حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
یادگار امام روح الله در قاب تصویر
تسنیم تصاویر کمتر دیده شده از یادگار امام را به مناسبت سالروز رحلت حاج سید احمد خمینی منتشر می‌کند.
کاریکاتور/ فرش قرمز برای مبارک !!!
مبارک آزاد اما در مصر باقی می‌ماند / وکیل مدافع حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر احتمال داد، وی دو یا سه روز دیگر به منزلش بازگردد اما اجازه سفر به خارج ندارد.
روایتی خواندنی از امام خامنه‌ای درباره حاج احمد آقای خمینی/ یک انقلابی بی‌بدیل
حاج احمد آقا عنصر قابل و لایقی بودند؛ اوّلاً ایشان خیلی باهوش بودند. به‌نظر من در بین خصوصیّات ذاتی و صفاتی که در یک انسان، برجسته است، اگر بخواهیم یکی را برای حاج احمد آقا از همه برجسته‌تر حساب کنیم، آن هوش ایشان بود.
هر کس در راه حفظ جان «شیخ عیسی قاسم» کشته شود «شهید» است/ ایستادگی در برابر توطئه آل خلیفه؛ واجب شرعی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای، ظلم و تعدی رژیم آل خلیفه به شیخ عیسی قاسم، روحانی برجسته بحرینی را به شدت محکوم کرد.
آیا نماز خواندن با مهر در دست باطل است؟ +نظر مراجع تقلید
کسانی که فرزندی کوچک در خانه دارند، همیشه با مشکل بازی کردن آنها با مهر مواجه هستند. همین نیز موجب می شود تا هنگام اقامه نماز مجبور شوند مهر را در دست گرفته و فقط در مواقع سجود از آن استفاده کنند.
کاریکاتور/فروشنده فرهادیسم، خریدار صهیونیسم!
استقبال صهیونیست‌ها از فیلمهای اصغر فرهادی؟! / «فیلم سینمایی فروشنده بعد از اکران فیلم‌های جدایی و گذشته سومین فیلم از اصغر فرهادی خواهد بود که در سینماهای اسراییلی روی پرده خواهد رفت. توجه خاص اسراییلیان به فیلم‌های فرهادی، «توجه خاص» ناظران را می‌طلبد.
مرقومه رهبر انقلاب به مادران شهدای مفقودالاجسد + عکس
تصویری از مرقومه رهبرانقلاب در قرآن تقدیمی به مادران چشم انتظار شهدای مفقود الاثر منتشر شد.
آخرین تصاویر ضریح حرمین عسگرین(ع) قبل از تعویض - سامرا
بیست و سوم محرم ۱۴۲۷ هجری (سوم اسفند ۱۳۸۴) بر اثر انفجار شدیدی در مقدس‌ترین مکان شهر سامرا، حرم امام علی النقی(ع) و امام حسن عسکری(ع)، ضریح امامین عسکریین(ع) به طور کامل تخریب شد.ساخت ضریح جدید چهارسال در قم به طول انجامید و این ضریح در آینده نزدیک قرار است جایگزین ضریح فعلی شود.
برجسته‌ترین قلعه نظامی خراسان شمالی آماده بازدید مسافران/ تصاویر
قلعه جلال‌الدین که در دوران تاریخی پس از اسلام در بین دو شهرستان گرمه و جاجرم ساخته شده است یکی از برجسته‌ترین قلعه‌های نظامی خراسان شمالی است.
حدیث روز/ سخن پیامبر(ص) درباره ثواب خوشحال کردن زنان
رسول خدا صلی الله علیه و اله در کلامی گهربار فرموده اند مردی که زنی از محارم خود را خوشحال کند خداوند او را روز قیامت خوشحال خواهد کرد.
مرحوم دولابی: امیرالمومنین(ع) خزانه خداست
مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: قربان آن ذره از حبّ علیّ ابن ابیطالب(ع)، آن را ذره فرمودند چون از بالا آمده است، از پیشگاه خدا – عِندنا خَزائنُهُ؛ امیرالمومنین(ع) خزانه خداست. یک ذره آن با قلب شما تماس گرفته است، لذا آن را ذره فرموده‌اند.
روزنامه‌های ورزشی بیست و پنجم اسفند؛
تصاویر نیم‌صفحه روزنامه‌های ورزشی بیست و پنجم اسفند به مسائل مختلف ورزش به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس