حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اگر کسی از حقوق و کارش راضی نیست می‌تواند برود
رئیس جمهور، یکپارچگی ملت و مسئولان را باعث خنثی شدن همه توطئه ها دانست و تاکید کرد: اگر ایثار شهیدان نبود، امروز از انقلاب و کشور چیزی باقی نبود.
کارنامه ۴ ساله بانک مرکزی/ سیف کجا کم گذاشت؟
عملکرد بانک مرکزی در دولت یازدهم با کاستی هایی همراه بوده است که عدم انعقاد پیمان‌های پولی دوجانبه، تداوم بنگاه‌داری و ملک‌داری بانک‌ها و عدم اجرای بخشنامه شفافیت بانکی از آن جمله است.
بانک ها در امور نظارتی موفق نبوده اند/ فعالیت اقتصادی دستگاه ها، به طور قطع ضرر است
سخنگوی قوه قضائیه گفت: یکی از مهم ترین سازمان های کشور که دارای مشکل نظارتی اند بانک ها هستند.
اجرای ارز تک‌نرخی پس از برقراری روابط بانکی کافی در سطح بین‌المللی
رئیس‌کل بانک مرکزی گفت یکی از پیش‌نیازهای بسیار جدی برای تک‌نرخی شدن ارز روابط بانکی کافی در سطح بین‌المللی است که اگر به‌صورت کامل به‌وجود بیاید و در آن تزلزل نباشد، آن زمان بهترین زمان اجرای یکسان‌سازی نرخ ارز است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۸ شهریور ۹۶/ توسعه هندی فرزاد B منتفی شد +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی چهارشنبه ۸ شهریور ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
دولت روی سنگ‌پای قزوین را هم سفید کرد/ واردات ۳۳ تن سنگ‌پای چینی در ۴ ماه+ جدول
در سال ۹۶ که سال تولید و اشتغال نامگذاری شده، واردات کالاهایی که در داخل کشور به اندازه کافی تولید می‌شود، سرعت گرفته است.
پُر درآمدترین مشاغل در ایران کدامند؟ +اسامی
شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده، در این بین اما شغل هایی هم است که هنوز بازار کار آنها اشباع نشده است.
واردات ۱۱۵۰۰ تن لوازم آرایشی و بهداشتی در ۴ ماه + جدول
در ۴ ماه اول امسال، بیش از ۱۱۵۰۰ تن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی وارد کشور شده است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۷ شهریور ۹۶/ تلاش برای بازگشت رونق +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۷ شهریور ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
۱۰ قرارداد جدید نفتی تا پایان سال امضا می شود
وزیر نفت از امضای ۱۰ قرارداد نفتی تا پایان سال خبر داد و گفت: طرح توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی، میدان مشترک آذر، میدان های سهراب، آب تیمور، منصوری و آزادگان در اولویت قرار دارند.
۱۰ درصد از مددجویان بدلیل خودکفایی از پوشش کمیته امداد خارج شدند
رئیس کمیته امداد از خودکفایی ۱۷۵ هزار خانواده تحت پوشش این کمیته و خروج آن‌ها از چتر حمایتی کمیته امداد امام‌خمینی (ره) خبر داد.
معاون رئیس جمهور استارت «« ما نمی توانیم»» را زد/ سخنان متناقض مسئولان دولتی و سرنوشت نامعلوم اقتصاد کشور/ تفاوت دولت یازدهم و دوازدهم به روایت نوبخت
اینکه بگوییم منابع نسبت به دولت گذشته کاهش یافته و اوضاع بدتر از گذشته شده است صحیح نیست، هم قیمت جهانی نفت افزایش یافته از طرفی صادرات نفتی و غیر نفتی کشور افزایش یافته
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس