حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
منظور از قاچاقچی کوله برها نیستند/ باید با قاچاقچی های یقه سفید مقابله کنیم/ گمرکات کشور با مشکلات اساسی روبرو است
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به پیامدهای جبران ناپذیر افزایش آمار قاچاق در کشور گفت: از مهم ترین معضلات و مشکلاتی که در پی افزایش آمار قاچاق اقتصاد کشور را فرامی گیرد می توان به دو شاخصه تولید و بیکاری در کشور اشاره کرد که افزایش قاچاق این دو مشخصه را تحت الشعاع قرار می دهد.
فتونیوز/ خودزنی دولتی ها
تندترین انتقادات در همایش سیاست های پولی و ارزی را علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد مطرح کرد که از سیاست‌های بانک مرکزی در زمینه سود بانکی به شدت انتقاد کرد.
حمله تیم اقتصادی دولت به عملکرد اقتصادی دولت!
تندترین انتقادات در همایش سیاست های پولی و ارزی را علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد مطرح کرد که از سیاست‌های بانک مرکزی در زمینه سود بانکی به شدت انتقاد کرد.
قراردادهای نفتی هنوز اصلاح نشده است/ ده‌ها قرارداد ننگین و فساد آلود کرسنت از آن جوانه خواهد زد
در امر آتش به اختیار قرار شد هرکجا قرارگاه و مرکز فرماندهی در کشور مختل بود، جوانان فکور و با همت، اقدامات ابداعی، تمیز و خودجوش خود را انجام دهند و متاسفانه قرارداد IPC محصول این دست اختلالات است. هر کس سکوت کند فردا پاسخی نخواهد داشت.
محبی‌نیا: چرا منابع ارزی و ریالی کشور در دسترس و شفاف نیست/ حاجی‌دلیگانی: تکالیف بازار بورس و کسب و کار انجام نشد
وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز به عنوان مهمان کمیسیون اقتصادی به سؤالات برخی نمایندگان درباره دارایی‌های ارزی و ریالی دولت در داخل و خارج کشور و تکالیف بازار بورس و وضعیت کسب و کار پاسخ می‌دهد.
تخلف دولت با راه اندازی تلویزیون تعاملی 45 میلیاردتومانی!
پس از جست و جو های فراوان در اینترنت هیچ سایتی برای دسترسی به پروژه ی تلویزیونِ اینترنتی یافت نشد.
قاچاق پوشاک به ۲.۵ میلیارد دلار رسید
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: واردات قاچاقی پوشاک با ۲.۵ میلیارد دلار رتبه نخست قاچاق کالا را کسب کرد.
کشف تریاک از داخل + عکس
ماموران گمرک ایران از داخل کله قند تریاک کشف کردند.
پوستر/نمره ناپلئونی
اقای نعمت زاده نمره ای در حد قبولی را کسب می کند ولی نمره بسیار عالی و خوب را کسب نمی کند.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۱ تیر ۹۶/ موافقت با کاهش نرخ سود بانکی +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی یکشنبه ۱۱ تیر ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
کمر اقتصاد در آمریکا شکسته شده/ آمریکا ۶۰۰۰ میلیارد دلار بدهی دارد/ تا تحریم‎های بانکی حل نشود مذاکرات نتیجه‎ای ندارد
دبیرکل مجمع جهانی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها با بیان اینکه امروز کمر اقتصاد در آمریکا شکسته شده و آمریکایی‌ها ۶ هزار میلیارد دلار بدهی دارند، گفت: تا تحریم‎های بانکی حل نشود مذاکرات نتیجه‎ای نخواهد داشت.
هشدار نسبت به آثار مخرب نرخ بالای سود بانکی/ نیاز به ثبات داخلی و خارجی برای جهش اقتصادی در سال ۹۶
وزیر اقتصاد با بیان اینکه نرخ بالای سود بانکی یکی از عوامل ثبات‌زدای اقتصاد ایران است، بر ضرورت درک مشترک از مخرب بودن نرخ سود بانکی تأکید کرد و خواستار برداشتن گام‌هایی عملی در جهت کاهش نرخ سود شد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس