حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
مدارس هوشمند جدید آماده پذیرایی از دانش آموزان آشتیان
رئیس اداره آموزش و پرورش آشتیان از افتتاح 4 مدرسه هوشمند جدید در شهرستان آشتیان خبر داد.
جوانان جبهه فرهنگی دست به کار شدند/ برگزاری برنامه های فرهنگی در پارک های آشتیان
در روزهای پایانی تابستان 95 برنامه های فرهنگی متنوعی در پارک های آشتیان برگزار می شود.
بهره مندی ۱۱۸ دانش آموز و دانشجو آشتیانی از حمایت های کمیته امداد
رئیس کمیته امداد آشتیان گفت:امسال خدمات تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان در قالب کلاس های آموزشی و اردوها برای ۱۱۸ نفر از دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش با اعتبار ۱۶ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال صورت گرفت.
گامهای استوار تولید ملی در روستاهای آشتیان
بخشدار مرکزی آشتیان گفت:۴۲ واحد صنعتی در روستای زرنوشه در زمینه محصولات فلزی، مفتولی و ... فعال هستند و این روستا، روستای نمونه صنعتی در شهرستان و حتی استان می باشد و برای روستاها و شهرستانهای همجوار نیز ایجاد اشتغال کرده است.
سوء استفاده غرب از مفهوم تروریست/دولت برای برداشتن برخی تحریم ها به آمریکا باج ندهد
کارشناس و تحلیلگر سیاسی گفت:دولت در یک اقدام غیرقانونی در بحث منطقه ای و تروریست در جهت برداشتن برخی تحریم ها به آمریکا باج می دهد،قراداد FATFبه این معنی است که کارت عابربانک را همراه با رمز دوم آن در اختیار دزد قرار دهیم.
11 ایراد قراردادهای نفتی همچنان باقی است/آقای زنگنه مقابل مردم جبهه نگیرید
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: ارایه امتیازات ویژه در این قرارداد برای طرف خارجی سبب نگرانی و واکنش نمایندگان شورای اسلامی شده است.
مدیر آموزش وپرورش آشتیان گفت: افزایش میزان موفقیت داوطلبان رشته ریاضی آشتیان در کنکور سراسری
مدیر آموزش وپرورش آشتیان گفت: درصد قبولی دانش آموزان رشته ریاضی آشتیان در کنکور امسال نسبت به سال قبل بیشتر و با رتبه های بهتری بوده است.
امام جمعه آشتیان بیان کرد:رضای اهل بیت(ع)؛ راضی به مقدرات الهی
درروایتی آمده است ،امام جواد (ع)در جواب شخصی که پرسیدند چرا امام رضا را به این صفت نام نهاده اند فرمودند :« پدرم به آنچه خدا در آسمانها برای او مقدر می کرد راضی بود ، ایشان کسی بودند که از مقدرات الهی راضی بودند.»
نگرانی مردم از تنزل شعبه یک بانک به باجه در آشتیان
به دنبال مخالفتهای مردم آشتیان با تنزل شعبه یکی از بانکها در شهرستان آشتیان به باجه ، شورای شهر آشتیان در این باره توضیح داد.
آغاز عمليات اجرايي پروژه احداث بلوار گركان
ناظر فنی پروژه احداث بلوار گركان گفت:فاز اول این پروژه شامل اجرای تعریض بلوار ، شانه های خاکی با هزینه 200 میلیون تومان آغاز شده است
دستگيري 141 نفر مواد فروش و سارق در طرح پاك سازي پليس در استان مركزي
طرح پاك سازي نقاط آلوده در 108 نقطه در سطح استان به اجرا درآمد و در اين طرح 141 سارق، توزيع کننده مواد مخدر، مزاحمان نواميس شهروندان و ... دستگير شدند.
تعویض بیش از 27هزار کنتور برق در استان مرکزی
مدیردفتر نظارت وکنترل لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعویض واصلاح27هزار و514کنتور برق در استان خبرداد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس