حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
سفارشات امام صادق (ع) به روزه‌ داران
از جمله اینکه حالت تو در حال روزه‌ات این باشد که خود را مشرف به آخرت بینی.
سریال‌های ماه مبارک سیما به یورو 2016 گل می‌زنند؟!
رمضان امسال اما فقط 2 سریال از رسانه ملی روی آنتن می‌رود. دلیل اصلی این موضوع مقارن بودن ماه رمضان امسال با برگزاری مسابقات جام ملت‌های اروپا 2016 است.
امام خمینی(ره) مظهر غیرت دینی/ افزایش طلاق، حاصل غیرت زدایی بخشی از جامعه/ خاطرات تلخ قیام 15 خرداد از اذهان ملت محو نخواهد شد
امام جمعه آشتیان، امام خمینی(ره) را مظهر غیرت دینی دانست و گفت: هر کجا اسلام و مسلمانان به خطر می افتاد امام به صحنه می آمد و تا نابودی کامل دشمن از پا نمی ایستاد.
جلسه ساماندهی شئون فرهنگی ماه مبارک رمضان در آشتیان برگزار شد+تصاویر
در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ساماندهی شئون فرهنگی ماه مبارک رمضان با حضور مبلغین در آشتیان برگزار شد.
مراسم تقدیر از عوامل سومین جشنواره پخت سمنو در آشتیان
امروز طی مراسمی از عوامل سومین جشواره پخت سمنو با حضور معاون میراث فرهنگی استان مرکزی در امامزاده سیاوشان تقدیر شد.
از کودکی حضرت روح‌الله تا روزهای جوانی امام در میدان نبرد+ تصاویر
حضرت روح‌الله از کودکی تا جوانی با فراز و‌ نشیب‌هایی روبرو بوده که در این گزارش، بخش‌هایی از آن اتفاقات را می‌خوانید.
برای استقبال از ماه رمضان دست به کار شوید
پیش از‌ ماه مبارک رمضان لازم است که برای آمادگی ورود به این ‌ماه تغییراتی در برنامه‌های زندگی خود ایجاد کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم تا با شرایط بهتر و مناسب‌تری وارد این ‌ماه شویم.
نگرانی امام(ره) از روی کارآمدن افراد مرعوب غرب در انقلاب/ انتخاب آیت الله جتنی به ریاست مجلس خبرگان، دشمن را مایوس کرد
امام جمعه آشتیان گفت: امام(ره) همواره از روی کار آمدن افرادی مرعوب غرب نگران بودند. عده ای که از تهدید خارجی ها ترسیده و یا گرفتار شیرینی دنیا، پست، مقام، حزب و گروه شوند و انقلاب را فدای باندبازی خود کنند. عده ای که گوش به حرف و فرمان رهبری نداده و خواسته خود را پیاده کنند.
مدیر شبکه سه سیما: «ماه عسل» علیخانی امسال امیدآفرین است/ سریال نمایشی نداریم
غلامرضا میرحسینی، از ویژه‌برنامه‌های شبکه سه سیما در ماه رمضان گفت.
بازدید مسئولان از یادمان شهدای گمنام آشتیان
حجت الاسلام نیشابوری، امام جمعه آشتیان به همراه فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه ناحیه آشتیان، رئیس بنیاد شهید این شهرستان از یادمان شهدای گمنام این شهرستان بازدید کردند.
اعمال شب و روز «نیمه‎شعبان» چیست؟
شب نیمه شعبان، شب بسیار مبارکى است. از امام جعفر صادق علیه السلام روایت است که از امام محمدباقر علیه‌السلام در مورد فضیلت شب نیمه شعبان سؤال شد؛ امام فرمود آن شب بعد از لیلة القدر افضل شب‌ها است.
چرا رهبری امسال هم به نمایشگاه کتاب نرفت؟
بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب در شرایطی برگزار شد که رهبر معظم انقلاب امسال هم از این نمایشگاه بازدید به عمل نیاوردند.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس