حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
طرح زنده گيري سگهاي ولگرد درروستاي سياوشان
طرح زنده گیری سگهای ولگرد درروستای سیاوشان توسط دهیاری آن روستا انجام شد.
مجمع بسیجیان توان تاثیرگذاری سازنده بر تحولات شهرستان را دارد
فرمانده ناحیه مقاومت آشتیان گفت: مجمع بسیجیان توان تاثیرگذاری سازنده بر تحولات شهرستان را دارد و از توان بسیجیان در راستای حل مشکلات کمک می گیرد.
برگزاري مراسم روز درختكاري باحضور بخشدار مركزي
صبح امروز با حضور سرکار خانم آشتیانی بخشدار مرکزی وجمعی از مسئولین ادارات شهرستان آشتیان برگزار گردید. دراین مراسم تعدادی نهال به صورت نمادین درمکانهای عمومی وفضاهای آموزشی کاشته شد.
خواص لیمو ترش و آبلیمو
آبلیمو نه تنها باعث فرایند هضم بهتر و سالم‌تری می‌شود، بلکه سموم (زهرابه‌های) دستگاه گوارش شما را رقیق می‌کند و باعث از بین رفتن علائم سوءهاضمه، نظیر سوزش شکم، آروغ و نفخ هم می‌شود.
حقایقی جالب درباره استرالیا
حقایقی جالب درباره استرالیا
چطور خودمان قند خون مان را اندازه بگیریم؟
در هر خانواده‌ای حداقل یک دستگاه اندازه‌گیری قند خون یا «گلوکومتر» پیدا می‌شود. اما عدم آشنایی کافی با این دستگاه باعث می‌شود فرد یا در اندازه‌گیری قند خون دچار اشتباه شود، یا کلا از خیر این دستگاه بگذرد. در این مطلب نحوه کار کردن صحیح با این دستگاه را برایتان می گوییم.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ۱۷ اسفند ماه؛
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود
محور راهجرد -آشتیان در انتظار تدبیر مسئولان/احداث زیرگذر در این تقاطع بیش از یک میلیارد تومان اعتبار می خواهد
یجاد زیرگذر در تقاطع جاده آشتیان - راهجرد با محور اصلی اراک - قم به یکی از مطالبات مردمی شهرستان آشتیان تبدیل شده است.
ابتکار دانش آموزان آشتیانی در ساخت دستگاه جوجه کشی+ عکس
دو دانش آموز آشتیانی با استفاده از وسایل بازیافتی موفق به ساخت دستگاه جوجه کشی شدند.
مراسم تشییع نمادین پیکر حضرت فاطمه (س) در آشتیان برگزار می شود
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آشتیان گفت: به مناسبت ایام فاطمیه مراسم تشییع نمادین پیکر حضرت فاطمه زهرا (س) در آشتیان برگزار می شود.
اجرای برنامه «هر شهید یک درخت» در استان مرکزی
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با اعلام برنامه‌های بنیاد به مناسبت روز بزرگداشت شهدا گفت: مراسم غرس نهال و کاشت درخت با عنوان «هر شهید یک درخت» در این ایام برگزار می‌شود.
۲ كشته در سوانح رانندگي استان مركزي
در حوادث رانندگي روز گذشته استان مرکزی ۲ كشته برجای مانده است که علت سانحه یکی از این تصادفات ، قصور اداره راه مبنی بر عدم نصب تابلو و علائم هشدار دهنده گزارش شد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس