حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
روزه‌دار عزیز لطفا خوش اخلاق باشید
با توجه به اینکه چند سالی ماه مبارک رمضان در تابستان قرار گرفته است و در بعضی از مناطق هوا بسیار گرم روزه داری اجر مضاعفی پیدا کرده است، در روایت نبوی روزه گرفتن در گرما برابر باجهاد دانسته شده است.
مهد فرهیختگان کشور کجاست؟
استان مرکزی سرزمین خورشید انقلاب و مهد پرورش علما، دانشمندان، اندیشمندان و مفاخر بزرگی است که یک چهارم مفاخر کشور را در خود جای داده است.
چند توصيه طلايي به زوج هاي جوان(بخش اول)
مركز مشاوره آرامش معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي در پیامی به زوج های جوان توصیه کرد...
۱۳ علت بیکاری ناگهانی درایران
تحقیقات نشان می دهد ۱۳ عامل برای ترک شغل در ایران وجود دارد که از مهم ترین آنها دستمزد پایین و قراردادهای موقت کار است. هراس از اخراج و ترک کار، باعث گرایش شدید کارجویان ایرانی به مشاغل دولتی شده است.
اینفوگرافیک/فرمان هشت ماده ای رهبری
گرافیک اطلاع رسان «مبارزه با مفاسد اقتصادی» مربوط به فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری است.
تک فرزندی واقعیتی که خودش را تحمیل کرده است
شکی نیست تک فرزندی از پدیدهای رایج عصر حاضر است . و آن را باید به مثابه تغییری عمده در نگرش افراد به زندگی در جامعه ی امروزی یا به تعبیری تغییر در سبک زندگی انسان ها پذیرفت .
به مناسبت روز جهانی خنده
از قدیم گفته‌اند "خنده بر هر درد بی‌درمان دواست". نخستین یکشنبه ماه مه روز جهانی خنده نام‌گذاری شده است.
نگاه سطحی به حرفه‌ی معلمی؛ سه ماه تابستان تعطیلید و در طول سال هم تعطیل
شاید شما نیز از طنزپردازان و سایر عزیزان شوخ‌طبع، جوک‌های زیادی درباره‌ی تعطیلات تابستانی و یا کم‌کار بودن معلمان شنیده و یا خوانده‌اید؛ اما از نگاه معلمان تیزبین، متعصب و عاشق معلمی این یک طنز گزنده و خطرناک است. این نگاه سطحی به حرفه معلمی است البته بخشی از علت‌های وجود این نگاه سطحی...
سوره ای که خواندنش در زندگی معجزه می‌كند
سوره حمد بر هیچ دردی خوانده نشد مگر اینکه دردش آرام می گیرد.
هرآنچه که باید از تبخال بدانیم
به زنان باردار توصیه می شود با افرادی که مشکوک به این ویروس هستند تماس پیدا نکنند.
رسیدن به آرامش در ۵ دقیقه
خیلی وقت ها ما فقط ۵ دقیقه یا کمتر وقت داریم تا خودمان را پیدا کنیم و به آرامش برسیم. نگران نباشید ما ۸ روش را برای رسیدن به آرامش برای تان پیدا کرده ایم.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir