حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مبلغ فطریه 95 چقدر است؟
دفاتر آیات عظام خامنه‌ای، مکارم شیرازی و وحید خراسانی مبلغ کفاره و زکات فطره امسال را اعلام کردند.
اگر کسی تصمیمی برای یک سال آینده خود دارد از همین بیست و چهارم رمضان شروع کند
کسانی که می‌خواهند برای برنامه‌های یک‌سالۀ خودشان تصمیم بگیرند، بهترین روز برای شروع این برنامه، همین روز بیست و چهارم ماه رمضان است.
گفتگوی جالب دختر ۴ ساله شهید مدافع حرم با رهبر انقلاب + عکس
دخترم گفت: من دیدم حاج آقا یک کلاهی روی سرش دارد، به او گفتم این کلاه را مادرت برایت درست کرده؟ او هم گفت: بله، گفتم کلاهت را میدهی به من؟ گفت: این مال خودم است، لازمش دارم. برای تو یکی دیگر میخرم. من هم گفتم پس اگر میخواهی برای من بخری، صورتی اش را بخر ...
رهبر در دیدار خانواده‌های شهدای ۷ تیر و شهیدان مدافع حرم: داعش را برای شکست جمهوری اسلامی ساختند/تعرض به شیخ قاسم حماقت است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: داعش را برای شکست جمهوری اسلامی ساختند؛ عراق و شام مقدمه بود تا ایران را زمین‌گیر کنند اما قدرت جمهوری اسلامی آنها را در همان‌جا زمین‌گیر کرد.
در نخستین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای آشتیان؛ کودکان آشتیانی با کتاب «خانم دانته ما را دست انداخته» آشنا شدند
نخستین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای شهر آشتیان با حضور اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه علامه اقبال آشتیانی برگزار شد.
تاملی کوتاه در دعای روز نوزدهم ماه رمضان؛ بارالها؛ از برکات الهی بهره مندم گردان!
در دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان، انسان از خداوند که از برکات الهی بهره مند شود و راه او را به سوی خیرات آسان کند
کدام شب، شب قدر است/اعمال مشترک و خاص شب های قدر
در تمام سال هیچ شبی به فضیلت شب قدر نمی رسد و عمل در آن بهتر از عمل در هزار ماه است.
شعرا و اهالی فرهنگ و ادب به ضیافت افطار رهبر انقلاب رفتند
طبق سنت هر ساله شاعران همزمان با شب نیمه ماه مبارک رمضان با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار شب پانزدهم را مهمان معظم‌ له هستند.
تلخ و شیرین‌های ماه عسل
احسان علیخانی سعی دارد دربرنامه ماه عسل تلنگرهایی به جامعه بزند تا وجدان آگاه اما خفته‌ی انسان‌ها بیدار شده و یا موجب لحظه ای درنگ در روزمرگی زندگی پر مشغله امروزی شود.
روزهای جمعه قرار ملاقات نگذارید
اگر کسی نماز جمعه را سبک بشمارد و شرکت نکند، نماز و زکات و حج و روزه و همه کارهای خیری که انجام می‌دهد ارزش چندانی نخواهد داشت و اگر مردم بدانند نماز جمعه چقدر خوب است به قدری هجوم می‌آورند که دست و پا می‌شکنند.
سیما تیرانداز: «پادری» تکرار دودکش نیست
سیما تیرانداز، بازیگری را سال 1368 با ایفای نقشی کوتاه در فیلم«هامون»، ساخته داریوش مهرجویی آغاز کرد. در فیلم «بانو» درخشید و در «سایه‌های هجوم» اوج گرفت تا جایی‌که در سال 1371 برای بازی در این فیلم نامزد جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فجر شد.
نتایج سه شب اول مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان آشتیان
مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان آشتیان با حضور 14 تیم از 22خرداد ماه در سالن امام علی (ع) آغاز شد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس