حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
//کلید تدبیر//کدام قفل‌ها را باز نکرد؟ پاسخ مردم: مگر قفلی هم باز کرد
جناب آقای حسن روحانی رئیس جمهور محترم ۱۳ خرداد ۹۲ اعلام کرد: "کلید من، کلید تدبیر است و هر قفلی را باز می‌کند". پس از چهار سال به میان اقشار مختلف مردم رفتیم و پرسیدیم، "کلید تدبیر" کدام قفل‌ها را باز نکرد؟ پاسخ دادند: "مگر قفلی هم باز کرد".
پوستر/شهادت امام موسی کاظم(ع)
امام موسی کاظم(ع): هر که پیش از ستایش بر خدا و صلوات بر پیغمبر (صلی الله علیه وآله) دعا کند چون کسی است که بی زه کمان کشد.
تعویض پرچم گنبد حرم شریفین کاظمین/تصاویر
تعویض پرچم گنبد حرم شریفین کاظمین به مناسبت ایام شهادت امام موسی کاظم(ع)
سعید جلیلی با ابراهیم رئیسی دیدار کرد + تصاویر
سعید جلیلی و ابراهیم رئیسی امروز با یکدیگر دیدار کردند.
مشهورترین فوتبالیستی که کاندیدای ریاست جمهوری شد +عکس
یکی از مشهورترین افراد فوتبالی، کاندیدای ریاست جمهوری شد.
پیامدهای خسارت‌آفرین مناظره غیر زنده
اگر قرار است مناظره‌ها به همان صورت که ضبط شده‌اند و بدون دستکاری و حذف و سانسور پخش شود، چه نیازی به این فاصله‌اندازی هست و چرا باید میان ضبط و پخش فاصله باشد؟!
چه کسی پوپولیست است؟
منفی دانستن طرفداری از حقوق و علایق مردم عامه در برابر گروه نخبه، قطعا با آموزه های علوی تناقض آشکار دارد و ناشی از روحیه متکبرانه الیت در مقابل توده مردم است.
جزئیات جدید از پرونده فساد اخلاقی آقای ستاره + سند
نشریه آلمانی اشپیگل، جزئیات بیشتری از مشکل اخلاقی مهاجم پرتغالی رئال مادرید در آزار یک زن در سال 2009 منتشر کرد.
جشن خودکفایی بنزین این هفته رقم خواهد خورد/ رهبری تنها حامی ما در ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس بود
فرمانده کل سپاه در بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: به فضل الهی با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس، جشن خودکفایی بنزین کشور در هفته جاری رقم خواهد خورد.
کاریکاتور/ مناظره هرگز !!؟
به‌راستی چرا دولت حجت‌الاسلام روحانی حاضر به برگزاری مناظرات کاندیداهای ریاست‌جمهوری به‌صورت زنده از رسانه ملی نشد. تسنیم در گزارشی به بررسی چرایی این موضوع پرداخته است.
قدیمی ترین روستای تاریخی جهان از پلکان می افتد؟! + تصاویر
مدیر پایگاه منظر فرهنگی هورامان با اشاره به آماده کردن پرونده ثبت جهانی «هورامان» در یونسکو به برخی موانع و چالش ها در این زمینه از جمله تغییر معماری پلکانی به خطی بر اثر بی توجهی سازمان راهداری در ارائه مجوز برای ساخت و ساز در حریم جاده انتقاد کرد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس