حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
با نمادهای ایرانی سفره «هفت سین» بیشتر آشنا شویم.
با نمادهای ایرانی سفره «هفت سین» بیشتر آشنا شویم.
نیم صفحه روزنامه های 28 اسفند
به گزارش سفیر آشتیان،تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود، به قرار ذیل است:
سفیدکننده های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها در نوروز
سفیدکننده های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها در نوروز
وقتی گوش از مشکلات سلامت خبر میده
وقتی گوش از مشکلات سلامت خبر می‌ده
دعوت ورزشکار استان مرکزی به اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای
رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان مرکزی از دعوت ورزشکار ارزنده این استان به اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای خبر داد.
سالروز وفات حضرت ام البنین مادر گرامی حضرت عباس (علیه السلام) تسلیت باد
حضرت ام البنين در واقعه كربلا حضور نداشت، هنگامى كه بشير به مدينه بازگشت و ام البنين را ملاقات كرد، خواست تا خبر شهادت فرزندانش را به وى دهد ام البنين گفت: رگ قلبم راپاره كردى بچه ‏هايم و آنچه زير آسمان است فداى ابا عبد الله عليه السلام، از حسين برايم بگو .
ویروس انقلاب رنگی در آمریکا
«و لکل امه اجل فأذا جاء اجلهم لا یستأخرون ساعه و لا یستقدمون» برای هر قوم و جمعیتی زمان مدت معینی است و به هنگامی که مدت آن فرا رسد نه ساعتی از آن تاخیر می‌کنند و نه بر آن پیشی می‌گیرد. (سوره اعراف، آیه ۳۴)
به بهانه سفر رئیس جمهور؛ رفت و آمد مسئولین، فریاد ما و همچنان معضل اشتغال در آشتیان
اگر نگاه محبت آمیز و قولکی هرچند رسانه ای می دهید، به ما هم گوشه چشمی مختصر بیاندازید که ما جوانان شهرستانک ها هم اکنون نیازمند توجه شما هستیم.
از گندم تا نان در گندم زارهای آشتیان+تصاویری از دهه ۵۰ تا کنون
امروزه گندم ۱۵تا ۱۸ درصد مصرف مواد غذایی مردم جهان را تشکیل می‌دهد و منبع غذای اصلی مردم در بیشتر کشورهایی است که از خاک شور رنج می‌برند.
وبلاگ بهارستان آشتیان نوشت: تنوع انگور در بهارستان آشتیان+عکس
انگور سربازی است که به جنگ بیماری های قلبی می‌رود و ضمن افزایش انعطاف و سلامت ماهیچه‌های قلب، به کاهش کلسترول و فشار خون کمک می‌کند
آیت‌الله علم‌الهدی: مشهد شهر زیارت است نه شهر گردشگری که مراکز عیاشی یا تفریحی را در آن توسعه دهیم/ دستگاه قضا با عاملان انتشار فایل صوتی ناهنجار که در آن به امام راحل اهانت شده است برخورد کند
امام جمعه مشهد مقدس گفت: اینجا شهر زیارت است و شهر گردشگری نیست که ما بخواهیم مراکز عیاشی یا تفریحی را در آن توسعه دهیم، اینجا باید روی مدیریت زیارتی تمرکز کرد نه مدیریت گردشگری.
روایتی از قطعه اعدامی های بهشت زهرا
درست در همان خیابانی که یادمان شهدای ۷۲ تن، شهدای ترور اوایل انقلاب، در آن ساخته‌شده ، و روبروی قطعه ۲۴ که تعداد زیادی از شهدای دفاع مقدس در آن آرام‌گرفته‌اند، قطعه متروک ۴۱ قرار دارد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir