حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مسی مهم‌ترین اختراع بعد از برق!
"محمد ابوتریکه" کارشناس تلویزیونی گفت: صددرصد مسی بهترین اختراع بعد از برق است.
عاملی سرطان‌زا که شاید به ذهنتان خطور نکند!
افکار پلید و عدم نیت خیر موجب اتخاذ سبک‌های زندگی بد و ناسالم خواهد شد که در نتیجه باعث ورود رادیکال‌های آزاد به درون جهان سلولی باعث تشکیل سلول‌های سرطانی می‌شود.
همدان| بیش از ۱۰۰ برنامه مهم فرهنگی و گردشگری در سال ۹۷ برگزار می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه دو رویداد بین‌المللی گردشگری فرصتی برای معرفی پیشینه و فرهنگ غنی استان است، گفت: جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران نیز از برنامه‌های مهم در سال آینده است.
آخرین «کافه تعطیلات» سال ۹۶ با رنگ و بوی بهار/ پیش به سوی مهمانی طبیعت
فصل اول کافه تعطیلات، امروز و در آستانه سال نو به پایان می‌رسد. این، بیستمین و آخرین کافه‌تعطیلات سال ۹۶ است. آن را به «شما» تقدیم می‌کنیم.
روحانیت تا حل کامل مشکلات در کنار زلزله‌زدگان کرمانشاه است
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه به نقش اثرگذار روحانیت در مساجد کشور و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: روحانیت تا حل کامل مشکلات در کنار زلزله‌زدگان کرمانشاه است.
بوشهر| گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در راستای برنامه‌های تعطیلات نوروز ضمن تدوین برنامه‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود.
عکس/ شیرینی خوری نمایندگان در جلسه استیضاح آقای وزیر!
در حاشیه جلسه استیضاح وزیر جهاد کشاورزی
روایتی از دیدارهای رهبر انقلاب با خانواده‌ شهدا
مسئول دفتر مقام معظم رهبری در پنجمین کنگره روز ملی روز شهید به بیان خاطراتی از دیدارهای مقام معظم رهبری با خانواده‌های شهدا پرداخت.
آیا واقعاً ایجاد شبکه تلویزیونی ایران کالا؛ بهترین گزینه برای تحقق اقتصاد مقاومتی است؟ (رسانه ملی)
بی‌شک هر اقدامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی، ستودنی و قابل تقدیر است، اما آیا واقعاً اقداماتی مانند؛ ایجاد شبکه تلویزیونی ایران کالا می‌تواند گِره کور رکود در بخش تولید داخلی را باز و به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک نماید؟
روزهای پایانی سال در سرپل ذهاب
روزهای پایانی سال در سرپل ذهاب
نهضت؛ نگاهی نو‌ــ‌۱۷ |حجت‌الاسلام طباطبایی: آیت‌الله خامنه‌ای نبود جوانان را در نهضت از دست می‌دادیم/مانع از پولشویی بنی‌صدر شدم
حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی از اساتید اخلاق و شاگرد امام خمینی(ره) درباره نقش آیت‌الله خامنه‌ای در نهضت اسلامی و مبارزه خودش با رژیم پهلوی به گفت‌وگو پرداخت.
پیکرهای 118 شهید دفاع مقدس فردا از مرز شلمچه وارد کشور می‌شوند
فرمانده قرارگاه کمیته جستجوی مفقودان در جنوب عراق از ورود پیکرهای 118 شهید دفاع مقدس به کشور خبر داد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir