حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
چهار عنصر اعمال ماه رمضان در کلام رهبر معظم انقلاب
روزه ماه رمضان، تلاوت قرآن، خواندن دعاهای مأثور و توسلاتی که در اعمال وارد شده در این ماه وجود دارد، چهار عنصر مهم است. آنچه برای ما خیلی اهمیت دارد، استغفار و طلب گذشت از سوی پروردگار عالم نسبت به آنچه از روی قصور و جهالت از ما سر زده، است.
جدیدترین تصاویر از مسجد کوفه
مسجد کوفه از مساجد مهم جهان است که هر روز شیعیان زیادی برای عبادت به این مسجد مشرف می شوند.
حضرت خدیجه(س) فرهنگ جاهلیت را به فرهنگ عقلانی تبدیل کرد
در دوران جاهلیت ربا پیمان رسمی و دامن فروشی یک تجارت رسمی بود، حضرت خدیجه(س) بر هر دو را خط بطلان کشید. درحالی که با ربا می توانست پادشاهی کند. ایشان ربا را تحریم کرده و اقتصاد را عوض کرد.
طرح/ سالروز وفات حضرت خدیجه(س)
حضرت خدیجه (س) همسر پیامبر (ص)، اولین بانویی است که به پیام آسمانی اش پاسخ مثبت داد و در کنار رسول خدا صلی الله علیه و آله با همه توانی که داشت در مقابل مشرکان ایستاد و مقاومت کرد.
پاسخ مستند به ادعاى وزیر بهداشت/ بیماران هنوز در راهرو می‌خوابند
قاضى زاده هاشمى در واکنش به پرسش خبرنگار روزنامه قدس، خطاب به خبرنگار این روزنامه گفت: شما مگر مزدورید؟ هر چرتى را که به شما مى‌دهند نباید بپرسید، آدم از گرسنگى بمیرد بهتر از این است که براى این روزنامه کار کند!
نظر ۷ شاگرد امام خمینی درباره مدیریت سیاسی و منزلت فقهی رهبر انقلاب
تسنیم به‌مناسبت سالگرد رهبری امام خامنه‌ای در گفت‌وگو‌‌هایی جداگانه با ۷ تن از شاگردان برجسته امام خمینی(ره) نظر آنان را درباره مدیریت سیاسی و منزلت علمی ایشان جویا شد.
عکس/ شهر ئامیدی که فقط 1200 خانه دارد
شهر ئامیدی شهری قدیمی در کردستان عراق با ٥٠٠٠ سال قدمت و فقط ١٢٠٠ خانه که راهی برای افزودن خانه بیش از این تعداد وجود ندارد.
قبیله وحشتناک آدم‌خواران هندی!+ تصاویر
یک عکاس ایتالیایی از قبیله عجیب و غریب آدم‌خواران در منطقه‌ای از شهر واراناسی هند، جایی که مردم این کشور از آن وحشت دارند، بازدید کرد.
عکس/ گنبد و بارگاه حضرت خدیجه
گنبد و بارگاه حضرت خدیجه همسر پیامبر گرامی اسلام؛قبل از تخریب توسط سعودی‌ها.
مجال تحریف را از تحریف‌کنندگان امام بگیریم/عکس نوشته
رهبر انقلاب، امروز در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی(ره): اگر یک حقیقتی بارها تکرار نشود و با جزئیات و خصوصیات ذکر نشود، گمان تحریف این حقیقت به‌مرور وجود دارد. اکثر شما می‌دانید که انگیزه‌هایی برای تحریف شخصیت امام و تحریف انقلاب که بزرگ‌ترین هنر امام بزرگوار بود وجود دارد.
قیام ۱۵ خرداد، اسطوره قدرت ستم‌شاهی را در هم شکست / قیام خونین
قیام ۱۵ خرداد، اسطوره قدرت ستم‌شاهی را در هم شکست و افسانه‌ها و افسون‌ها را باطل کرد. شهادت جوانان رشید و زنان و مردان در آن روز، سد عظیم قدرت شیطانی را از بنیان سست کرد.
ابتکار یک راننده تاکسی در امر به معروف+ عکس
ابتکار عمل یک راننده تاکسی برای امر به معروف و نهی از منکر موجب شد تا عکس خودرویش در شبکه های اجتماعی منتشر شود.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس