حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
یکی از خلاق‌ترین هنرها را بشناسید
دنیایی از کاغذها و مقواهای رنگی را مثل مفتول‌های نازک نقره و طلا کنار هم می‌گذارند تا هنر خلق کنند؛ هنری که گفته می‌شود یکی از خلاق‌ترین‌هاست.
آثار خطرناك جهل در کلام امام علی (ع)
امام علی(عليه السلام) در اين گفتار بسيار حكيمانه خود اشاره به يكى از آثار خطرناك جهل كرده است.
عکس/ روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۲۰ مهر
روزنامه های ورزشی پنجشنبه ۲۰ مهر
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
برجام مهم‌ترین سند بی‌اعتمادی به آمریکا؛ سپاه محبوب مردم ایران و منطقه؛ سودجویی سفته‌بازان ارزی؛ چرا از جاسوس‌ها حمایت می‌کنی و دست خالی برانکو؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
ماجرای تولد نوه حداد عادل در تهران و دروغ رسانه‌های معاند
حداد عادل گفت: نوه من و رهبری در بیمارستان رسالت به دنیا آمد؛ دکترش خانم دکتر وحید دستجردی بود و خرج بیمارستان 500 هزار تومان شد.
پوستر/مذاکره بی‌فایده‌ست
موعظه های موسوی خوئینی ها بعد از سالها دوری از اظهار نظرهای صریح می تواند راهکار مناسبی برای اصلاح طلبان باشد . شاید تنها راه نجات اصلاح طلبان از افول سیاسی، عمل کردن و گوش سپردن به پندهای این پیر اصلاحات باشد.
شیره انگور تحفه اراک/تصاویر
انگور مهمترین محصول روستای هزاوه در شهرستان اراک است. هر سال در اواخر تابستان و اوایل پاییز فصل چیدن انگور، تهیه شیره انگور و باسلوق است.
وضع حمل مادر و دختر سوری در یک لحظه + تصاویر
یک زن و دختر سوری در یکی از بیمارستانهای ترکیه به طور همزمان وضع حمل کردند.
سپاه دیوانه‌تر از ترامپ را سر جایش نشانده است/ ارتش آمریکا و رژیم اشغالگر قدس از همه تروریست‌تر هستند/ آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد
سردار اسماعیل کوثری گفت: با بیان اینکه آمریکایی‌ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد گفت: اینکه ترامپ می‌خواهد بگوید دیوانه است، باید خطاب به او بگوییم که دیوانه‌تر از او داعشی‌ها بودند که ما آن‌ها سرجایشان نشاندیم و سپاه از این دیوانه‌ها زیاد در این منطقه دیده و ترسی از آن‌ها ندارد.
کاریکاتور/ تجهیز تروریست‌ها توسط آمریکا
آمریکا تا کنون تعداد ۱۴۲۱ کامیون تجهیزات و مهمات نظامی در اختیار تروریست‌ها در سوریه قرار داده است.
استقبال کاربران فضای مجازی از اتحاد «دولت» و «سپاه»
کاربران شبکه‌های اجتماعی از این که دولت و سپاه پاسداران را به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی در برابر دشمن متحد می‌بینند به شدت خرسند شدند.
ایران اجازه ایجاد پایگاه توسط رژیم صهیونیستی را در کنار مرزهایش نمی‌دهد/ تجزیه عراق خوابی تعبیرناشدنی است
یکی از مراجع تقلید گفت: ایران اجازه نمی‌دهد که در کنار مرزهایش با تجزیه عراق پایگاهی برای رژیم صهیونیستی درست شود.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir