حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
همکار شاكي عامل برداشت 4 ميليون ريالي بود
فردي كه با سوء استفاده از رمز دوم كارت همكار خود اقدام به برداشت چهار ميليون ريال از حساب شاكي كرده بود در اراك دستگير شد.
كشف ۳ كيلو و ۶۳۵ گرم ترياك و دستگيري دو موادفروش در استان مركزي
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي گفت: در دو عمليات جداگانه در استان دو مواد فروش سابقه دار دستگير و ۳ كيلو و ۶۳۵ گرم ترياك كشف شد.
معافيت كليه فرزندان ذكور خانواده هاي شهدا و جاويدالاثران
مطابق قانون جديد خدمت وظيفه عمومي مصوب بيست و دوم آبان ماه سال ۱۳۹۰ كليه فرزندان ذكور شهدا و جاويدالاثران از خدمت دوره ضرورت معاف مي شوند.
حوادث رانندگي استان مركزي ۲ كشته و ۴ مجروح بر جاي گذاشت
در حوادث رانندگي روز گذشته در محورهاي استان مركزي دو نفر كشته و چهار نفر ديگر زخمي شدند.
طرح «استعدادسنجی مستعدین اشتغال» در استان مرکزی اجرا می شود
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از اجرای طرح "استعدادسنجی مستعدین اشتغال" ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در استان خبر داد.
ظریف در خصوص حوادث تروریستی فرانسه به مجلس گزارش داد/ پشتوانه مردمی، الگوبرداری ناقص ترکیه از انقلاب اسلامی برای مهار کودتا
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز وزیر امور خارجه با نمایندگان مجلس را تشریح کرد.
پذیرش قطعنامه۵۹۸؛ به روایت رئیس استخبارات نظامی عراق
سرلشکر عراقی وفیق السامرایی، مسئول اطلاعات ارتش عراق و نویسندۀ کتاب ویرانی دروازه شرقی، با فاجعه خواندن جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، معتقد است این جنگ می توانست پیش از پذیرش قطعنامه۵۹۸ هم پایان یابد.
آب و هوا که از دست رفت، حداقل خاک را نجات دهید!
آلودگی و فرسایش خاک یکی از معضلاتی است که اهمیت پرداختن به آن، در هیاهو و جنجال های رسانه ای مغفول مانده است. این در حالیست که مبارزه با فرسایش خاک تاثیر بسیار زیادی بر چرخه زیست محیطی از جمله آب و هوا دارد.
برداشت غيرمجاز برادر زاده از حساب عمو
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: جوانی که با در اختیار گرفتن اطلاعات کارت بانکی عموی خود، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش کرده بود، توسط کارشناسان پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شد.
6 كشته و يك مجروح در حوادث رانندگي روزگذشته استان مركزي
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی روز جمعه در محورهای مواصلای این استان هفت کشته و مجروح بر جای گذاشت.
افزایش اعزام زائران عتبات در روز عرفه
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش اعزام زائران عتبات عالیات در روز عرفه خبر داد و گفت: با توجه به استقبال و اشتیاق مردم برای حضور در کربلا تمامی تمهیدات و تسهیلات اندیشیده شده است.
ستاره‌های معروف سینما در گذر زمان +عکس
فیزیک و چهره بازیگران مشهور و تغییرات آن از ورود به دنیای بازیگری تا زمان حاضر برای طیف وسیعی از جامعه همیشه جذابیت‌های خود را داشته است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس