حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه: دولتی ها بیایند و بگویند که 995 هزار شغل را در کجا ایجاد کردند/ دریغ از تحقق یک دهم آمار ارائه شده برای اشتغال!
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اقدامات دولت در زمینه تحقق شعار سال « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال » بیان کرد: با توحه به شاخص هایی که از سوی مرکز آمار کشور اعلام شد بهبودی در شرایط اقتصادی به ویژه تولید و اشتغال کشو
یک گام تا تولید ریل ملی
حدود ۴ سال از خرید و نصب خط تولید ریل توسط ذوب‌آهن می‌گذرد.با توجه به نیاز تولید سالانه ۲۰۰هزار تن ریل، باید از مسئولان شرکت ذوب‌آهن پرسید با وجود تکمیل ۹۷ درصدی این خط تولید، چرا هنوز تولید ریل در این شرکت به تولید انبوه نمی‌رسد؟
عدم انطباق بودجه با برخی بند‌های برنامه ششم و سیاست‌های اصل ۴۴ تصویب شد
با رأی اعضای هیأت عالی نظارت مجمع، عدم انطباق بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی با برخی بند‌های برنامه ششم توسعه و نیز هدف سیاست‌های کلی اصل ۴۴ تصویب شد.
واردات 9 تن کراوات و دستمال گردن به کشور!
بر اساس آمار رسمی گمرک، در 9 ماهه نخست سال 96 نزدیک به 9 تن کراوات، پاپیون و دستمال گردن از کشورهای مختلف به ایران وارد شده است.
رئيس جمهور در هرمزگان: تنها راه مبارزه با فساد و رانت، شفافيت است!/آقای روحانی، یک سال گذشت، راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا چه شد؟
«شفافیت» همچنان یکی از موضوعات مورد علاقه برای سخنرانی های روحانی است. به طور مثال رئیس دولت دوازدهم در جلسه برگزیدگان و توسعه استان هرمزگان با اشاره به این که به خوبی می‌دانستیم در این شرایط اداره کشور سخت است، اما برای ما این سختی همراه با شیرینی‌هایی هم بود
وعده روحانی مبنی بر جهانی شدن صنعت خودرو، هیچ بود+ سند
حسن روحانی در بحبوحه دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، وعده جهانی شدن صنعت خودروی ایران را بر زبان جاری کرد، وعده‌ای که هیچ انطباقی با واقعیت‌های صنعت خودرو در داخل و خارج از ایران نداشت.
طرح «اعاده اموال نامشروع»| دارایی مجاز یک مسئول جمهوری اسلامی چقدر می‌تواند باشد؟ + جدول
بر اساس محاسبات معقول، یک فرد با ۴۰ سال سابقه مدیریت ارشد در جمهوری اسلامی چقدر می‌تواند دارایی داشته باشد؟
بودجه عمومی دولت 700 هزار میلیارد تومان است/ در حالی بودجه دولت 10 برابرشده که یارانه پرداختی به مردم 10 برابر کمتر شده است!
نماینده مردم همدان وعضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه 700 هزارمیلیارد تومانی دولت، گفت:درحالی بودجه عمومی دولت 10 برابر شده که یارانه پرداختی به مردم 10 برابر کمتر و ارزش آن صفر شده است.
احتمال کنترل نظام پولی و بانکی ایران توسط استکبارجهانی در «FATF»/ زوایای این قرارداد باید برای مجلس شفاف شود
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تا زمانی که تمام زوایای«FATF» شفاف نشود، مجلس آن را تصویب نمی کند.
خودروهای داخلی امسال چقدر گران شدند؟+جدول
افزایش دستمزد کارگران، افزایش نرخ دلار و رشد تورم؛ بهانه‌های گران شدن محصولات خودروسازان هستند.
سبد کالا از هفته آینده توزیع می‌شود/ ارزش سبد در این نوبت بالاتر است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توزیع سبد حمایت غذایی از هفته آینده خبر داد.
نامه سیف به شریعتمداری برای حذف دلار از ثبت سفارش
در نامه رئیس کل بانک مرکزی به وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: همچنان امکان ثبت‌سفارش واردات کالا با دلار آمریکا در سامانه سازمان توسعه تجارت فراهم است، در حالی که سیاست دولت حذف دلار از مبادلات است.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir