حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
معمای چند مجهولی یارانه و یارانه بگیر/ پول حذف یارانه‌ها کجا می‌رود؟
معاون وزیر تعاون از مشکلات شناسایی و حذف «یارانه» پردرآمدها گفت اما دقیقا اشاره نکرد که این پول به کدام حساب واریز می‌شود.
سایپا خودسرانه پراید را گران کرد
عضو شورای رقابت گفت: افزایش قیمت خودرو از سوی شرکت سایپا بدون مجوز از شورای رقابت است. این موضوع در جلسه آتی شورا مطرح خواهد شد.
طی هفته های اخیر چای 10 درصد، روغن 5 تا 9 درصد، برنج خارجی 7 تا 10 درصد و شکر 35 درصد افزایش قیمت داشته است
قاسمعلی حسنی، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی در خصوص علت افزایش قیمت برخی از اقلام مواد غذایی از قبیل روغن، شکر و لبنیات در چند روز اخیر گفت: یکی از مهم ترین دلائل افزایش قیمت این است که قدرت اجرایی در دست دولت می باشد و تنها قدرت مالی در اختیار بازار قرار دارد وا این امر باعث شده است تا بازار تسل
تجربه تاریخی یلتسین و خطر رونق اقتصادی در ایران
ایران مانند روسیه زمان یلتسین در یکسال گذشته با شیبی تند سه بسته امتیاز حیاتی در حوزه امنیت اقتصادی یعنی برجام، تفاهمنامه با FATF و کاهش بودجه دفاعی را به طرف غربی داده است که می تواند شرایطی مشابه روسیه ۱۹۹۶ بای ایران رقم بزند.
نرخ سود بانک ها 20 درصد شد؟!
برخی شعب بانک‌ها و مؤسسات مالی، با اتخاذ راهکارهایی، عملاً مصوبه کاهش نرخ سود 15 تا 18 درصدی را دور می‌زنند.
یارانه تیرماه امشب واریز می شود
شصت و پنجمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیرماه، ساعت 24 امشب (26 تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ثبت‌نام کنندگان وام 3 میلیونی، تسهیلات 10 میلیونی می‌گیرند؟
زوج هایی که در نوبت دریافت وام 3 میلیون تومانی بودند ،می‌توانند وام 10 میلیونی دریافت کنند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس؛ اصلاحیه لایحه احکام دایمی قانون برنامه توسعه به صحن علنی مجلس می رود
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحیه لایحه احکام دایمی قانون برنامه توسعه در هفته جاری در دستور کار خانه ملت است و به صحن علنی مجلس می رود.
تخلف بانک کشاورزی از مصوبه بانک مرکزی+عکس
بانک کشاورزی در اقدامی خلاف مصوبه شورای پول و اعتبار نرخ سود سپرده بانکی خود را به 20 درصد افزایش داد.
کارشناس اقتصادی تاکید کرد؛ بانک مرکزی ایران در معرض نفوذ اقتصادی
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه قانون مبارزه پول شویی دخالت آشکار در فضای اقتصادی کشور است گفت: در واقع با اجرای الزامات FATF عزت ایران از بین می رود و باید مراقب باشیم تا امنیت سیاسی و اقتصادی کشور درگیر این گروکشی ها نشود.
آیابنزین دونرخی می شود؟
قانون بودجه سال 95 بار دیگر دولت را مکلف به عرضه سهمیه ای سوخت کرده است اما باید دید که این امرتحقق می یابد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: تحقق اقتصاد مقاومتی با حمایت از سرمایه گذاران/ سرازیر شدن سیل سرمایه گذاران به شهرستان فراهان/ زمینه برای سودآوری تولید فراهم شود
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: مهمترین کار در تحقق شعار سال با حمایت از سرمایه‌گذاری صورت گیرد و برای جذب سرمایه‌گذار نیز باید تلاش شود و بدون سرمایه‌گذاری اقتصاد مقاومتی نیز محقق نمی‌شود.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس