حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
نمونه ای موفق از تحقق شعار ما می توانیم: شرکت تولیدی آواپزشک آشتیان؛ از بومی سازی تجهیزات تا تولید محصولات جدید بیمارستانی
شرکت آواپزشک آشتیان یکی از فعال ترین مراکز تولید محصولات پزشکی در کشور است که توانسته با اتکا به دانش متخصصان داخلی گام موثری در خودکفایی تجهیزات پزشکی بردارد.
استفاده از ظرفیت های بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در آشتیان
بهره مندی از ظرفیت بالقوه بسیج و وارد کردن این پتانسیل به عرصه عمل می تواند رشد و پیشرفت کشور و همچنین قطع وابستگی به خارج را در پی داشته باشد.
سایه سنگین غبار بر سر آشتیان/دید افقی به 200 متر رسید+تصاویر
با توجه به شدت باد و عدم بارش باران، گرد و غبار غلیظ بر آسمان آشتیان احاطه پیدا کرد.
گفت و گو با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشتیان: پیام های امام (ره) برای رزمندگان بمب روحیه ای در جبهه ها بود/ جوانان عرصه دفاع از کشور و انقلاب را خالی نگذارنند
یادگاران دفاع مقدس شهرستان آشتیان گفتند: امروز جوانان و نوجوانان وظیفه سنگینی برای دفاع از کشور و انقلاب دارند و نباید در این زمینه غفلت کنند.
صدای پای دولت در آشتیان به گوش می رسد
پروژه آبرسانی به روستاهای مجتمع شمال شرق آشتیان در جلسه شورای اداری سفر کاروان تدبیر و امید به استان مطرح و پیگیری می شود.
آشتیان ظرفیت بالایی در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دارد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه آشتیان با اشاره به جذب بالای ۲۰ میلیارد ریالی بودجه در زمینه اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته گفت: آشتیان قابلیت آن را دارد که بودجه شهرستانهای دیگری از استان را نیز که توان جذب ندارند جذب کند.
پیگیری کریدور شمال به جنوب در سفر ریاست جمهور به استان مرکزی
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از پیگیری کریدور شمال به جنوب از مسیر ساوه، آوه، آشتیان، تفرش، فراهان و اراک در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی هستیم.
پول گندم کشاورزان ناجی شعبه یک بانک در آشتیان/ شایعات تبدیل شدن آشتیان به بخش کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: اگر پول گندم های کشاورزان از سوی دولت به موقع واریز شده بود از کشاورزان زحمتکش تقاضا می کردیم که پول های گندم را در بانک تجارت سپرده گذاری کنند تا ناجی بانک شهرستان باشند و این شعبه به باجه تنزل پیدا نکند.
خرید ۵۰ میلیون دلاری تجهیزات برای صنایع آشتیان/نرخ بیکاری در آشتیان ۴.۵ درصد است
فرماندارآشتیان گفت: بیش از ۵۰ میلیون دلار تجهیزات برای واحدهای صنعتی خریداری و نصب شد که با این اقدام بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان به چرخه تولید بازگشتند.
سفرهای کمیسیون برنامه و بودجه ارتباطی با سفرهای استانی دولت ندارد
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: هدف اصلی سفرهای کمیسیون برنامه و بودجه در ابتدای امر حفظ وحدت، انسجام و یکپارچگی و در راستای بازدید و آگاه شدن از پروژه ها و فعالیت های استان ها است.
تکمیل و رنگ آمیزی بلوار ورودی شهر آشتیان/ روشنایی بلوار به زودی انجام می شود
عملیات تکمیل بلوارهای ورودی شهر آشتیان از سمت اراک و فراهان که شامل زیرسازی و جدول گذاری و آسفالت بوده است به مرحله بهره برداری رسید و چراغ های وسط بلوار نیز طی چند روز آتی نصب می شود.
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات در آشتیان
جلسه مشترک شورای اداری استان مرکزی با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در دانشگاه آزاد آشتیان برگزار شد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس