حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
طرح «اعاده اموال نامشروع»|توصیه جدی امام خامنه‏‎ای به مجلس: فساد مالی مثل ایدز و سرطان است؛ با آن مبارزه کنید
«مبارزه‌ی با فساد، یک جنبه‌ی اخلاقىِ محض نیست؛ اداره‌ی کشور متوقف به مبارزه‌ی با فساد است. فساد مالی، مثل خوره، ایدز و سرطان است؛ باید با آن مبارزه کرد.»، این جملات بخشی از توصیه‌های ۱۳ سال پیش امام خامنه‌ای به مجلس شورای اسلامی است.
نقوی: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان دارایی مسئولان را شفاف‌ می‌کند
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی گفت: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان با هدف شفاف‌سازی دارایی های مسئولان پیش از قبول مسئولیت، حین آن و بعد از آن تهیه و تدوین شده است
نامه سیف به شریعتمداری درباره حذف دلار از ثبت سفارش/ کاهش تقاضای دلار در صرافی‌ها هدف نامه‌نگاری رئیس‌کل
در نامه رئیس کل بانک مرکزی به وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: همچنان امکان ثبت‌سفارش واردات کالا با دلار آمریکا در سامانه سازمان توسعه تجارت فراهم است، در حالی که سیاست دولت حذف دلار از مبادلات است.
لاله افتخاری: دولت اقدامات موثری جهت تحقق شعار سال نداشت/ میزان تولید و اشتغال در کشور قابل قبول نیست
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نمره خوبی در کارنامه اقتصادی خود برجای نگذاشته اند.
توزیع سبد کالا بین ۱۱میلیون ایرانی طی هفته آینده
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سبد کالا هفته آینده بین ۱۱میلیون خانوار ایرانی توزیع می‌شود.
پرداخت سپرده‌های تعاونی ولی‌عصر (عج) تا سقف ١٠٠ میلیون تومان از دوشنبه آتی
نایب رئیس مجلس از پرداخت سپرده‌های سپرده‌گذاران تعاونی ولی‌عصر (عج) از روز دوشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی در سایت خود بانک عامل را معرفی می‌کند.
اعضای شورای نگهبان تا تبصره ۱۸ بودجه ۹۷ را بررسی کردند/ ایراد شرعی و قانون اساسی اعضای شورا به برخی از تبصره‌های بودجه
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اعضای شورای نگهبان در جلسه امروز خود بودجه سال ۹۷ تا اواسط تبصره ۱۸ آن بررسی کردند و ایراداتی را هم شرعی و هم ایراد قانون اساسی به برخی از تبصره‌های آن وارد دانستند.
پیشنهاد کاهش نرخ مالیات تولید به ۲۰ درصد/ کشف ۱۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: سازمان مالیاتی آمادگی دارد نرخ مالیاتی بخش تولید را از 25 درصد به 20 درصد کاهش دهد تا برای خروج از رکود و رونق اقتصادی گامی در بحث مالیات برداشته شود.
قابلیت برجام برای شتاب‌بخشی به اقتصاد ایران محدود بود/ افت شدید سرمایه گذاری خارجی بعد از سال ۹۲
پرفسور صالحی اصفهانی با اشاره به برجام و سیاست‌های دولت گفت: هم قابلیت برجام برای شتاب‌بخشی به اقتصاد ایران محدود بود و هم عملکرد دولت ضعف‌هایی داشت.
رییس عالی انجمن صنفی کارگران ایران: پایداری مراکز صنعتی و بنگاه های اقتصادی اصلی ترین دغدغه کارگران/ 930 هزار تومان معیشت 10 روز کارگری را هم پوشش نمی دهد
رییس کانون عالی انجمن صنفی کارگران ایران گفت:شورای عالی کارتوسط کار گروه هایی با بررسی تورم و هزینه ها و معیشت و...که موارد لازم جهت تعیین یک حقوق منصفانه است را بررسی می کند.ضمنا بیشتر تمرکز شورای عالی کار بحث معیشت جامعه کارگری است زیرا معیار تورم برای تعیین حقوق پاسخگو و تامین کننده هزینه های معی
گمرک با ترخیص کدام خودروها مخالفت می‌کند؟ +سند
دفتر واردات گمرک ایران ابلاغیه‌ای صادر کرد به این مضمون که:"گمرکات اجرایی از ترخیص خودروهایی که ثبت سفارش آنها 28 تیر ماه به بعد صادر شده اکیداً خودداری و مراتب را به این مرکز اطلاع دهند."
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۶/۱۲/۰۸
قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز ۱۴۹هزار و ۵۵۴ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی یک‌‌میلیون و ۵۴۰هزار تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در بازار آزاد ۴۵۰۰ تومان شد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir