حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
کاریکاتور/ اندراحوالات چهارشنبه آخرسال!
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش گفت: توصیه‌های لازم برای ایمنی دانش‌آموزان در جشن چهارشنبه پایان سال از طریق مدیران و معاونان تربیت بدنی در مراسم صبحگاه مدارس ارائه می‌شود.
گزارش مقدماتی سقوط هواپیمای تهران - یاسوج منتشر شد
سازمان هواپیمایی کشوری گزارش مقدماتی سقوط هواپیمای ای تی ار در حوالی فرودگاه یاسوج را منتشر کرد.
پلیسی که در آب شهید شد + عکس
مام اتاق حمزه پر از تصاویر شهدا بود ، زمانی که برای گرفتن وسایلش به محل خدمتش رفتم تصاویر شهدا را از کیفش یافتم ، عاشق شهادت بود و این مطلب را برای همه عنوان می کرد که من عاشق شهادت هستم.
سرداری که یک تنه ۶ ساعت جلوی داعش ایستاد + عکس
خبر شهادت پدرم را در شبکه‌های خارجی پخش کرده بودند. پدرم اولین پاسداری بود که از آنجا به خاطر خدماتی که کرده بود درجه تشویقی گرفت. تعداد زیادی اسیر گرفته بود.
عکس/ لندکروزهای جدید نیروی انتظامی
ورود تویوتا لندکروز 2016 به ناوگان نیروی انتظامی
روایت متفاوت آخرین لحظه‌های مهدی باکری
مستند «باتمیان گون» (خورشیدی که غروب نکرد) روایتی از روزهای آخر و شرح ماجرای شهادت مهدی باکری فردا در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.
روایت متفاوت آخرین لحظه‌های مهدی باکری
مستند «باتمیان گون» (خورشیدی که غروب نکرد) روایتی از روزهای آخر و شرح ماجرای شهادت مهدی باکری فردا در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.
عکس/ اولین سالروز درگذشت علی معلم
جمعی از اهالی سینما در واپسین روزهای سال ۹۶ و در اولین سالروز درگذشت علی معلم (منتقد و سینماگر) در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) گردهم آمدند تا یاد او را گرامی بدارند.
لیست نهایی اکران نوروز ۹۷ اعلام شد
فیلم‌های اکران نوروزی که از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه میتوانند در سراسر کشور به اکران در بیاید، اعلام شد.
سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در آسمان شهرکرد
یک فروند جت شخصی مربوط به کشور ترکیه که از شارجه عازم استانبول بود، هنگام عبور از فضای ایران از رادار خارج می‌شود و طبق تأیید مدیر روابط عمومی ...
ماجرای روضه‌خوانی «حبیب سپاه» در ماه‌های آخر/ مُهر تایید شهید همدانی بر کتاب «خداحافظ سالار»
آیین تجلیل از راوی کتاب «خداحافظ سالار» و یادبود سردار شهید حاج حسین همدانی با حضور چهره‌های مختلف برگزار شد.
قم|آیت‌الله جوادی آملی: روسری بر سر چوب کردن مقابله با قرآن است
مرجع تقلید شیعیان گفت: آنکه روسری خود را بر سر چوب کرده است نمی‌داند دارد با آیه «وَلْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُيُوبِهِنَّ» مقابله می‌کند، اگر ما امر به معروف و نهی از منکر کنیم قطعاً بی‌حجابی از بین خواهد رفت.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir