حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
دریافت حقوق 520 میلیون تومانی در 6 ماه/ ترفند "چند حسابی" مدیران برای لاپوشانی دریافتی های نجومی + اسناد
برخی مدیران دولتی و روسای بانک ها از پروژه "چند حسابی" برای دریافت حقوق و مزایای خود بهره می برند. موضوعی که قطعا کار دستگاه های نظارتی را در بررسی روند حقوق های نجومی با مشکل مواجه خواهد کرد و بدون شک این ماجرا نیازمند هوشمندی این دستگاه ها در روند بررسی هاست.
حداکثر حقوق کارمندان دولت تعیین شد
حداقل حقوق شاغلین موضوع ماده (۷۶) قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور به استثنای مشمولین بند(۵) این تصویب نامه به میزان نه میلیون ریال وحداکثر ۷ برابر این رقم تعیین شد.
ترکیب 23 نفره اعضای کمیسیون امنیت ملی
ترکیب 23 نفره اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز رؤسای شعب و نایب رئیس مجلس مشخص شد.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 23 خرداد؛ از دستبرد کانادا به پسابرجام تا دلدادگی اوباما به ترامپ؟!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
عراقچی: برادر روحانی با زبان رمز سرخه ای مذاکرات را منتقل می کرد!
عضو ارشد هیات مذاکره کننده هسته ای کشورمان با بیان این که برجام در حال اجرا شدن است، گفت: اکنون در شرایطی هستیم که وضعیت اقتصاد کشور بعد از برجام رو به جلو در حال حرکت است.
وعده 100 روزه دولت توقعات اقتصادی را بالا برد/ عدم برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان ار مصادیق ولنگاری فرهنگی/ زندگی اشرافی مسئولان خیانت به ملت است
امام جمعه آشتیان در پاسخ به کسانیکه می گویند چرا رسانه ها توقعات اقتصادی را بالا می برند، گفت: خود مقامات عالی کشور توقعات را بالا بردند . چه کسی گفت 100 روزه گشایش اقتصادی بوجود می آید . چه کسی گفت گشایش ایجاد می کنیم ، که دولت به سمت مردم دست دراز کند نه ملت به سمت دولت؟
عبور از بحران‌های کشور با کمک روحیه انقلابی مجلس/ دیدار رهبر با نمایندگان متفاوت تر از جلسات قبلی بود/ نگاه حمایتگر و پدرانه رهبر به مجلس، حس شجاعت را در نمایندگان تقویت کرد
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: در این دیدار صمیمی رهبر ابتدا همه ی نمایندگان را به تقوا دعوت کردند و نقشه راه ۴ ساله مجلس را برای نمایندگام مجلس روشن کردند و روحیه ی انسجام، وحدت و همدلی برای یک حرکت انقلابی را در نمایندگان ایجاد کردند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 20 خرداد؛ از هشدار روحانی به رسانه ها تا نا امیدی احمدی نژادی ها از انتخابات!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
روحانی باز هم وعده داد
رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت به دنبال اشتغال سالانه برای یک میلیون نفر از جمعیت بیکار کشور است.
ممنوعیت ورود زائران بیت‌الله الحرام به عربستان؛ از یمن و سوریه تا ایران و فلسطین/ تلاش آل سعود برای مقابله با احکام اسلام
دولت‌مردان حکومت آل‌سعود که امروزه خود را خادمین حرمین شرفین می‌دانند با بستن راه بیت‌ الله الحرام بر مسلمانان به دنبال خوش خدمتی برای استکبار جهانی و شیطان بزرگ هستند و با جلوگیری از انجام واجبات الهی و آلوده کردن مناسک حج به موضوعات سیاسی از سیاست‌های خصمانه رژیم صهیونیستی برعلیه ایران حمایت کردند
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 10 خرداد؛ از سیب زمینی مجلسی تا دستاورد امید در بهارستان!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
علی جنتی: «حج» امسال لغو شد
علی جنتی گفت: متاسفانه زائران ایرانی نمیتوانند امسال به حج بروند.
قبلي 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 25 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس