حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
دهباشی: فکر نمی‌کردم که خشت خام اینقدر مخاطب پیدا کند/ در تیم پژوهش، از زندانی سیاسی آزاده شده داریم تا نیروهای سابق اطلاعات سپاه
سازنده مستند جنجالی «خشت خام» گفت: من نیم قدم از مخاطب جلو هستم و آن نیم قدم هم به خاطر این است که قبل از گفت و گو در حال تلاش هستیم و حدود دویست صفحه چکیده‌ای که دوستان در مورد شخص مصاحبه شوند گردآوری کرده اند مطالعه می‌کنم.
«چهلچراغ» و تلاش برای پاسداشت فرهنگ عاشورایی/ حراج لباس‌های یک مجری!/ شهیدی‌فرد: هیچ‌وقت جای مجری دیگری اجرا نمی‌کنم
برنامه گفت‌وگو محور «چهلچراغ» در ایام محرم و صفر هر شب از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت و در این مدت تلاش کرد تا در حوزه‌های مختلف به پاسداشت فرهنگ عاشورایی بپردازد.
نماینده زن کنگره آمریکا در پیاده‌روی اربعین +تصاویر
نماینده ضدجنگ کنگره آمریکا با سفر به کشور عراق، در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کرد و از نجف با پای پیاده راهی کربلا شد.
عاشورا رمز وحدت و یکدلی مسلمانان است/ آموزه‌های مبارک امام حسین(ع) ناجی عراق از توطئه‌ها
یک شخصیت مذهبی کرد عراقی تاکید کرد که قبل از هر گونه اظهارنظر درباره امام حسین (ع) لازم است به فرموده های پیامبر اعظم (ص) رجوع کنیم تا برای همگان روشن شود که امام حسین (ع) از چه جایگاهی برخوردار است.
آیت‌الله علم‌الهدی: بسیاری از حرف‌های منتسب به من دروغ است/ باید پای مردم بایستیم/ ماجرای حضور اساتید ممنوع التدریس در دانشگاه امام صادق/ در کرسی های آزاد اندیشی خط قرمزی جز اخلاق نباید وجود داشته باشد
امام جمعه مشهد مقدس گفت: بنده بی‌پروا نهی از منکر می‌کنم. ملاحظه نمی‌کنم چه کسی خوشش می‌آید و چه کسی بدش می‌آید. جایی که منکر شرعی است مقابلش می‌ایستم. در خطبه نماز جمعه حداقل تکلیف برای امام‌جمعه نهی از منکر است. اینها منافاتی با آزاداندیشی ندارند.
جایگاه مردم در روزنامه‌های زنجیره‌ای
صدر تمام نیازها و دغدغه‌های ملت، در حوزه اقتصادی و معیشتی و البته اندکی هم در حوزه اجتماعی خلاصه می‌شود اما چرا بیان این نیازها، رنگی در صفحات روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاحات ندارد؟
تمام عناصر «جریان اربعینی» از جنس آسمان است
محمدرضا اسلاملو درباره برخی ویژگی‌های منحصربه‌فرد جریان پیاده‌روی اربعین گفت: نباید جنس ماجرای اربعینی را زمینی کنیم بلکه همه عناصر آن آسمانی است. وقتی به اربعین آسمانی نگاه کنیم، می‌بینیم تنها خداست که می‌تواند خالق چنین صحنه‌‌های زیبایی باشد.
«اصغر جن گیر» دستگیر شد +عکس
مرد 37 ساله که از همکلاسی دانشگاهش به بهانه جن گیری 20 میلیون تومان سرقت کرده و آنها را 5 روز در خانه بیهوش کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
گل به خودی شورایی‌ها/ مصوبه‌ای که دوباره به انتظار تصویب نشست
در جلسه امروز شورا،کلیات طرح بودجه ۹۷ شهرداری به تصویب رسید اما در اقدامی عجیب و بی‌سابقه دوباره به کمیسیون مربوطه بازگشت تا مجدد تصویب شود.
متفاوت‌ ترین سرایدار ایران را بشناسید +عکس
علیخان عبداللهی، ۵۴ ساله است؛ یک مرد سرایدار ، اهل ولایت اروزگان افغانستان و ساکن تهران.
هنرمندانی که عازم کربلا شدند
دومین کاروان هنرمندان «چهل چراغ» با حضور چهره‌های فرهنگ و هنر جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی صبح دیروز ۱۲ آبان وارد کربلا شد.
تداوم «بی‌اعتمادی ملت ایران به آمریکا» ۳۸ ساله شد/ راهپیمایان: با هر نوع مذاکره درباره هر موضوعی با شیطان بزرگ مخالفیم
ملت ایران امسال نیز پرشورتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند تا تداوم بی‌اعتمادی‌شان به شیطان بزرگ را بیش از پیش به جهانیان نشان دهند.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir