حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۶ آبان ۹۶/ اسناد ننگین «پارادیز» +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی سه شنبه ۱۶ آبان ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
سه برنامه جدید دولت برای کمک به خریداران مسکن
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارتخانه به منظور کمک به متقاضیان مسکن، سه پیشنهاد را در قالب کاهش نرخ سود، افزایش مدت تسهیلات مسکن، انتشار اوراق توسط صندوق توسعه ملی در بازارهای جهانی و خرید اوراق MBS بانک مسکن توسط سایر بانک‌ها ارایه کرده است.
آبمیوه مهیج غیراستاندارد است
مدیرکل استاندارد تهران با هشدار نسبت به غیراستاندارد بودن آبمیوه با نام تجارتی مهیج، از توقیف مواد غذایی غیراستاندارد، در بازرسی‌ از واحدهای تولیدی، صنفی و عرضه مواد غذایی در ماه گذشته خبر داد.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۵ آبان ۹۶/ حذف دلار در دستور کار +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه ۱۵ آبان ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
فرار بانک مرکزی از مهم ترین وظیفه نظارتی خود نسبت به صرافی های غیر مجاز/ایجاد اخلال در بازار پولی و مالی کشور با ادامه روند عدم نظارت بر صرافی های غیر مجاز
صرافی غیر مجاز بدون اجازه بانک مرکزی وارد خرید و فروش ارز می شوند و سفته بازی و دلالی را افزایش داده و سبب نوسان بازار ارز می‌شوند .
شاسی بلندهای توربوشارژ به سبک بورگوارد در راه بازار ایران/ دورگه چینی، آلمانی وارد می‌شود
برند آلمانی، چینی بورگوارد با دو شاسی بلند توربوشارژ قدرتمند وارد بازار ایران شده تا آبرویی برای خودروهای سرزمین اژدها دست و پا کند.
توتال در قرارداد با ایران نفع دارد و به آسانی تسلیم آمریکا نمی‌شود
رئیس توتال با بیان اینکه در قرارداد با ایران به آسانی تسلیم آمریکا نخواهد شد، اعلام کرد: خطرات عقب‌نشینی از قرارداد با ایران را سبک و سنگین کرده و معتقد است اگر به عنوان نخستین شرکت پس از لغو تحریم‌ها با ایران قرارداد ببندد به نفعش خواهد بود.
طرح سوال از رئیس جمهور به ۲۰۰ امضاء رسیده است/ هئیت رئیسه طرح را در دستور کار قرار نمی‌دهد!
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص حل مشکل سپرده گذاران کاسپین گفت: در خصوص این موضوع سوالی از آقای رییس جمهور شده است و نزدیک به ۲۰۰ تن از نمایندگان آن را امضاء کرده و پیگیر این مسئله هم هستند؛ اما هئیت ریئسه مجلس این سوال را در دستور کار قرار نداده است.
عناوین روزنامه‌های اقتصادی ۱۴ آبان ۹۶/ بیراهه راه‌اندازی بورس ارز +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی یکشنبه ۱۴ آبان ۹۶ به مسائل مهم روز اقتصاد، تجارت و صنعت پرداخته است.
گزارش روزانه‌ قراردادهای هپکو و آذرآب محقق نشده است/ کارگران پیگیر مطالباتشان هستند
شریعتمداری اوایل مهرماه خواستار گزارش روزانه قراردادهای موجود هپکو و آذرآب شد، اما گزارشی از سوی معاون امور صنایع وزارت صنعت صادر نشده و خبری از رفع مشکلات این دو واحد صنعتی نیست.
واکنش مراجع تقلید به دریافت سود و جریمه دیرکرد بانک‌ها/ بانک‌ها ریسک‌ سرمایه‌گذاری مشتری را نمی‌پذیرند
عضو شورای فقهی بورس با بیان این که بانک توان اسلامی شدن ندارد، افزود: سود علی الحساب در هیچ کتاب فقهی نیامده است.
رقابت مسئولان برای سرِکار گذاشتن مردم/ چه‌کسی راست می‌گوید؟+ عکس
آنطور که از سخنان مسئولین برداشت می‌شود، گویی به‌جای آنکه در عمل به دنبال راهی برای کاهش بیکاری باشند، با آمارسازی سعی در کم کردن تعداد بیکاران دارند.
قبلي 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 84 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir