حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
روحانی۹۱:تولید با /شعار/ و /سخنرانی/ درست نمی‌شود+ لیست شعارهای روحانی و /تولیدی که مُرد/
حسن روحانی مهرماه سال ۹۱ که خبری از انتخابات و کاندیداتوری‌اش نبود، اعلام کرد:«تولید با "شعار" و "سخنرانی" درست نمی‌شود». ولی از سال ۹۲ تاکنون کارنامه وی حاوی انواع شعارهای زیبا و سخنرانی‌های جذاب برای "تولید ملی" است که به عمل نرسید.
ممانعت اصلاح‌طلبان از انتشار گزارش پرونده مدرک تحصیلی حسین فریدون
یک منبع آگاه از تلاش نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس برای عدم انتشار گزارش درباره مدرک تحصیلی حسین فریدون به علت اثرات سوء آن بر رأی حسن روحانی در انتخابات خبر داد.
خرمای تولید ملی را هم خوردند+عکس
در پی تعطیلی کارخانجات قدیمی کشور مانند ارج و آزمایش، مراسم نمادین ختم تولید ملی برگزار شد.
تعویق انتشار اسناد کودتای 28 مرداد از سوی دولت آمریکا
پایگاه اینترنتی فدراسیون دانشمندان آمریکایی نوشت انتشار تاریخچه اقدام مخفی آمریکا در ایران در جریان کودتای 28 مرداد، برای مدت نامشخصی به تعویق افتاد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های 30 فروردین ماه؛
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
تعداد خانواده‌هایی که در دولت روحانی فرزندان ۱۰ تا ۱۴ ساله خود را به دنبال کار فرستاده‌اند دوبرابر شده است
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در دولت آقای روحانی تعداد خانواده‌هایی که به سبب تنگی معیشت، فرزندان ۱۰ تا ۱۴ ساله خود را به دنبال کار فرستاده‌اند و البته موفق به یافتن کار نشده‌اند، دوبرابر شده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در جمع دانشجویان:
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درباره آستان قدس باید بگویم با اینکه بنده یک سال است که آنجا حضور دارم، حتی یک ریال به عنوان حق‌التولیه استفاده نکرده‌ام و گفته‌ام این درآمد خرج فقرا و مستضعفان شود.
نامه سیدابراهیم رئیسی به «رئیس‌جمهور» و «رئیس صداوسیما»
حجت الاسلام رئيسى در نامه اى به رئيس سازمان صدا و سيما نوشت: فرآيند داورى آگاهانه مردم شريف را مخدوش نسازيد
آیا دولت با افتتاح فازهای پارس جنوبی به وعده خود عمل کرد؟ +عکس
توسعه فازهای پارس جنوبی از اواسط دهه هفتاد آغاز شده و تا سال ۸۸ ۱۰ فاز از ۲۴ فاز به بهره برداری رسیده بود و ۱۴ فاز باقی مانده با پیشرفت‌ پروژه‌ای بین ۸۰ الی ۹۲ درصد به دولت یازدهم تحویل داده شد.
باز هم شعارهای انتخاباتی روحانی؛ این‌بار در مراسم رژه روز ارتش
رئیس جمهور گفت در مراسم رژه روز ارتش گفت: دولت به لحاظ تجهیزات راهبردی نیروهای مسلح در سه سال و نیم اخیر به اندازه ۱۰ سال گذشته آن گام برداشته است،
روحانی «نامحبوب‌ترین» نامزد انتخابات دوازدهم/ ۴۲ درصد مردم اعتقاد به شکست روحانی دارند+ جدول و آمار
تازه‌ترین نظرسنجی موسسه «ایران پل» از رشد بی‌سابقه رای منفی حسن روحانی و کاهش اقبال عمومی وی در انتخابات پیش‌رو حکایت دارد.
چرا روحانی این روزها فعال شده است؟
استفاده غیرقانونی و مجرمانه از اموال دولتی برای تبلیغات انتخاباتی، افتتاح پروژه‌های دولت‌های قبلی، انجام پشت سر هم سفرهای استانی، بخشش بی‌ضابطه بیت‌المال تحت عنوان پاداش در وزارت‌خانه‌هایی نظیر نفت و همچنین حمله گسترده رسانه‌ای به متقدین، آخرین تقلای روحانی برای ایستادگی در برابر موج «روحانی برو» اس
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس