حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
جایگزین وام ازدواج مشخص شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح روز دوشنبه و در جریان رسیدگی به جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 94 مقرر کردند که زوج‌های مشمول دریافت وام ازدواج می‌توانند به جای دریافت وام به صورت نقدی تا سقف 10 میلیون تومان کالا به صورت قسطی خریداری کنند.
دومین جلسه اتاق فکر شهرستان برگزار شد
در دومین جلسه ی اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی مسئله مهاجرت شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همایش سالمندی و رویایی دو قشر جوان و سالمند/ تصاویر
همایش سالمندی در آشتیان در حالی برگزار شد که شاید قریب به اتفاق شرکت کنندگان آن از نسل جوان بودند و حضور کمرنگ سالمندان در این همایش بود که جالب توجه بود.
همایشی که نشان از سهم سالمندان در اقتصاد کشور داشت+ تصاویر
همایش سالمندی در آشتیان و حضور سالمندان موفق در آن نشان داد که هنوز هم کشور می تواند همچون گذشته به سالمندان و نقش آن ها در اقتصاد تکیه کند.
برگزاری همایش سالمندی، ابعاد و چالش های آینده در آشتیان
رئیس دانشگاه آزاد آشتیان در همایش سالمندی، ابعاد و چالش های آینده گفت: تغییر نگرش افراد به سالمندان و خود سالمندان به خودشان می تواند این قشر از جامعه را از گروه حمایت خواه به حمایت کنندگی تبدیل کند.
راه های ایجاد محبت اهل بیت(ع) در کودکان
من از خدای خود فرزندانی زیبا روی و خوش قامت نطلبیدم، بلکه از پروردگارم خواستم فرزندانی به من عطا کند که مطیع خدا و خائف از او باشند
حریم خودرو شخصی تا چه محدوده ایست؟
فتوای چند تن از مراجع درباره حریم خودرو شخصی را بخوانید.
180 مین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان آشتیان تشکیل شد
فرماندار شهرستان آشتیان از تشکیل تاسیس بانک اطلاعاتی متشکل از بزرگان و صاحبنظران تعلیم و تربیت و تشکیل کارگروههای تخصصی متشکل از کارشناسان ،دبیران و مدیران خبر داد.
۷ تا ۱۲ سالگی بهترین سن جهت اصلاح ناهنجاریهای فکی مادرزادی است
بهترین زمان و نتیجه بخش ترین درمان برای اصلاح ناهنجاریهای فکی مادرزادی در کودکان سن ۷ تا ۱۲ سالگی است .
تسلیم احساسات منفی نشوید
باید مغزمان را تمرین بدهیم. ولی چرا مغز؟ در واقع تمام برداشت ما از دنیای اطرافمان حاصل پردازش مغز ما از اطلاعاتی است که از محیط دریافت می کنیم.
برگزاری نمایشگاه تخصصی جهیزیه و خدمات مجالس در اراک
نمایشگاه تخصصی جهیزیه و خدمات مجالس از تاریخ ۲۷ بهمن ماه تا تاریخ ۲ اسفندماه ۹۳ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاههای غرب کشور در اراک برگزار می شود
با برنامه ریزی دقیق اقتصاد دولتی را کنار بگذاریم و به مردم بسپاریم
امام جمعه موقت شهرستان آشتیان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز در سالروز قیام 29بهمن بیانات کارسازی داشتند که اگر مسئولین نظام و دولت مردان این بیانات را سرلوحه کار های خود قرار دهند مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس