حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
در برنامه 90 این هفته چه گذشت؟ +عکس
برنامه نود در شبی روی آنتن رفته که به روزخبرنگار ختم خواهد شد ، قشری که با کامنت های اغلب مثبت از دلایل موفقیت برنامه 90 در 19 سال گذشته بوده اند .
برخوردهای بی‌سابقه با اهالی رسانه در دولت یازدهم/ از توهین آخوندی به خانم خبرنگار تا اهانت ترکان، وزیر بهداشت و خانم بازیگر به اهالی رسانه +عکس و فیلم
هر چه اهالی رسانه در سایر کشور‌های جهان دارای اجر و قرب هستند و مورد احترام مردم و مسئولان، اینجا هر شخصی اعم از بازیگر، وزیر و حراست سازمان حج و زیارت به خود اجازه می‌دهند که مانع کار حرفه‌ای اهالی رسانه شوند، آن‌ها را تهدید کنند، از جلسات اخراجشان کنند، با خبرنگاران ضد و خورد فیزیکی داشته باشند
پوستر/روز خبرنگار
نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.
خاکی صدیق: گزینه نهایی وزارت علوم من هستم
رئیس دانشگاه خواجه نصیر گفت: نظر نهایی نظر رئیس جمهور خواهد بود ولی تاکنون من گزینه اصلی برای وزارت علوم هستم.
خشاب خالی، دیگرکشی، ژن خوب و دیگر هیچ/ آیا وقت تغییر الگوی سربازی نرسیده است؟
دومین کشتار هم‌خدمتی‌ها توسط یک سرباز در طول یک ماه گذشته زنگ خطر را به صدا درآورد. باز هم یک سرباز خشمگین و خشابی که روی هم‌خدمتی‌هایش خالی شد.
فیاض:خطرناک است که نماینده‌ مجلس موضوع امنیت ملی را نفهمند/سجادی:نمایندگانی که با موگرینی سلفی گرفتند یا عذرخواهی کنند یا تکلیف‌شان روشن شود
«فرهنگ سیاسی و تحلیل ماجرای سلفی با موگرینی» موضوع دیشب برنامه جهان‌آرا بود و در همین رابطه وحید یامین‌پور، مجری و کارشناس این برنامه با داریوش سجادی و ابراهیم فیاض به گفت‌وگو نشست.
با عجیب‌ترین شهردار جهان آشنا شوید + تصاویر
در اتفاقی عجیب و شاید خنده‌دار، مردم یکی از شهرهای کره جنوبی به شهردار خود لقب آقای توالت را دادند!!!
کاریکاتور/ سلفی حقارت !!!
عکس سلفی اعضای فراکسیون امید با موگرینی حقارت‌‌آمیز بود
عکس/ عقاب 10میلیون پوندی!
عقاب برنزی متعلق به ناو Graf Spee آلمان نازی که در سواحل اروگوئه در اوایل جنگ جهانی دوم غرق شد به زودی به حراج گذاشته شده و پول بدست آمده صرف نیروهای مسلح اروگوئه خواهد شد.
عکس/ شهری با سازه‌های ۴۰۰۰ ساله در جنوب
شهرستان شوشتر از شهرهای استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. لقب این شهر از قدیم دارالمؤمنین بوده است.
عکس/ گران قیمت‌ترین گل دنیا
گرانترین گل جهان گل "رز ژولیت" نام دارد که برای به عمل آمدن و شکوفا شدن آن به 15 سال زمان و رسیدگی نیاز است. هر صد شاخه از این گل به مبلغ 3 میلیون پوند فروخته می‌شود.
نوشیدنی های تابستانی برای درمان کم خونی و چربی خون+ دستورالعمل
چربی خون و کم خونی یکی از بیماری های شایع است که افراد زیادی از آن رنج می برند اما با نوشیدن سه نوشیدنی این بیماری ها درمان و در تابستان احساس خنکی می کنید.
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس