حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی: برخی کشورها خواستار اجرای اردوهای جهادی هستند
تهران - ایرنا - مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: اردوهای جهادی مرزها را در نوردیده و دانشگاه های برخی از کشورها خواستار اجرای این اردوها می باشند.
کردستان 531 شهید زن دارد
دیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: دیدار با خانواده شهدا به منظور تجلیل و تسکین خانواده شهدا باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
حمید فرخ‌نژاد در گفت‌وگو با فارس: «ایستاده در غبار» یک فیلم پاک و سالم هنری است/ ابراز تاسف برای دیده نشدن بازیگر نقش «متوسلیان»
حمید فرخ‌نژاد فیلم «ایستاده در غبار» را اثری پاک، سالم و هنری دانست و گفت: این فیلم با نگاهی متفاوت قطعا می‌تواند با جوانان این روزها که جنگ را ندیده‌اند، ارتباط خوبی برقرار کند و شیرمردانی چون احمد متوسلیان را به آنها بشناساند.
پیکر مادر شهید صیاد شیرازی صبح فردا تشییع می‌شود
پیکر مطهر مادر شهید صیاد شیرازی صبح فردا از مقابل مهدیه مشهد تا حرم رضوی تشییع می‌شود.
کارشناس مذهبی پاسخ داد: چرا از مرگ می ترسیم؟/به فکر جمع کردن توشه باشیم که راه سخت و درازی پیش روست
علی(ع) می‌فرمایند: "آگاه‌ باش‌ که‌ راهی‌ سخت‌ و دراز در پیش‌ داری‌ که‌ توفیق‌ شما در پیمودن‌ این‌ راه‌ در گرو آن‌ است‌ که‌ به‌ شایستگی‌ بکوشی‌ و تا می‌توانی‌ توشه‌ برگیری‌ و بار گناه‌ خود را سبک‌ گردانی‌ که‌ سنگینی‌ آن‌ در این‌ راه‌ دشوار، رنج‌ آور است..."
مسائلی که خانم ها هیچ وقت نباید به روی همسرانشان بیاورند
زندگی مشترک همیشه با فراز و نشیب هایی همراه است که در این میان همسران با توجه به خصوصیات یکدیگر برخی ویژگی ها را به روی یکدیگر نیاورند.
دستگيري 141 نفر مواد فروش و سارق در طرح پاك سازي پليس در استان مركزي
طرح پاك سازي نقاط آلوده در 108 نقطه در سطح استان به اجرا درآمد و در اين طرح 141 سارق، توزيع کننده مواد مخدر، مزاحمان نواميس شهروندان و ... دستگير شدند.
حوادث رانندگي استان مركزي 2 كشته و يك مجروح بر جاي گذاشت
در حوادث رانندگي ديروز در استان مرکزی دو نفر كشته و يك نفر ديگر مجروح شدند که دلیل اصلی هردو حادثه عدم توجه به جلو توسط راننده گزارش شد.
يك كشته و 4 مجروح در سانحه رانندگي استان مركزي
سانحه رانندگي روز گذشته در استان يك كشته و چهار مجروح بر جاي گذاشت.
همکار شاكي عامل برداشت 4 ميليون ريالي بود
فردي كه با سوء استفاده از رمز دوم كارت همكار خود اقدام به برداشت چهار ميليون ريال از حساب شاكي كرده بود در اراك دستگير شد.
كشف ۳ كيلو و ۶۳۵ گرم ترياك و دستگيري دو موادفروش در استان مركزي
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي گفت: در دو عمليات جداگانه در استان دو مواد فروش سابقه دار دستگير و ۳ كيلو و ۶۳۵ گرم ترياك كشف شد.
معافيت كليه فرزندان ذكور خانواده هاي شهدا و جاويدالاثران
مطابق قانون جديد خدمت وظيفه عمومي مصوب بيست و دوم آبان ماه سال ۱۳۹۰ كليه فرزندان ذكور شهدا و جاويدالاثران از خدمت دوره ضرورت معاف مي شوند.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس