حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
جزئیات پرداخت مالیات توسط آستان قدس رضوی
روابط عمومی آستان قدس رضوی با انتشار اطلاعیه‌ای ادعای مطرح شده مبنی بر عدم پرداخت مالیات توسط آستان قدس رضوی، را رد کرد.
افزایش نرخ بیکاری از 10 درصد به 12/5 درصد/ یک میلیون و 300 هزار نفر بر آمار بیکاران در یکسال گذشته افزوده شد!
کارشناس مسائل اقتصادی در بررسی عملکرد اقتصادی دولت در زمینه تولید و اشتغال گفت: دولت یازدهم علی رغم کارهای پراکنده ای که در زمینه تولید و اشتغال داشته متاسفانه از کارنامه مورد قبولی برخوردار نبوده، علت این امر عدم اعتقاد مسئولین دولت یازدهم به امر تولید داخلی و اشتغال است.
سند ملک ۷۹۰ متری «حسن روحانی» منتشر شد
سند ملک نجومی حجت‌الاسلام حسن روحانی در منطقه شهرک غرب منتشر شد.
ریز وام‌های دریافتی پدر داماد حسن روحانی با سود صفر درصد +سند
درحالی حسن روحانی مدعی انظباط شبکه بانکی و پرهیز از رانت است که اسناد نشان می دهد تنها در یک مورد پدر داماد وی وام های کلان با سود صفر درصد دریافت و در بانک ها سود ۲۴ درصد سپرده گذاری کرده است.
//حسن روحانی// دیشب هم //آمار غلط// داد/جزئیات آمار صحیح در نماگر بانک مرکزی
حسن روحانی دیشب هم "آمار غلط" داد، این بار در خصوص نرخ رشد نقدینگی در دولت دهم و یازدهم. آمار صحیح نرخ رشد نقدینگی در این دو دولت را که آقای روحانی وارونه اعلام کرد، در گزارش نماگرهای بانک مرکزی ببینید.
ادعاهای بی‌مبنای روحانی درباره رشد اقتصاد/ رئیس‌جمهور آمارهای رسمی دولت را هم قبول ندارد؟
در حالی که رشد اقتصادی در سال 94 منفی 1.6 درصد و بدون احتساب نفت در 9 ماهه پارسال تنها 1.9 درصد بوده است ، حسن روحانی در گفت‌وگوی ویژه خبری علاوه بر رد شرایط رکود اقتصادی مدعی شد رشد اقتصادی در سال‌های 93 تا 95 مثبت و در سال 95 نزدیک به 8 درصد بوده است.
چند نفر در دولت روحانی بیکار شدند؟+جدول
روحانی سال ۹۲ وعده کاهش بیکاری ۱۰.۴ درصدی را داد ولی طبق آمار بیکاری در سال ۹۵ به ۱۲.۴ رسید. روحانی گفته بود اگر بیکاری را حل نکنیم انقلابی نیستیم.
نقش سیاست های اقتصادی و مدیریتی دولت در تقسیم بندی حامیان کاندیداها/ چه کسانی آرزوی رأی آوردن حسن روحانی را دارند؟
سیاست های اقتصادی و مدیریتی دولت یازدهم موجب شده است که در این روزها میان حامیان کاندیداها تقسیم بندی هایی صورت بگیرد.
حاضرم همه اموال خود و خانواده‌ام را با نصف منزل روحانی عوض کنم
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خصوص پیشنهاد اعلام اموال گفت: فقط یک پیشنهاد ساده دادم که کاندیداها لیست اموال‌شان را به مردم اعلام کنند.
واردات سنگ قبر از چین/همگام با محصولات چینی از طلوع دل انگیز تا غروب غم انگیز !
در میان انواع و اقسام واردات های بی رویه،تأمین سنگ قبرِ مورد نیازِکشور از چین از نمونه موارد عجیبی به نظر می‌رسد که بیش از پیش عمق بی تدبیری دستگاه‌ها و مسئولانِ ذی‌ربط را به تصویر می کِشد.
پوستر/فشاربنفش برای سکوت!
اخبار فساد اقتصادی و مالی در دولت حسن روحانی بسیار شنیده شده، ولی یکی از بزرگترین فسادهایی که با کمک نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور و توسط مدیرعامل سابق بانک ملت رخ داده، فساد ۳۷۰۰ میلیارد تومانی است که با فشار دولت مسکوت مانده است.
پوستر/طَبـَـق طَبــَق رونق اقتصـادی
مدیرعامل کارخانه لوله و اتصالات پلیمیری بسپار شیرکوه یزد از تعطیلی این واحد تولیدی خبر داد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس