنفت وتوهین وکیل‌الدوله‌ها به منتقدین،طرح سه‌فوریتی توقف قراردادفوق را ازدستورخارج ساختند!
۳۳درصد مردم ایران زیر خط فقر هستند
گزارش وزارت راه و شهرسازی نشان می‌‌‌‌دهد ۳۳درصد جامعه ایران زیر خط فقر زندگی می‌کنند.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۲۱ تیر ۹۶/ توتال محرمانه نیست +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی چهارشنبه ۲۱ تیر ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
حساب برای واریز مبلغ علی‌الحساب سپرده‌گذاران کاسپین از روز گذشته افتتاح شد/ تسویه نهایی پس از شناسایی کلیه دارایی‌ها
رئیس کل بانک مرکزی گفت: از روز گذشته به نام صاحبان سپرده‌ها و به میزان مبلغ علی‌الحساب، حساب‌هایی در کاسپین افتتاح و در کنار آن یادداشتی ارائه می‌شود که این مبلغ علی‌الحساب است.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس