حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عکس/ لندکروزهای جدید نیروی انتظامی
ورود تویوتا لندکروز 2016 به ناوگان نیروی انتظامی
روایت متفاوت آخرین لحظه‌های مهدی باکری
مستند «باتمیان گون» (خورشیدی که غروب نکرد) روایتی از روزهای آخر و شرح ماجرای شهادت مهدی باکری فردا در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.
روایت متفاوت آخرین لحظه‌های مهدی باکری
مستند «باتمیان گون» (خورشیدی که غروب نکرد) روایتی از روزهای آخر و شرح ماجرای شهادت مهدی باکری فردا در خبرگزاری فارس رونمایی می‌شود.
عکس/ اولین سالروز درگذشت علی معلم
جمعی از اهالی سینما در واپسین روزهای سال ۹۶ و در اولین سالروز درگذشت علی معلم (منتقد و سینماگر) در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) گردهم آمدند تا یاد او را گرامی بدارند.
لیست نهایی اکران نوروز ۹۷ اعلام شد
فیلم‌های اکران نوروزی که از چهارشنبه ۲۳ اسفندماه میتوانند در سراسر کشور به اکران در بیاید، اعلام شد.
سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در آسمان شهرکرد
یک فروند جت شخصی مربوط به کشور ترکیه که از شارجه عازم استانبول بود، هنگام عبور از فضای ایران از رادار خارج می‌شود و طبق تأیید مدیر روابط عمومی ...
ماجرای روضه‌خوانی «حبیب سپاه» در ماه‌های آخر/ مُهر تایید شهید همدانی بر کتاب «خداحافظ سالار»
آیین تجلیل از راوی کتاب «خداحافظ سالار» و یادبود سردار شهید حاج حسین همدانی با حضور چهره‌های مختلف برگزار شد.
قم|آیت‌الله جوادی آملی: روسری بر سر چوب کردن مقابله با قرآن است
مرجع تقلید شیعیان گفت: آنکه روسری خود را بر سر چوب کرده است نمی‌داند دارد با آیه «وَلْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُيُوبِهِنَّ» مقابله می‌کند، اگر ما امر به معروف و نهی از منکر کنیم قطعاً بی‌حجابی از بین خواهد رفت.
مردم کوهبنان به جای خانه تکانی مشغول آوار برداری هستند!/ کوهبنانی‌ها عید ندارند
مردم زلزله زده کوهبنان این روز‌ها به جای خانه تکانی مشغول آواربرداری از خانه‌هایشان هستند و صبح را تا شب در صف‌های طولانی بنیاد مسکن برای گرفتن وام ...
احراز هویت 45 نفر از جانباختگان پرواز تهران ـ یاسوج
فرماندار دنا از احراز هویت 45 نفر از جانباختگان سانحه‌ هوایی تهران ـ یاسوج خبر داد.
لرستان| « سین» ممنوعه سر سفره هفت‌سین؛ زیباترین سمندر جهان رو به انقراض
سمندر لرستانی یکی از گونه‌های اندمیک و زیباترین گونه‌های سمندر جهان است که به دلیل زیبایی خاصش همواره در معرض تهدید قاچاق قرار دارد.
نشانه‌های کمبود امگا ۳ کدامند؟
اسید چرب امگا ۳ جزء اساسی ساختار سلولی است که کمبودش، عوارضی مانند خستگی، خشکی پوست، مو و ناخن شکننده، عدم تمرکز، ضعف در یادگیری و ... را به دنبال دارد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir