حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
آقای جهانگیری! تسهیلات را به کدام واحد صنعتی دادید؟/ دومینوی تعطیلی کارخانه ها همچنان ادامه دارد +تصویر
کارشناسان اقتصادی معتقدند که دولت اقای روحانی وام هایی را که از قبل باید به واحد های صنعتی اعطا می کرد را امروز با نام وام احیا به انان اعطا می کند و هیچ وامی را در این دولت به نام وام احیای واحد های صنعتی هیچ بنگاه صنعتی دریافت نکرده است.
هدفمندی یارانه‌ها در مسیر هدفمندی
هدفمند نمودن یارانه‌ها در مسیر کمک به محرومین واقعی جامعه، یکی از وعده‌های خوب و قابل اجرایی است که این روزها و در جریان گفتگوهای رسانه‌ای از زبان برخی از کاندیداهای محترم شنیده می‌شود و اجرای درست و اصولی آن می‌تواند، نقش مهمی در توزیع عادلانه منابع و کاهش فاصله طبقاتی در جامعه داشته باشد.
دستگیری همسر حسین فریدون در منزل یک رمال
نماینده مردم قم گفت: آقای رئیس‌جمهور! چرا باید خانم برادر شما در منزل یک رمال دستگیر شود و وقتی از حساب این رمال سوال می‌شود که ۱۰ میلیارد تومان در حساب شما چه می‌کند، می‌گوید همسر فلان کس به من داده؟
بزرگترین اختلاس در صندوق ذخیره به نام مدیران دولت یازدهم ثبت شد/ رقم فساد از 11 هزار میلیارد هم عبور کرده/ وزیر اعلام کرد نمی توانم مدیران فاسد را برکنار کنم!
نماینده مردم سبزوار در مجلس با اشاره به جلسه مجلس با وزیر آموزش و پرورش گفت: حتی خود وزیر دانش آشتیانی هم فساد و ادامه فساد در صندوق ذخیره به ویژه بانک سرمایه را قبول داشت اما اعلام کرد که توان مدیریت این مجموعه را نداشته و نمی توانم مدیران فاسد را برکنار کنم.
پوستر/یادم تورا فراموش !
دولت در حالی در مناظره ها و گفتگو های انتخاباتی خود اعلام می کند اوضاع اقتصادی کشور بهبود یافته است که حتی صدای انتقاد وزرا از عملکرد دولت بلند شد.
واردات عجیب و غریب در دولت یازدهم: سگ‌ماهی، سنگ پا، قلوه‌سنگ، تله‌موش، شلنگ، بیل و کلنگ، بوق، خلال دندان، زیپ و بند شلوار +جدول
به علت آن که واردات دولت یازدهم از چین در سال ۹۵ شامل هزاران نوع کالای مختلف بوده است، فهرست اجناس وارداتی از چین در ۵ جدول منتشر می‌شود.
برای خرید از فروشگاه خانوادگی وزیر آموزش و پرورش چقدر باید پول داشت؟/ یک قنداق فرنگی: 369 هزار تومان! +سند
سخنگوی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: شرکت آمیتیس طراوت کودکی متعلق به وزیر آموزش و پرورش آقای فخرالدین احمدی آشتیانی و خانواده وی است که در سال ۹۳ به ثبت رسیده است.
چرا وام 120 میلیونی مسکن به کام جوانان تلخ است؟/ تازه دامادها به مستأجری تن می‌دهند، ولی زیر بار اقساط گران نمی‌روند
چندی پیش،شورای پول و اعتبارکشور در راستای کمک به اقشار کم درآمد جامعه و ایجاد رونق و اشتغال نسبت به افزایش میزان وام مسکن،تصمیماتی اتخاذ کرد که به اعتقاد برخی کارشناسان بعید است،به نتیجه مثبتی برای زوجین طبقه متوسط و ضعیف جامعه منتهی شود.
وزارت صنعت رسماً اطلاعیه داد: ۵۱۰۰ واحد صنعتی در دولت یازدهم تعطیل شد
وزارت صنعت بالاخره با صدور یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که در دولت یازدهم ۵۱۰۰ واحد صنعتی و تولیدی تعطیل شده است.
اسناد جدید از تخلفات بانک سرمایه در دولت یازدهم/ از پرداخت مبلغ 3000،000،000 به یک بدهکار بانکی تا مفقود شدن پرونده وام‌های میلیاردی
در حالی که انتظار می رفت فخرالدین دانش آشتیانی بعد از روی کار آمدن اهتمام بیشتری به موضوع اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان بپردازد، اما شواهد نشان می دهد که روند اختلاس در این بانک نه تنها متوقف نشده بلکه همچنان ادامه داشته است.
سرگردانی رقم واقعی «بدهی دولت» میان ۳ دستگاه/ رشد ۱۲۰ درصدی در آمار بانک مرکزی و انکار وزیر
وزیر اقتصاد اخیراً نه تنها بدهی ۷۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت را تکذیب کرد بلکه به طور تلویحی اعلام کرد دولت یازدهم بدهی ندارد، این در حالیست که بانک مرکزی فقط رشد بدهی دولت به سیستم بانکی در ۴ سال اخیر را ۹۹ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
نامزدها ببینند/«۴ درصدی‌ها» چند ده برابر فقرا گوشت می‌خورند+نمودار
گزارشهای رسمی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد ضمن اینکه مصرف گوشت میان طبقات مختلف تا حد زیادی متفاوت است، الگوی مصرف گوشتهای مختلف نیز به نسبت قیمت در میان آنان متفاوت است.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس