حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
دلیل افزایش چند هزار درصدی واردات از کشورهای آفریقایی چیست؟+جدول
بررسی آمارهای تجارت خارجی کشور حاکی از افزایش قابل توجه واردات از کشورهایی مانند اروگوئه و برخی از کشورهای آفریقایی است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: فاصله عملکرد دولت با اهداف اقتصادی در زمینه تولید و اشتغال/ با نقطه مطلوب فاصه زیادی داریم
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص عملکرد اقتصادی دولت در رابطه با شعار سال « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اظهارداشت: تلاش هایی از سوی دولت در این زمینه صورت گرفت و اهدافی نیز تعیین شد اما دولت نتوانست در این رابطه عملکرد موفقی داشته باشد.
دیه سال 97 چقدر است؟
دیه سال 97 از سوی قوه قضاییه اعلام شد.
پوشش نقاط کور نیازمند تفاهم با شهرداری‌هاست/ نامزد ریاست جمهوری نمی‌شوم
وزیر ارتباطات گفت: پوشش نقاط کور آنتن‌ده نیازمند همکاری شهرداری‌ها و تجمیع دکل‌ها است و یک عامل که باعث کندی پیشرفت در این زمینه شده تعارضاتی است
حراج ذخایر ارزی کشور در صف‌های طویل سفته‌بازی/ بانک مرکزی چه زمانی در رویه غلط خود تجدیدنظر می‌کند؟
بانک مرکزی در سال‌ جاری میلیاردها دلار در بازار ارز و در قالب ارز مداخله‌ای به صورت نقدی عرضه کرده است، اما تعادل به بازار بازنگشته و معلوم نیست قرار است چند میلیارد دلار دیگربه این شیوه غلط توزیع شود تا سیاست‌گذار ارزی به نتیجه‌ای متفاوت برسد.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۶/۱۲/۱۹
قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز ۱۵۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی یک‌‌میلیون و ۵۸۵ هزار تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در صرافی‌های مجاز ۴۴۹۹ تومان شد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: 95 درصد مراجعات مردمی نمایندگان مجلس در خصوص اشتغال است/ عملکرد دولت در حوزه تولید و اشتغال با نقطه مطلوب فاصله بسیاری دارد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلسبا اشاره به عملکرد دولت در خصوص شعار سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" اظهارداشت: در خصوص عملکرد اقتصادی دولت در حوزه تولید و اشتغال باید صراحتا اعلام کنیم که دولت در این زمینه توفیق نداشته است، امروز بیش از 95 درصد از مراجعات مردم به دفاتر نمایندگان در خصوص اشتغال است.
شماره تلفن همراه اختلاس کننده شرکت نفت ۷ میلیارد می‌ارزد / مفسدان دو تابعیتی به محض خروج علیه ایران ادعاهای حقوق بشری مطرح می‌کنند
یک مقام مسئول گفت: معمولا مفسدان اقتصادی دو تابعیتی به محض خروج از کشور ادعای واهی حقوق بشری علیه ایران مطرح می کنند و هنگامی که پیگیری‌های قضایی برای بازگرداندن اموال صورت می گیرد کار برای بازگرداندشان سخت می شود.
به زودی بنزین صادر می‌کنیم/ فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس تا پایان امسال و ۷ ماه زودتر از موعد افتتاح می‌شود
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: به زودی صادرکننده بنزین می‌شویم.
واردات 77 تن پودر زرده تخم مرغ در کمتر از یک سال
آمارهای گمرک حاکی از آن است که در 10 ماهه منتهی به دی ماه سال جاری نزدیک به 77 تن پودر زرده تخم مرغ به کشور وارد شده است.
چالش جدید خودروسازان و سازمان استاندارد!/ پیروزبخت: مصوبه شورای سیاست گذاری تغییر نخواهد کرد
سازمان استاندارد 85 مورد برای خودروهای داخلی لازم الاجرا قرار داده که در مقابل خودرسازان متعقدند باید استانداردهای مربوط به ایمنی معادل آخرین استانداردهای روز باشد.
واردات 77 تن پودر زرده تخم مرغ در کمتر از یک سال
آمارهای گمرک حاکی از آن است که در 10 ماهه منتهی به دی ماه سال جاری نزدیک به 77 تن پودر زرده تخم مرغ به کشور وارد شده است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir