حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پُر درآمدترین مشاغل در ایران کدامند؟ +اسامی
شرایط خاص اقتصادی و رکود حاکم بر کشور، پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب را شبیه عملیات غیرممکن کرده، در این بین اما شغل هایی هم است که هنوز بازار کار آنها اشباع نشده است.
واردات ۱۱۵۰۰ تن لوازم آرایشی و بهداشتی در ۴ ماه + جدول
در ۴ ماه اول امسال، بیش از ۱۱۵۰۰ تن انواع لوازم آرایشی و بهداشتی وارد کشور شده است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۷ شهریور ۹۶/ تلاش برای بازگشت رونق +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۷ شهریور ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
۱۰ قرارداد جدید نفتی تا پایان سال امضا می شود
وزیر نفت از امضای ۱۰ قرارداد نفتی تا پایان سال خبر داد و گفت: طرح توسعه لایه‌های نفتی پارس جنوبی، میدان مشترک آذر، میدان های سهراب، آب تیمور، منصوری و آزادگان در اولویت قرار دارند.
۱۰ درصد از مددجویان بدلیل خودکفایی از پوشش کمیته امداد خارج شدند
رئیس کمیته امداد از خودکفایی ۱۷۵ هزار خانواده تحت پوشش این کمیته و خروج آن‌ها از چتر حمایتی کمیته امداد امام‌خمینی (ره) خبر داد.
معاون رئیس جمهور استارت «« ما نمی توانیم»» را زد/ سخنان متناقض مسئولان دولتی و سرنوشت نامعلوم اقتصاد کشور/ تفاوت دولت یازدهم و دوازدهم به روایت نوبخت
اینکه بگوییم منابع نسبت به دولت گذشته کاهش یافته و اوضاع بدتر از گذشته شده است صحیح نیست، هم قیمت جهانی نفت افزایش یافته از طرفی صادرات نفتی و غیر نفتی کشور افزایش یافته
پراید در عراق چند؟
به گفته رایزن بازرگانی سابق ایران در عراق قیمت خودروی پراید در عراق حدود ۷۵۰۰ دلار (حدود ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان) است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۶ شهریور ۹۶/ طلسم ادامه‌دار بیکاری +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
ایران بدترین نظام بانکی جهان را دارد/ آقایان جوادی و مصباح ۲۰ سال با تهاجم به اصل اسلام مقابله کردند
دبیر کل مجمع تقریب مذاهب گفت: تقریباً حوزه‌ها ۲۰ سال در دفاع از اصول و مبانی سرمایه‌گذاری کردند. نوشته‌های علمای بزرگوار مانند جوادی‌آملی، مصباح و دیگران در این دو دهه خدمت کرده‌اند.
شورای فقهی بانک نگاه ناقصی به موضوع بانکداری دارد/ نقص قوانین و عدم شفافیت عامل اختلاس‌های میلیاردی
رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجو گفت: فقهایی که در شورای فقهی بانک یا بیرون آن هستند و این نظام بانکی را کاملا تایید می‌کنند، نگاهی بسیار ناقص به موضوع دارند.
احتمال واریز سود سهام عدالت تا پایان شهریورماه
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان آمادگی لازم برای واریز سود سهام به مشمولین را دارد و احتمالاً تا پایان شهریور ماه این امر محقق خواهد شد.
تیم اقتصادی دولت دوازدهم از دولت قبل ضعیف تر است/ افزودن افراد جدید به تیم اقتصادی مشکلی را حل نمی کند/ لزوم ایجاد هماهنگی از سوی رئیس جمهور در تیم اقتصادی کابینه
استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به ناهماهنگی های ایجاد شده در تیم اقتصادی دولت دوازدهم با ایجاد معاونت های اقتصادی مختلف اظهارداشت: وجود نهادها و واحد های اقتصادی منسجم و هماهنگ تصمیم گیر در دولت ها می تواند کمک بازوی اقتصادی کشور باشد
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس