حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
واریز یارانه سال۹۷ در پیچ و خم اختلافات دولت و مجلس
با توجه به پیچ و خم‌های ایجاد شده در موضوع واریز یارانه در سال آینده بین دولت و مجلس باید دید دولت بر سر حرف خود برای واریز یارانه به شکل سابق در سال ۹۷ خواهد بود.
سوء استفاده سیاسی به سبک اصلاحات/ املاک نجومی؛ هیاهو برای هیچ!
نکته حائز اهمیت اینکه پروپاگاندای رسانه ای جریان اصلاحات که با املاک نجومی آغاز شد تا ایام منتهی به انتخابات خرداد نیز برای از میدان به در کردن چهره های جریان انقلابی تداوم پیدا کرد.
سامانه مطالبه‌گری رونمایی شد
سامانه مطالبه گری با حضور احمد توکلی در خبرگزاری تسنیم رونمایی شد.
افزایش ۱۳ درصدی خرید و فروش مسکن
قیمت مسکن در آذر، دی و بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد چشمگیری را تجربه کرده است به گونه‌ای که در آذرماه سال جاری نسبت به آذرماه سال گذشته ۱۳.۶ درصد مسکن گرانتر شده بود
حقوق اسفندماه کارمندان از فردا پرداخت می‌شود
سخنگوی دولت گفت: حقوق اسفندماه کارمندان دولت از فردا ۱۵ اسفند به مرور پرداخت می‌شود.
سر و کله فرنگی‌ها دوباره در بازار پیدا شد/توزیع چراغ خاموش ۶ میوه ممنوعه
هر از چند گاهی بازار میوه با مهمانان ناخوانده‌ای روبرو می شود، این امر نگرانی‌هایی از باب تغییر ذائقه ایرانی‌ها به وجود آورده است.
سقف تعرفه واردات خودرو ۵۵ درصد می‌شود + جزئیات
رییس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، مفاد طرح دو فوریتی ۲۱۷ نماینده برای کاهش تعرفه خودرو‌های وارداتی را تشریح کرد.
حجاب برتر بانوان ایرانی در انحصار چشم بادامی ها
رنگ سیاهش طعنه می‌زند به سپیدترین پاکی‌ها؛‌حجاب برتر زنان ایرانی اما تولید وطنی‌اش آنچنان کم است که حتی اگر اهل بها دادن به تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی هم باشید.
مردم ایران شب عید چقدر خرج می‎کنند؟
آمارها نشان می دهد، رقم هزینه های مردم ایران در شب عید نجومی است.
واردات ۲۰ درصد رشد کرد/ چین در صدر کشور‌های صادرکننده کالا به ایران + جدول
براساس آخرین آمار منتشره، واردات کشور در ۱۰ ماهه ابتدایی سال ۹۶ نسب به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۳۸. ۱۰ درصدی در وزن و ۹۳. ۲۱ درصدی در ارزش دلاری روبرو بوده است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه: دولتی ها بیایند و بگویند که 995 هزار شغل را در کجا ایجاد کردند/ دریغ از تحقق یک دهم آمار ارائه شده برای اشتغال!
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اقدامات دولت در زمینه تحقق شعار سال « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال » بیان کرد: با توحه به شاخص هایی که از سوی مرکز آمار کشور اعلام شد بهبودی در شرایط اقتصادی به ویژه تولید و اشتغال کشو
یک گام تا تولید ریل ملی
حدود ۴ سال از خرید و نصب خط تولید ریل توسط ذوب‌آهن می‌گذرد.با توجه به نیاز تولید سالانه ۲۰۰هزار تن ریل، باید از مسئولان شرکت ذوب‌آهن پرسید با وجود تکمیل ۹۷ درصدی این خط تولید، چرا هنوز تولید ریل در این شرکت به تولید انبوه نمی‌رسد؟
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir