حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اعزام نونهال توآکار آشتیانی به مسابقات کشوری + عکس
نونهال توآکار آشتیانی به همراه تیم کونگ فو استان مرکزی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد.
سند ۲۰۳۰ هویت فرهنگی را نشانه گرفته است/فرمایش مقام معظم رهبری؛ فصل الخطاب در سند ۲۰۳۰
نماینده مردم اراک در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سند ۲۰۳۰ هویت فرهنگی ملت ایران را نشانه رفته است، گفت: تعلیمات دشمن هویت ما را هدف قرار داده است و می خواهد ما را مطیع خود کند تا تحت سلطه باشیم.
لحظاتی به یاد پدر علم پزشکی اطفال/قریب؛ درمانگر بی‌مزد و منت دردمندان و کودکان
لحظاتی به یاد پدر علم پزشکی اطفال/قریب؛ درمانگر بی‌مزد و منت دردمندان و کودکان دکتر «محمد قریب»، پدر علم پزشکی اطفال «خدمت به خلق برای رضای خلق» را در تمام عمر سرلوحه زندگی خود قرار داده بود؛ دستگیری از مستضعفان، دردمندان و رسیدگی به بیماران از دیگر ویژگی های بارز این طبیب مهربان بود.
توقیف ۹ هزار بسته شکلات و نسکافه قاچاق در آشتیان
فرماندهی انتظامی شهرستان آشتیان از توقیف ۹ هزار بسته شکلات و نسکافه قاچاق در آشتیان خبر داد.
لزوم اهتمام جدی مسئولان به تذکرات رهبر معظم انقلاب برای رفع مشکلات
امام جمعه آشتیان گفت: اگر بیانات رهبری را در طول سالیان گذشته مطالعه و تحلیل کنید، درمی یابیم که رهبری هم مستقیم و هم غیرمستقیم برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تذکرات جدی همراه با راهنمایی به مسئولان داده‌اند.
وزیر جهاد کشاورزی از طرح‌های اقتصادی حوزه کشاورزی در آشتیان بازدید کرد+ عکس
وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان آشتیان از کارخانه تولید پنیر هلندی و واحد پرواربندی ۴۰۰ رأس گوساله بازدید کردند.
تخصیص ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در آشتیان/اشتغالزایی برای ۷۷۲ نفر در این شهرستان
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: تسهیلات اشتغالزایی روستایی براساس جمعیت روستا و آمار بیکاران منطقه براساس سرشماری سال ۹۵ توزیع می‌شود و سهم شهرستان آشتیان از این تسهیلات ۲۵ میلیارد ریال است.
تکمیل مجتمع فرهنگی آشتیان نیازمند تأمین اعتبار/بزرگداشت علامه «سیدجلال آشتیانی» برگزار می‌شود
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی آشتیان با اشاره به احداث مجتمع فرهنگی این شهرستان گفت: این پروژه که مطالبه اهالی هنر است و سعی داریم تا با پیگیری‌ لازم برای دریافت بودجه مشکل اهالی فرهنگ را در این زمینه رفع شود.
پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی آشتیان/۵۰ درصد هزینه‌های نگهداری معلولان توسط خیرین تأمین می‌شود
رئیس بهزیستی آشتیان گفت: امسال با پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آشتیان برای ۲۵ نفر از مددجویان این شهرستان فرصت شغلی ایجاد شده است.
كلاهبرداری زن شیاد تحت عنوان خواستگار از بانوان آشتیانی
فرمانده انتظامی آشتیان گفت: زن شیادی که تحت عنوان خواستگار در فضای مجازی از بانوان کلاهبرداری می کرد توسط پلیس شهرستان آشتیان شناسایی و دستگیر شد.
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در ۶۵۰ هکتار از اراضی آشتیان/تسهیلات بلاعوض برای طرح‌های آبیاری نوین پرداخت می‌شود
سرپرست جهاد کشاورزی آشتیان گفت: تاکنون ۵۳۰ هکتار از اراضی این شهرستان تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته و امسال هم اجرای این طرح در ۱۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان در دست مطالعه است که به زودی به مرحله اجرا و بهره برداری می‌رسد.
آشتیان رتبه نخست سرانه فضای ورزشی استان را دارد/کمک ۳۵۰ میلیون تومان خیرین برای ساخت استخر شنا شهرستان
رئیس اداره ورزش و جوانان آشتیان گفت: وجود ۶ سالن ورزشی سرپوشیده، استخر، زمین چمن، زورخانه و سرانه ورزشی ۱.۳۰ متر مربعی، شاخص مثبتی در بخش ورزش آشتیان است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir