حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
توانایی و قدرت ملخ های ایرانی +تصاویر
سازمان صنایع هوایی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی پروژه‌های عظیمی از ساخت و تولید بالگردهای گوناگون در ماموریت های مختلف را آغاز کرد.
هتل اختر؛ نیمه پنهان حصر
هیچ گاه «نیمه پنهان» حفاظت قانونی از میرحسین موسوی و مهدی کروبی به صورت جدی بیان نشده و این منجر به مظلوم نمایی خلاف واقع شده است.
رواج شیوه‌های عجیب و غریب خواستگاری/ آداب و رسومی که فراموش می‌شود
رواج شیوه‌های عجیب و غریب خواستگاری این روزها موجب شده تا خانواده‌ها در همان قدم اول توقف کنند و قید دیدار حضوری دختر و پسر با یکدیگر را بزنند.
چرا استقلال حال و روز خوشی ندارد؟/ آبی آشفته
یک مربی بزرگ، اشتباهی را دوبار تکرار نمی‌کند. منصوریان، اگرچه مربی کوچکی نیست، اما در تابستان امسال همان مسیری را رفت که سال گذشته رفته بود و البته نتیجه‌اش را هم دیده‌بود. سنگ‌های بزرگ بازار نقل و انتقالات را برداشت و تیمش را وارد چالشی سخت کرد.
لباس فرم مدارس خرج تراشی یا کمک به کیفیت آموزشی؟
لباس فرم مدارس و رنگین کمانی از طراحی‌ها برای آن چالشی است که در روزهای منتهی به بازگشایی مدارس تب و تاب آن شدت می‌گیرد.
طلبه‌ای که لباس روحانیت نمی‌پوشد/ کنسرت مشهد باز هم مهم‌ترین دغدغه وزیر می‌شود؟!
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی معرفی و انتخاب شده که سید عباس صالحی در زمینه رفع نگرانی‌های رهبر انقلاب در حوزه فرهنگ که ایشان به عنوان «ولنگاری فرهنگی» معرفی می‌کنند در دولت یازدهم اقدامی انجام نداده و امروز هم برنامه کافی برای آن ارائه نکرده است.
جهانگیری، نهاوندیان یا کرباسیان؛ چه‌کسی مسؤل عملکرد اقتصادی دولت روحانی است؟/ همه مردان رئیس‌جمهور!
کرباسیان یا نهاوندیان؛ دولت روحانی کار دشواری را برای رفع و رجوع آوار مشکلات اقتصادی دارد؛ از رکود گرفته تا بیکاری و تا غول خفته‌ تورم که بعد از انتخابات دوباره جان گرفته است.
حواشی خواندنی سفر یکروزه «دکتر جلیلی» به استان مرکزی/ از هندوانه‌های شیرین تر از قند تا جریمه شیرین پلیس/ وقتی آزادگان اردوگاه موصل خاطرات منشوری تعریف کردند!
عنوان کرد که وقتی کاری را میتوانید انجام دهید لنگ تشکیلات نمانید.منظور از دولت سایه را هم اینطور عنوان کرد که یعنی هر فرد سایه به سایه مسائل انقلاب را دنبال کند و برایش جهاد کند.
سهم ناچیز سپاه از واگذاری پروژه ها به شرکت ها و موسسات/ مشکلات مرتبط با بازپرداخت سود اوراق مشارکت هم مانع حضور سپاه در عرصه سازندگی نشد
در اوایل دوره ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی و بعد از اتمام جنگ دستور ورود سپاه به عرصه سازندگی کشور از سوی رئیس جمهور وقت یعنی هاشمی رفسنجانی صادر شد؛ وی اعتقاد داشت که سپاه پاسداران می‌تواند بخش مهمی از امور اقتصادی کشور را برعهده گیرد.
شعبان‌ بی‌مخ، آمریکا و سناریویی که در ایران اجرا شد
کودتای 28 مرداد با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا علیه دولت قانونی مصدق در مرداد 1332 انجام شد.
ارتش آمریکا غرق در باتلاق فساد اخلاقی/ سوء استفاده جنسی در ارتش آمریکا افزایش یافته است+ عکس
گزارش زیر تنها بخشی از واقعیتهای ضداخلاقی تکان دهنده در ارتش ایالات متحده محسوب می شود که ارتش آمریکا را از نظر آمار، ارقام ، بودجه و تجهیزات و جنگ افزار و تعداد نفرات بر روی کاغذ قوی ترین ارتش در جهان معرفی می کنند.
موشک‌های بالستیک ارتش کره‌شمالی آماده غرش در برابر امپریالیسم + تصاویر
آمریکا به خوبی می‌داند که جنگ با کره شمالی چه تبعات خسارت باری را در پی دارد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir