حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
ابتکار دانش آموزان آشتیانی در ساخت دستگاه جوجه کشی+ عکس
دو دانش آموز آشتیانی با استفاده از وسایل بازیافتی موفق به ساخت دستگاه جوجه کشی شدند.
دمای منفی 10 درجه سانتی گرادی هوا و ثبت رکورد بارش برف در آشتیان
اداره هواشناسی آشتیان درجه دمای این شهرستان را در ساعات اولیه صبح منفی 10 درجه سانتی گراد اعلام کرد.
کمبود مدرسه و معلم در آشتیان و سریال تکراری مهاجرت نیروهای بومی
اگر از دانش آموزان یک دهه گذشته آشتیان نام معلمانشان را بپرسید به این موضوع می رسید که بسیاری از آن دبیران صاحب تجربه امروز در شهرهای دیگری مشغول به کار هستند و مدارس آشتیان نیز دچار فقر معلم شده است.
ثبت بیشترین میزان طلاق استان مرکزی در آشتیان؛ از آمار تا واقعیت
طبق اعلام قائم مقام وزیر کشور شهرستان آشتیان در بعد طلاق یکی از بحرانی ترین شهرهای استان مرکزی است.
دامدار نمونه آشتیانی؛ جوانی از جنس علم و عمل
دامدار نمونه کشوری امسال جوانی است از جنس علم و عمل که با صرف فعل خواستن و با تحمل سختی های فراوان به تولیدکننده ای صاحب تجربه تبدیل شده است.
نمونه ای موفق از تحقق شعار ما می توانیم: شرکت تولیدی آواپزشک آشتیان؛ از بومی سازی تجهیزات تا تولید محصولات جدید بیمارستانی
شرکت آواپزشک آشتیان یکی از فعال ترین مراکز تولید محصولات پزشکی در کشور است که توانسته با اتکا به دانش متخصصان داخلی گام موثری در خودکفایی تجهیزات پزشکی بردارد.
استفاده از ظرفیت های بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در آشتیان
بهره مندی از ظرفیت بالقوه بسیج و وارد کردن این پتانسیل به عرصه عمل می تواند رشد و پیشرفت کشور و همچنین قطع وابستگی به خارج را در پی داشته باشد.
سایه سنگین غبار بر سر آشتیان/دید افقی به 200 متر رسید+تصاویر
با توجه به شدت باد و عدم بارش باران، گرد و غبار غلیظ بر آسمان آشتیان احاطه پیدا کرد.
گفت و گو با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشتیان: پیام های امام (ره) برای رزمندگان بمب روحیه ای در جبهه ها بود/ جوانان عرصه دفاع از کشور و انقلاب را خالی نگذارنند
یادگاران دفاع مقدس شهرستان آشتیان گفتند: امروز جوانان و نوجوانان وظیفه سنگینی برای دفاع از کشور و انقلاب دارند و نباید در این زمینه غفلت کنند.
صدای پای دولت در آشتیان به گوش می رسد
پروژه آبرسانی به روستاهای مجتمع شمال شرق آشتیان در جلسه شورای اداری سفر کاروان تدبیر و امید به استان مطرح و پیگیری می شود.
آشتیان ظرفیت بالایی در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دارد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه آشتیان با اشاره به جذب بالای ۲۰ میلیارد ریالی بودجه در زمینه اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته گفت: آشتیان قابلیت آن را دارد که بودجه شهرستانهای دیگری از استان را نیز که توان جذب ندارند جذب کند.
پیگیری کریدور شمال به جنوب در سفر ریاست جمهور به استان مرکزی
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از پیگیری کریدور شمال به جنوب از مسیر ساوه، آوه، آشتیان، تفرش، فراهان و اراک در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی هستیم.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس