حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
ظریف: حسن نیت آمریکا در اجرای برجام، زمینه همکاری در حوزه‌های دیگر را فراهم خواهد کرد
وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگو با نیویورکر، با غیرممکن خواندن ازسرگیری مذاکرات هسته‌ای، احتمال گفتگو با دولت ترامپ را رد نکرد.
چریک چرک
برخی از نشریات جریان اصلاح طلب در حالی گزارشی از مراسم تجلیل از بهزاد نبوی را منتشر کردند که او را می توان یک چهره اثر گذار در انحراف برخی از چهره های خط امامی دانست.
در شب برکناری «بن نایف» چه اتفاقاتی در کاخ پادشاهی عربستان رخ داد؟
رویترز به نقل از چند منبع آگاه در دربار سعودی جزئیات جدیدی از برکناری ولیعهد قبلی عربستان و کودتای بن سلمان برای رسیدن به قدرت را منتشر کرد.
از علت گرانی پیاز و گوجه تا فیلترینگ 137000 کانال تلگرامی/ پاسخ مبهم نهاوندیان به حضورش در دولت دوازدهم/ سیف:پرداخت سود برای بانک‌ها محدود می‌شود
جلسه هیئت دولت صبح امروز با حضور رئیس جمهوری برگزار شد و اعضای کابینه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن‌ها پاسخ دادند.
آمریکا در صورت تحریم سپاه باید پایگاه‌های خود را تا عمق هزار کیلومتری ایران جمع کند
فرمانده کل سپاه گفت: اگر آمریکا بخواهد موضوع تحریم دفاعی و تحریم سپاه را دنبال کند، باید پایگاه های منطقه ای خود را تا عمق هزار کیلومتر در اطراف ایران جمع آوری کرده و اشتباه محاسباتی خود را با هزینه بالایی تصحیح کند.
شورای نگهبان در زمان انتخابات تحت تاثیر هیچ کسی قرار نگرفت
دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان در زمان انتخابات با وجود برخی اصرارها برای تایید صلاحیت افراد هیچگاه تحت تاثیر شخصی قرار نگرفت.
بیرون‌کشیدن داعشی‌ها از لوله فاضلاب!+عکس
با گذشت یک هفته از اعلام پایان عملیات آزادسازی موصل نیروهای امنیتی عراق ده ها تن از عناصر داعش را که پس از پایان ذخیره مهمات در مجراهای فاضلاب خانگی پنهان شده بودند را دستگیر کرده اند.
به آنان که به سپاه می‌تازند شک داریم/ برای تداوم انقلاب باید کار را به مردم سپرد
مسئول سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما نمی‌پذیریم آنان که به سپاه می‌تازند دچار جهل شده اند، ما به این‌ها شک داریم.
ظریف: آمریکا تعهداتش در برجام را اجرا نکرده/ اگر دوباره مذاکره می‌کردیم، مطالبات متفاوتی داشتیم
وزیر خارجه ایران در مصاحبه‌ای جدید گفت در صورتی که تهران بار دیگر به میز مذاکره بازگردد مذاکرات متفاوتی مطرح خواهد کرد زیرا اکنون مشخص شده که واشنگتن به تعهداتش در توافق هسته‌ای پایبند نیست.
آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان ماند
اعضای شورای نگهبان آیت‌الله احمد جنتی را به عنوان دبیر و عباسعلی کدخدایی را به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب کردند.
روایت سردار کوثری از اولین نبرد گسترده برون‌ مرزی ایران
جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: پس از بی‌توجهی دوباره سازمان ملل و کشور‌های حامی صدام به درخواست ایران و با در نظر گرفتن اینکه هنوز ارتش بعث «نفت‌شهر» را ترک نکرده بود، ما از حق خودمان دفاع کرده و عملیات رمضان را ترتیب دادیم و متجاوز را در خاک خودش دنبال کردیم.
دکتر فیاض: اجرای سند 2030 «آتنا»های بیشتری را قربانی خشونت جنسی می‌کند/ دکتر رضاخواه: اگر آموزش جنسی در مدارس ایران اتفاق بیفتد، احتمالاً چندسال دیگر سر این بحث می‌کنیم که این آموزش‌ها تاثیر نداشته است
وی ادامه داد: این نحوه آموزش سال‌ها در مدارس امریکا بوده است که با این وجود طبق آمارهایی که می‌دهند 58 درصد دانش‌آموزان تحت آزار جنسی قرار دارند و 25 درصد هم تحت تجاوز جنسی قرار گرفتند.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس