حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
دستور قطعی « ولایتی » برای اخراج استاد هتاک دانشگاه آزاد ظرف ۲۴ ساعت آینده
رئیس هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در ابلاغی به سرپرست دانشگاه آزاد واحد اراک دستور داد تا استاد هتاک این دانشگاه ظرف ۲۴ ساعت آینده اخراج شود.
آسیب‌های روانی آشفته بازار مهدهای کودک‌ غیراستاندارد، گریبان‌گیر کودکان می‌شود
نبود مدیریت یکپارچه در نظارت بر عملکرد مهدهای کودک‌، راه قانون گریزی را برای مهدهای کودک‌ غیر استاندارد باز کرده و آسیب‌های روانی بسیاری را متوجه کودکان می‌کند.
شهیدی که « پدر موشکی ایران » لقب گرفت+تصاویر
پس از صدور فرمان تاریخ امام (ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه‌گانه سپاه پاسداران،‌ شهید حسن طهرانی مقدم در سال 1364 به سِمت فرماندهی موشکی نیروی هوایی سپاه منصوب شد.
۲۰ هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال فراگیر در کشور در نظر گرفته‌ شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال فراگیر در کشور در نظر گرفته‌ شده است، گفت: ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیز برای اشتغال روستایی تخصیص می‌یابد.
شرکت در راهپیمایی اربعین خیلی از مسائل ما را حل می‌کند/ سفر هنرمندان، پیشگیری به جای درمان است
داستان نویس و نویسنده فیلمنامه و فعال فرهنگی از امتیازات ویژه سفر زیارتی هنرمندان در کاروان «چهل چراغ» گفت.
زیارت مجازی امام رضا(ع) برای زائران خارجی و مردم نجف و کربلا+ تصاویر
مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مردمی اربعین لرستان گفت: برنامه‌های کمیته رسانه‌ای – مجازی ستاد اربعین لرستان به ویژه برنامه « زیارت مجازی امام رضا(ع) » با استقبال بسیاری از زائران به ویژه زائران کشورهای خارجی و ساکنان شهرهای نجف و کربلا مواجه شد
دریافت گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت اجرایی شد
ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ابلاغ اجرای ماده ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث به نیروی انتظامی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
قاچاق پوشاک تولیدکنندگان داخلی را به خاک سیاه نشاند/ دولت به‌وظیفه خود عمل کند، حمایت پیشکش
تولید پوشاک کشورمان روبه خاموشی است و در این میان، دولت نقش اصلی در ورشکستگی تولیدکنندگان پوشاک دارد؛ چرا که در قبال واردات و قاچاق کاملاً بی‌تفاوت است.
اسلام تنها یکی است/اسلام میانه رو ساخته غرب است
رئیس جمهوری ترکیه طی سخنانی با انتقادی تند و کم سابقه علیه مقام های سعودی، از به کار بردن واژه اسلام میانه رو توسط آنها انتقاد کرده و گفت این اصطلاح ساخته و پرداخته غربی هاست.
جزئیاتی از آزمایش DNA خانواده‌ شهدای منا/سرانجام حج تمتع و عمره مفره
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به تاخیر در عدم پاسخ آزمایش DNA برخی خانواده‌های شهدای منا که در ایام حج تمتع برای شناسایی شهدای خود به عربستان سفر کردند، گفت: قرار بود بعد از حج پاسخ ارائه شود اما تاخیر صورت گرفت؛ پیگیریها در این رابطه ادامه دارد.
ماجرای حضور امام زمان (عج) در میان سه جوان
سه جوان که به امام زمان (عج) متوسل شده بودند، در نهایت، موفق به دیدار امام می‌گردند.
عکس‌های زیرخاکی از زیارت اربعین/ حضور غافلگیرکننده زائران پس از سقوط صدام +عکس
زیارت اربعین حسینی از جمله اعمال توصیه شده است که چهلمین روز شهادت امام «حسین» (ع) در صحرای کربلا انجام می شود و دارای پیشینه ای دیرینه در تاریخ اسلام است.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir