حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اولین برف زمستانی در آشتیان بر زمین نشست +تصاویر
صبح امروز به واسطه اولین بارش برف زمستانی خیابان‌های آشتیان سفیدپوش شد.
کودتای مخملی سال ۸۸ توسط مردم نابود شد/ایجاد نارضایتی عمومی در کشور؛ فتنه جدید دشمن
امام جمعه آشتیان گفت: مردم در حماسه ۹ دی کودتای برنامه ریزی شده ای را شکست دادند. این کودتای مخملی با هدایت بیگانگان و توسط بازی خورده های داخلی شروع شد ولی توسط مردم در هم پیچیده شد.
«دروغ بزرگ» کلیدواژه شورشی‌های ۸۸ در سناریوی براندازی/مخالفت با جمهوریت نظام، هدف اصلی طرح «دولت وحدت ملی»
دبیر سیاسی حزب موتلفه و سردبیر روزنامه رسالت گفت: طرح تشکیل دولت وحدت ملی در حریان فتنه ۸۸ و در سال‌های اخیر هم مطرح شد، این تعبیر بی‌ربط در گفتمان سیاسی، نشانه گرفتن جمهوریت نظام محسوب می‌شود.
جوانان انقلابی؛ ارکان قرارگاه فرهنگی/ شبیخون دشمن لزوم هم‌افزایی در جبهه فرهنگی را ضروری می کند
امام جمعه آشتیان گفت: در برابر هجمه سنگین فرهنگی دشمن، قرارگاه فرهنگی هر شهر وظیفه سنگینی بر دوش دارد و بایستی با استفاده حداکثری از امکانات و پتانسیل های مردمی به تقویت معروف ها و مبارزه با منکرات بپردازد.
درخشش نوجوان آشتیانی در مسابقات رباتيک آسيا و اقيانوسيه 2017 تايلند+ عکس
حسین عربی آشتیانی، عضو تیم رباتیک تکنوروبيران در مسابقات رباتيک آسيا و اقيانوسيه 2017 تايلند مقام نخست را کسب کرد.
مقبره پدر علم زمین‌شناسی ایران در انحصار/آرامگاه استاد «عبدالکریم قریب» پذیرای عموم می شود
بی‌شک اگر سفری به شهرستان آشتیان داشته باشید یکی از مکان‌هایی که برای بازدید برمی‌گزینید مقبره استاد «عبدالکریم قریب» پدر علم‌ زمین‌شناسی ایران است ولی از آنجاکه آرامگاه این استاد در محوطه دانشگاه آزاد شهرستان قرار دارد امکان بازدید برای عموم وجود ندارد.
کشف یک محموله البسه قاچاق در آشتیان
فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از کشف ۳۲۵ کیلوگرم البسه قاچاق توسط مأموران پاسگاه انتظامی «مزرعه نو» این شهرستان خبر داد.
لایحه بودجه۹۷؛ مغایر با سند ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی/وزیر خارجه انگلیس به دنبال آزادی جاسوس های ایرانی است
امام جمعه آشتیان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید به وظیفه خود عمل کرده و تغییرات اساسی در لایحه بودجه به وجود آورند؛عدم توجه به مصوبات برنامه ششم و سیاست های اقتصاد مقاومتی از نقاط ضعف این لایحه است.
مدیریت جهادی و خدمت صادقانه لازمه راهبری کشتی انقلاب
امام جمعه آشتیان گفت: مدیریت جهادی و خدمت صادقانه لازمه راهبری امور کشتی انقلاب است و این مهم باید سرفصل برنامه‌های اجرایی در شهرستان باشد.
اختصاص ۸۵ درصد بودجه کشور به هزینه‌های جاری دولت/کاهش بودجه حوزه‌ فرهنگی و نهادهای انقلابی در چند سال‌ اخیر
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برای اجتناب از هزینه های جاری دولت که امروزه بیش از ۸۵ درصد درآمد عمومی کشور را به خود اختصاص می دهد باید تدبیری و راهکاری اساسی بیندیشیم.
مجلس برای رفع مشکلات مردم،انقلابی عمل کند/وعده ها با عملکرد دولت انطباق ندارد
امام جمعه آشتیان گفت: مجلس باید نسبت به رفع گرفتاری ها و مشکلات مردم بویژه جوانان، انقلابی عمل کند،انتظارات مردم برآورده نشده و نمایندگان باید مسائل کلیدی، اصولی و ضروری مردم را در اولویت قرار دهند.
شبکه وکالت؛ راهبرد امام عسکری(ع) برای دوران غیبت امام زمان(عج)/اشتیاق قلبی به اطاعت از امام عصر(عج) ویژگی منتظر واقعی
مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی گفت: امام عسکری(ع) با وجود اینکه خلفای عباسی همه تحرکات ایشان را زیر نظر داشتند ولی به واسطه شبکه ارتباطی وکالت، مسیر سترگ امامت را حفظ، و مردم را برای عصر غیبت امام زمان(عج)آماده کردند.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir