حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
آپدیت جدید اینستاگرام غوغا کرد!
اینستاگرام در نسخه جدید خود امکان قرار دادن عکس های قدیمی در استوری را برای کاربران فراهم کرده است.
شخصیت‌هایی که در پیاده روی اربعین حاضر شدند
در اجتماع عظیم دلدادگان به سرور آزادگان جهان، برخی شخصیت‌ها و چهره‌های معروف نیز در کنار جمعیت میلیونی عاشقان امام حسین(ع) حضور یافتند.
«مخاطب خاص» برگ برنده تلویزیون در اربعین حسینی شد+عکس
سازمان صداوسیما به همراه سازمان هنری رسانه‌ای اوج توانستند تا با تولید و پخش برنامه «مخاطب خاص» علاوه بر همراه کردن مخاطبان با رسانه ملی، دلهای آنها را با حرم اباعبدالله ‌الحسین نیز گره بزنند.
چرا نام امروز را اربعین حسینی نامیدند؟
چنانچه مخاطبان با روایت نبوی «سوگواری زمین بر مرگ مؤمن تا چهل روز» روبرو شوند بدین نتیجه می‌رسند که دوره کامل سوگواری بر مؤمن، چهل روز است و تا روز چهلم شایسته سوگواری است.
تشرف یک دختر بهایی‌ به دین مبین اسلام/ وقتی عشق ابوالفضل(ع) فانوس راه می شود + تصاویر
ترانه که با شوق وصف ناپذیری از تولد دوباری خود می گوید، عنوان می کند: این تصمیم بزرگ زندگی ام « تشرف به دین اسلام » را در کمال آرامش ذهنی و مطالعه زیاد گرفته ام و آرزویم دیدن کربلای امام حسین است.
مذاکره برای حضور جناب خان به کجا رسید؟/ تولید خندوانه از اسفند ماه آغاز می شود
رامبد جوان از تولید سری جدید برنامه تلویزیونی «خندوانه» در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
شکل‌گیری جریان اربعین حاصل برنامۀ خداست
حجت‌الاسلام والمسلمین موسویان گفت: شور و حرارت بسیاری که این سال‌ها در جریان اربعین شاهدیم، بی‌تردید حاصل برنامۀ خداست و نباید آن را به دولت‌ها نسبت داد.
تالار هخامنشی در تپه ریوی کشف شد
سرپرست گروه باستان شناسی در منطقه ریوی گفت: تالار هخامنشی در تپه ریوی کشف شد.
تصویب « آیین‌نامه بین رشته‌ای » در دانشگاه امیرکبیر
معاون آموزش دانشگاه صنعتی امیرکبیر از تصویب « آیین‌نامه بین رشته‌ای » بین دانشکده‌های مختلف در این دانشگاه خبر داد و گفت: با اجرای این آیین نامه رشته‌های بین رشته‌ای جدید در دانشگاه امیرکبیر ایجاد می‌شود.
روایت حال غریب جامانده‌ها/ امسال هم نشد؟
شب اربعین، گوشه ای از حسینیه در خودت فرو می روی و به این فکر میکنی که اگر رفته بودم، احتمالا الان یا از دور گنبد برایم درحال دلبری بود یا در بین الحرمین به یاد زینب کبری مشغول نوحه و عزاداری بودم.
قدردانی سرلشکر سلیمانی از مردم
فرمانده نیروی قدس سپاه با صدور پیامی از حضور گسترده مردم و مسئولان در مراسم ترحیم حاج حسن سلیمانی تقدیر کرد.
عکس/ خدمت بی ریا پاسداران به زائران اربعین
پاسداری که کفش زوار امام حسین(ع) را واکس می‌زند
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir