حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی آشتیان/۵۰ درصد هزینه‌های نگهداری معلولان توسط خیرین تأمین می‌شود
رئیس بهزیستی آشتیان گفت: امسال با پرداخت ۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آشتیان برای ۲۵ نفر از مددجویان این شهرستان فرصت شغلی ایجاد شده است.
كلاهبرداری زن شیاد تحت عنوان خواستگار از بانوان آشتیانی
فرمانده انتظامی آشتیان گفت: زن شیادی که تحت عنوان خواستگار در فضای مجازی از بانوان کلاهبرداری می کرد توسط پلیس شهرستان آشتیان شناسایی و دستگیر شد.
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در ۶۵۰ هکتار از اراضی آشتیان/تسهیلات بلاعوض برای طرح‌های آبیاری نوین پرداخت می‌شود
سرپرست جهاد کشاورزی آشتیان گفت: تاکنون ۵۳۰ هکتار از اراضی این شهرستان تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته و امسال هم اجرای این طرح در ۱۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان در دست مطالعه است که به زودی به مرحله اجرا و بهره برداری می‌رسد.
آشتیان رتبه نخست سرانه فضای ورزشی استان را دارد/کمک ۳۵۰ میلیون تومان خیرین برای ساخت استخر شنا شهرستان
رئیس اداره ورزش و جوانان آشتیان گفت: وجود ۶ سالن ورزشی سرپوشیده، استخر، زمین چمن، زورخانه و سرانه ورزشی ۱.۳۰ متر مربعی، شاخص مثبتی در بخش ورزش آشتیان است.
آمریکا اجازه نمی‌دهد ایران از منافع برجام بهره‌ای ببرد
امام جمعه آشتیان گفت: آمریکایی‌ها اعتقادی به برجام ندارند چه در برجام بمانند و چه خارج شوند قصد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران را دارند
تحقق ۱۴۸درصدی سهمیه سوادآموزی آشتیان/افزایش فضای آموزشی این شهرستان
رئیس آموزش و پرورش آشتیان از تحقق ۱۴۸درصدی سهمیه سوادآموزی این شهرستان در سال ۹۶ خبر داد.
پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در آشتیان
مسئول بسیج سازندگی آشتیان از پرداخت ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی به متقاضیان در شهرستان آشتیان خبر داد.
رهاسازی ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورشی آشتیان
سرپرست جهاد کشاورزی آشتیان گفت: در راستای ترویج آبزی پروری و استفاده بهینه از منابع آبی امسال ۲۰۰ هزار قطعه بچه ماهی در استخرهای پرورش ماهی شهرستان رهاسازی شد.
شهیدی که شهادت را ازشهدا تمنا کرد/۱۲سال فراغ،امتحانی برای خانواده ای چشم به راه
طلبه شهید «حسن کرمانی آشتیانی» قبل از هر بار اعزام به جبهه، ابتدا به گلزار شهدای تهران می‌رفت و عاشقانه‌های خود را با هم‌رزمانش در میان می‌گذاشت و سپس به زیارت حضرت سید الکریم «عبدالعظیم حسنی(ع)» مشرف می‌شد.
کشته و زخمی شدن ۱۲ نفر در تصادف محور راهجرد- آشتیان
سانحه رانندگی در محور راهجرد- آشتیان ۴ کشته و ۸ زخمی برجای گذاشت.
استکبار جهانی؛ پشت پرده اغتشاشات اخیر/بصیرت مردم دشمنان را ناامید و ناامنی را پایان داد
امام جمعه آشتیان گفت: براساس اسناد و شواهد موجود مشخص است که پشت سر این اغتشاشات آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی ها هستند.
خروش مردم آشتیان علیه اغتشاشات اخیر آشوبگران+ عکس
مردم شهرستان آشتیان علیه اغتشاشات اخیر آشوبگران با تجمع بزرگ مردمی قیام و خروش کرد و آشوب‌های اخیر اغتشاشگران را محکوم کرد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir