حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
سایت کارانه قالیباف فیلتر شد! +عکس
سایت کارانه که یکی از وعده های قالیباف برای انتخابات ریاست جمهوری بود فیلتر شد.
همه اسناد تخلف وزیر آموزش و پرورش و دخترش
اسناد مربوط به تخلف وزیر آموزش و پرورش درباره واردات کالاهای حاشیه‌ساز اخیر
توقیف 2 لنج باری حامل 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب های کیش
فرمانده دریابانی نیروی انتظامی ویژه کیش از توقیف دولنج باری حامل 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در آب های کیش خبرداد و گفت: این دو لنج در 16 و 20 مایلی آب های کیش توقیف و 14 نفر خدمه آن ها دستگیر شدند.
دنا معمولی یا دناپلاس؛ کدام بهترند؟ +عکس
دی ماه سال 95 بود که شرکت ایران خودرو از محصول جدید خود یعنی دناپلاس رونمایی کرد، اما روز گذشته برای بار دوم نیز از این خودرو رونمایی شد؛ به همین دلیل قصد داریم تفاوت‌های این دو را بررسی کنیم.
بیانیه مهم متخصصان صنعت نفت/وزارت نفت برای حسن روحانی تور نفتی برگزار کند/کمپرسورها قبل برجام وارد شد
جمعی از متخصصان صنعت نفت در واکنش به برخی اظهارات حسن روحانی در مناظره دوم ضمن اشاره به غلط‌های فاحش وی در ارائه اطلاعات نفتی از وزارت نفت خواستند، برای آشنایی آقای روحانی با صنعت نفت، برای وی یک تور نفتی برگزار کنند.
حکایت دستاورد «بادآورده» روحانی/ کلاهی که دولت از «نمد» مجلس بافت
روحانی در تبلیغاتش افزایش حقوق بازنشستگان، مستمری مددجویان و پرداخت پاداش فرهنگیان را از کارهای دولت عنوان می کند، اما این اقدامات طرح مجلس بوده که با وجود مخالفت سخت دولت، تصویب شد.
وقتی روحانی و زنگنه نمی‌خواهند رای دادگاه کرسنت شفاف شود/ دولت یازدهم در جایگاه مدعی یا متهم؟
واکنش روحانی و زنگنه به مطرح شدن رای دادگاه لاهه درباره پرونده کرسنت در مناظره دیروز نشان می دهد همچنان دولت یازدهم هیچ علاقه ای به شفاف سازی این موضوع ندارد تا بتواند کارنامه ضعیفش در این زمینه پنهان نماید.
نامزدها ببینند/آمار رسمی از هزینه تفریح /۴درصدی‌ها/ + نمودار
گزارشهای مرکز آمار نشان می دهد اقشار بسیار برخوردار سالانه چند صد برابر فقرا برای تفریحشان هزینه می کنند.
دولت چه چیزی را تکذیب می‌کند؟/ وزیر اقتصاد:بانک‌های بزرگ اروپایی با شبکه بانکی همراهی نمی‌کنند
درحالی وزارت اقتصاد نقل قول مطرح شده در دومین مناظره ریاست‌جمهوری از سوی وزیر را تکذیب می کند که بانک مرکزی ۲۳ مهرماه ۹۵ از انتقاد طیب نیا درباره همراهی نکردن بانک های اروپایی با ایران خبر داده بود.
پیگیری شکایت از وزیر آموزش‌وپرورش به‌دلیل دوشغله‌بودن/واردات‌چی‌بودن وزیر روحانی با شعارهای دولت تناقض دارد
رئیس سازمان مردم‌نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت با اعلام اینکه واردات‌چی بودن وزیر روحانی با شعار اقتصاد مقاومتی دولت تناقض دارد، از بررسی و پیگیری دیده‌بان شفافیت برای شکایت از وزیر آموزش و پرورش به‌دلیل دوشغله بودن خبر داد و گفت: باید اعلام جرم شود.
شعار آزادی بیان می‌دهند ولی جواب منتقدان حواله به جهنم است/ نسخه قرارداد IPC را در اختیار کمپانی هندوجا قرار می‌دهند/ دولت هیچ تعهدی به کار و اشتغال ندارد
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: ما از خارج از کشور خیلی آسیب نمی‌خوریم و مشکل اصلی ما این است که مسوولان داخل کشور ما را آسیب‌پذیر کرده‌اند.
۳ دیدگاه ضدکارگری/حسن روحانی/ آشکار شد
حسن روحانی در کتاب "امنیت ملی و نظام اقتصادی ایران" مخالفت خود را با افزایش هزینه های سنواتی کارگران، هزینه های بالای اخراج کارگران در قانون و افزایش مستمر سنواتی دستمزد آشکار کرده است.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس