حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
روز قدس روز حیات مجدد اسلام است
معاون فرماندار شهرستان آشتیان با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: همانگونه که حضرت امام(ره) فرمود؛ «روز قدس روز حيات مجدد اسلام است چراکه در مقابل دشمن اصلی اسلام، مسلمين و مردم آزاده جهان بپا می‌خيزند».
طلاب خارجی؛ سفیران اسلام در جهان/ پایبندی ملت ایران به ولایت فقیه مهمترین دلیل دشمنی آمریکا با ایران
امام جمعه آشتیان گفت: طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی با فراگیری حقایق اسلامی، مبلغان اسلام در جهان هستند.
اعتماد به آمریکا در برجام، خسارت محض بود/ملت،به کمتر از ابطال ۲۰۳۰ راضی نمی شود
امام جمعه آشتیان گفت: اعتماد به آمریکا در مسئله برجام برای ما خسارت بار بوده است، عدم اجرای شروط ده گانه رهبری کار را به اینجا کشانده است
بازارچه صنایع دستی آشتیان افتتاح می‌شود/صدور کارت شناسایی برای۳۰ هنرمند آشتیانی
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی بازارچه صنایع دستی آشتیان ۸۰ درصد پیشرفت دارد و در زمینی به مساحت ۴۲۰ مترمربع و ۱۰ غرفه اوایل تیرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
نهج البلاغه؛ رخساره خورشید/صفای رمضان با نگاهی بر نهج البلاغه
نهج البلاغه چشمه‌ای از خورشید حقیقت که رایحه وحی الهی و شمیم کلام نبوی از آن استشمام می شود، کتابی که دربرگیرنده حکمت‌های متعالی، قوانین راستین سیاسی، مواعظ نورانی، سلوک الهی، نظام تربیتی، آیین حکومت‌داری، سنت‌های تاریخی و عرفان حقیقی است.
سفره های افطاری به رنگ سادگی در آشتیان +عکس
افطاری‌های جمعی، برای مستمندان در سطح برخی از مساجد شهری و روستایی آشتیان در شب‌های ماه رمضان مرسوم است و معمولا فقرا را به مراسم افطاری دعوت می‌کنند.
صلح امام حسن(ع) باعث بقای اسلام شد
استاد حوزه و دانشگاه گفت: امام حسن(ع) اگر صلح نمی‌کردند، اسلام ضربه می‌دید، ایشان اگر آن روز جان خود و یاران معدودشان را از دست می‌داد دیگر چیزی از اسلام باقی نمی‌ماند.
امضای طومار اعتراض به سند ۲۰۳۰ در آشتیان + عکس
مردم شهرستان آشتیان با حضور در مصلی این شهر اعتراض خود را در مقابل اجرای سند ۲۰۳۰ در کشور اعلام و آن را محکوم کردند.
دست‌های پنهان و آشکار آمریکا در حادثه تروریستی تهران/دشمن با عملیات کور تروریستی به دنبال جبران شکست خود بود
امام جمعه آشتیان گفت: عربستان سعودی بعد از شکست های پی در پی در عراق و سوریه و یمن و بحرین می خواهد با این گونه عملیات های تروریستی، ضعف خود را جبران و به عوامل خود روحیه دهد.
اگر سوریه را رها کرده بودیم؛ هرروز و همه جای ایران ۱۷ خرداد بود
حجت الاسلام شاهی آشتیانی گفت: حادثه تروریستی تهران کم تر از نصف روز به پایان رسید همان طور که رهبر معظم انقلاب گفتند این فقط یک ترقه بازی بود که قصد نگرانی مردم را داشتند و هیچ اقدام تروریستی نمیتواند امنیت ایران را به هم بزند.rn
عربستان و متحدانش بهای ایجاد بی ثباتی در منطقه را پرداخت خواهند کرد
امام جمعه آشتیان گفت:ردپای عربستان در حوادث تروریستی تهران مشهود است و عربستان و متحدانش بهای این تجاوز و دست داشتن در ایجاد بی ثباتی در منطقه را پرداخت خواهند کرد.
ذکر خدا؛ مهمترین عامل عاقبت به خیری انسان/رمضان بهترین فرصت برای یاد خداست
حجت الاسلام شاهی آشتیانی وسوسه های شیطانی را عاملی برای فراموشی یاد خدا دانست و گفت: شیطان در تمامی امور انسان دخالت دارد و همیشه در تلاش برای ضربه زدن به ایمان انسان هاست.
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس