حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
ظریف در خصوص حوادث تروریستی فرانسه به مجلس گزارش داد/ پشتوانه مردمی، الگوبرداری ناقص ترکیه از انقلاب اسلامی برای مهار کودتا
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز وزیر امور خارجه با نمایندگان مجلس را تشریح کرد.
یک نماینده مجلس: وام‌های نجومی،آتش زیر خاکستر فساد مالی است/بی‌اطلاعی مسئولان بالادستی از پرداخت حقوق‌های نجومی کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت:در حالی که وزیر مربوطه رئیس مجمع عمومی تصویب حقوق و مزایا است، ادعای بی اطلاعی از ارقام فیش های نجومی مدیران زیرمجموعه ادعای کذب است.
عبور از بحران‌های کشور با کمک روحیه انقلابی مجلس/ دیدار رهبر با نمایندگان متفاوت تر از جلسات قبلی بود/ نگاه حمایتگر و پدرانه رهبر به مجلس، حس شجاعت را در نمایندگان تقویت کرد
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: در این دیدار صمیمی رهبر ابتدا همه ی نمایندگان را به تقوا دعوت کردند و نقشه راه ۴ ساله مجلس را برای نمایندگام مجلس روشن کردند و روحیه ی انسجام، وحدت و همدلی برای یک حرکت انقلابی را در نمایندگان ایجاد کردند.
بهره مندی ۱۵۰۰ کودک دارای سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد استان مرکزی
در سه ماهه ابتدای سال جاری تعداد ۱۵۰۰ کودک زیر ۵ سال دارای مشکل سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد امام استان مرکزی بهره مند شده و برای این منظور مبلغ ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
در آشتيان؛ دزد جوان با اقدام سريع پليس دستگير شد
فرمانده انتظامي شهرستان آشتيان گفت: دزد جواني كه در يكي از روستاهاي آشتيان با تهديد، اقدام به سرقت طلاجات خانمي كرده بود، بعد از ساعتي كوتاه از سرقتش، دستگير شد.
انتخابات تعیین کننده آینده کشور است/ همه اقشار جامعه پای صندوق ها حاضر می شوند/ مردم ایران همواره به وظایف خود عمل کرده اند
مردم آشتیان در حاشیه انتخابات گفتند: شرکت در انتخابات کارمند و کارگر و کاسب نمی شناسد و هر کس که خون ایرانی در رگ دارد باید پای صندوق رأی حاضر شود.
امام جمعه آشتیان: مردم ایران همیشه بر خلاف خواست انگلیس عمل کرده اند
امام جمعه آشتیان گفت: دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران عملکرد نامطلوب آنان را نشان داد ولی مردم ایران همیشه نشان داده اند که بر خلاف خواست دشمنان عمل می کنند.
گفت و گو با کاندیدای نمایندگی مجلس/ تحصیلاتم را در رشته کشاورزی گذراندم/ حل مشکلات کشاورزی معضلات اقتصادی را ریشه کن می کند/ پروژه نفوذ برنامه خطرناکی برای اقتصاد کشور دارد
کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در منطقه آشتیان، تفرش و فراهان گفت: حل مشکلات کشاورزی می تواند معضلات اقتصادی را در منطقه و کشور ریشه کن کند.
مراسم عزاداري حضرت فاطمه زهرا(س) در فرهنگ شيعه از جايگاه والایی برخودار است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آشتیان :برافراشته نگاه داشتن پرچم فاطميه و مراسم عزاداری فاطمه زهرا(س) در فرهنگ شیعه از جایگاه والایی برخوردار است.
فرصتی برابر برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه آشتیان، تفرش و فراهان
پایگاه تحلیلی خبری سفیر آشتیان در نظر دارد در وب سایت خود به معرفی نامزدهای انتخاباتی دوره دهم مجلس شورای اسلامی در منطقه آشتیان، تفرش و فراهان بپردازد.
آزمایشگاه های تخصصی سل و مواد مخدر در آشتیان آغاز به کار کرد
رئیس شبکه بهداشت و درمان آشتیان از آغاز به کار آزمایشگاه های تخصصی سل و مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
شهرستان آشتیان به قطب درمانی استان مرکزی تبدیل می شود
فرماندار آشتیان گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان آشتیان در آینده به قطب بیمارستانی استان مرکزی تبدیل می شود.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس