حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اینفوگرافیک/فرمان هشت ماده ای رهبری
گرافیک اطلاع رسان «مبارزه با مفاسد اقتصادی» مربوط به فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری است.
تک فرزندی واقعیتی که خودش را تحمیل کرده است
شکی نیست تک فرزندی از پدیدهای رایج عصر حاضر است . و آن را باید به مثابه تغییری عمده در نگرش افراد به زندگی در جامعه ی امروزی یا به تعبیری تغییر در سبک زندگی انسان ها پذیرفت .
به مناسبت روز جهانی خنده
از قدیم گفته‌اند "خنده بر هر درد بی‌درمان دواست". نخستین یکشنبه ماه مه روز جهانی خنده نام‌گذاری شده است.
نگاه سطحی به حرفه‌ی معلمی؛ سه ماه تابستان تعطیلید و در طول سال هم تعطیل
شاید شما نیز از طنزپردازان و سایر عزیزان شوخ‌طبع، جوک‌های زیادی درباره‌ی تعطیلات تابستانی و یا کم‌کار بودن معلمان شنیده و یا خوانده‌اید؛ اما از نگاه معلمان تیزبین، متعصب و عاشق معلمی این یک طنز گزنده و خطرناک است. این نگاه سطحی به حرفه معلمی است البته بخشی از علت‌های وجود این نگاه سطحی...
سوره ای که خواندنش در زندگی معجزه می‌كند
سوره حمد بر هیچ دردی خوانده نشد مگر اینکه دردش آرام می گیرد.
هرآنچه که باید از تبخال بدانیم
به زنان باردار توصیه می شود با افرادی که مشکوک به این ویروس هستند تماس پیدا نکنند.
رسیدن به آرامش در ۵ دقیقه
خیلی وقت ها ما فقط ۵ دقیقه یا کمتر وقت داریم تا خودمان را پیدا کنیم و به آرامش برسیم. نگران نباشید ما ۸ روش را برای رسیدن به آرامش برای تان پیدا کرده ایم.
استفتائات مقام معظم رهبری در حوزه وقف
استفتائات مقام معظم رهبری در حوزه وقف را در اینجا بخوانید.
با این آموزش از سرقت اطلاعات خود محافظت کنید
یکی از راه‌های سرقت اطلاعات از طریق فلش مموری‌ها می‌باشد که با اتصال این فلش مموری‌ها کلیه اطلاعات کاربر به سرقت و شروع به کپی برداری می کند. با این آموزش دست سارق‌ها را ببندید.
زنان به خانواده تعلق دارند یا به اشتغال!
سالهاست اشتغال بانوان که نیمی از پیکره جامعه را تشکیل می دهند دچار مشکلات و بحث های گوناگونی است به طوریکه اخیرا در رابطه با تبعیض جنسیتی اشتغال در برخی از سازمان های دولتی بحث هایی زیادی پیش آمده است.
چند نكته كارآمد در مهارت رانندگي
در يك مصاحبه از شوماخر قهرمان مسابقات فرمول يك جهان پرسيدند : شما در اتوبانهاي بين شهري و داخل شهري هم آرتيست بازي انجام ميدهي ؟ كه در پاسخ گفت : نه ، پرسيدند چرا ؟ گفت : از ترس رانندگي راننده هاي ديگر ، همه در سطح من نيستند.
تأملی در دعای ماه رجب
" یا من ارجوه لكل خیر. و آمن سخطه عند كل شر. یا من یعطی الكثیر بالقلیل، یا من یعطی من سئله. یا من یعطی من لم یسئله و من لم یعرفه تحننا منه و رحمه. اعطنی بمسئلتی ایاك جمیع خیرالدنیا و جمیع خیرالاخره واصرف عنی بمسئلتی ایاك جمیع شرالدنیا و شرالاخرة. فانه ...
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir