حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
جوانان آشتیانی در تکاپوی آماده شدن برای محرم + عکس
این ‌روزها در نقاط مختلفی از شهر هیئت‌ها و اماکن مذهبی آماده برگزاری مراسم عزاداری محرم می شوند و با سیاه‌پوش کردن در و دیوار، کوچه و محله حال و هوای حسینی می گیرد.
فریاد مسلمانان مظلوم میانمار را لبیک بگوییم/ تکلیف الهی را بر دوش خویش احساس کنیم
موج جدید خشونت‌ها علیه مسلمانان میانمار توسط ارتش و افراطیون بودایى دل مسلمانان جهان را به درد آورده است، طلاب خارجی جامعه المصطفی آشتیان هم این جنایات را محکوم و خواستار قیام مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان میانمار شدند.
خانواده؛ مرکز توسعه آرامش/مسلمانان مظلوم میانمار منتظر اقدام عملی کشورهای اسلامی هستند
امام جمعه آشتیان گفت: خانواده مرکز توسعه آرامش است، ریشه تمام مشکلات امروز در فروپاشی خانواده است، خانواده در غرب دچار بحران شده و راه حلی برای آن ندارند.
همایش پیاده روی خانوادگی در شهر آشتیان+ عکس
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهر آشتیان برگزارشد.
آوار نخاله‌های ساختمانی بر سر مزارع کشاورزی آشتیان/شهروندان، خاطیان را شناسایی کنند
تخلیه نخاله های ساختمانی در آشتیان به ویژه در مزارع کشاورزی تبدیل به معضلی در مدیریت شهری شده است که علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر، مخاطرات زیست محیطی نیز به همراه دارد.
۶ کشته در تصادف محور قم_ آشتیان
در پی حادثه تصادف يک دستگاه خاور با پژو ٢٠۶ در دو راهی آشتيان ۶ نفر جان خود را از دست دادند.
یادواره شهدای شهرستان آشتیان در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان از برگزاری یادواره شهدای شهرستان آشتیان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
نبض زندگی در روستا می‌زند
روح زندگی در روستاها همواره وجود داشته و آرامش و ساده زیستی در زندگی مردم روستانشین موج می زند.
سکوت مجامع بین المللی و مدافع حقوق بشر در برابر جنایات میانمار/آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور می برد
امام جمعه آشتیان گفت: جنایات دولت و ارتش میانمار علیه مسلمانان قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و سازمان‌های بین‌المللی در مقابل کشتار وحشیانه میانمار سکوت کرده اند.
واژگونی یک دستگاه خودرو پژو در محور آشتیان ۵ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در جاده روستای صالح‌آباد شهرستان آشتیان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و ۴ مصدوم برجای به همراه داشت.
نخستین زن شهید انقلاب اسلامی/لاله‌ای سرخ که در جمعه سیاه پَرپَر شد
شهیده محبوبه دانش آشتیانی یکی از شهدای سرخ هفده شهریور خونین سال ۱۳۵۷ است. او در سنین نوجوانی، به عنوان یک دختر مبارز و مسلمان به صفوف فشرده مردم مسلمان ایران پیوست و در روز ۱۷ شهریورماه سال۱۳۵۷ در میدان شهدا(ژاله سابق) به شهادت رسید.
عرفه؛ روز تجلی نیایش و مقدمه برای خودشناسی است
امام جمعه آشتیان گفت: روز عرفه مقدمه‌ای برای رویارویی با عید بزرگ قربان است و کسانی که در عرفه به شناخت واقعی از خود، خداوند، آخرت و هستی برسند، در عید قربان از تعلقات دنیوی به راحتی جدا می‌شوند.
قبلي 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 174 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir