حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
استفتائات مقام معظم رهبری در حوزه وقف
استفتائات مقام معظم رهبری در حوزه وقف را در اینجا بخوانید.
با این آموزش از سرقت اطلاعات خود محافظت کنید
یکی از راه‌های سرقت اطلاعات از طریق فلش مموری‌ها می‌باشد که با اتصال این فلش مموری‌ها کلیه اطلاعات کاربر به سرقت و شروع به کپی برداری می کند. با این آموزش دست سارق‌ها را ببندید.
زنان به خانواده تعلق دارند یا به اشتغال!
سالهاست اشتغال بانوان که نیمی از پیکره جامعه را تشکیل می دهند دچار مشکلات و بحث های گوناگونی است به طوریکه اخیرا در رابطه با تبعیض جنسیتی اشتغال در برخی از سازمان های دولتی بحث هایی زیادی پیش آمده است.
چند نكته كارآمد در مهارت رانندگي
در يك مصاحبه از شوماخر قهرمان مسابقات فرمول يك جهان پرسيدند : شما در اتوبانهاي بين شهري و داخل شهري هم آرتيست بازي انجام ميدهي ؟ كه در پاسخ گفت : نه ، پرسيدند چرا ؟ گفت : از ترس رانندگي راننده هاي ديگر ، همه در سطح من نيستند.
تأملی در دعای ماه رجب
" یا من ارجوه لكل خیر. و آمن سخطه عند كل شر. یا من یعطی الكثیر بالقلیل، یا من یعطی من سئله. یا من یعطی من لم یسئله و من لم یعرفه تحننا منه و رحمه. اعطنی بمسئلتی ایاك جمیع خیرالدنیا و جمیع خیرالاخره واصرف عنی بمسئلتی ایاك جمیع شرالدنیا و شرالاخرة. فانه ...
سلام بر تو ای ماه شریف و بی همتا/ ماه رجب ماه استغفار اُمّت من است
بندگان صالح و آگاه الهى، ماه رجب و شعبان را به عنوان زمینه و مقدمه اى جهت کسب آمادگى براى درک درست و شایسته ماه مبارک رمضان به حساب مى آورند.
ما در قرقگاه زمانی (ماه‌های رجب، شعبان و رمضان) داخل شده‌ایم
همان‌گونه که در زمین‌های حرم باید از محرّمات اجتناب نمود و ارتکاب یک سلسله اعمالی که در جایی جرم نیست، امّا در حرم جرم محسوب می‌شود، در این ماه‌ها هم که قرقگاه زمانی محسوب می‌شوند.
طنز/بازتاب بیانیه لوزان در شبکه های اجتماعی۲
پس از گذشت سه روز از قرائت قراداد سوئیس توسط وزیر امورخارجه ایران شبکه های اجتماعی همچنان به ارسال مطالب طنز پیرامون این موضوع اقدام می کنند.
شمارش معکوس برای معرفی استاندار مرکزی/حسن بیگی یا رضوی،کدام یک سکان استانداری را به دست میگیرد؟
بیش از گذشت دو ماه از تودیع مقیمی استاندار پیشین استان مرکزی و انتصاب وی به سمت معاون سیاسی رئیس جمهور و تعیین سرپرست برای استانداری،سکاندار مرکزی در این هفته معرفی می شود.
شایع‌ترین علامت سکته مغزی
یک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان با بیان این مطلب که تشنج و ضعف یک نیمه بدن، شایع‌ترین علامت سکته مغزی است، گفت: فشار خون و کلسترول بالا، دیابت و چاقی باعث بروز سکته مغزی در تمام سنین می‌شود.
توافق لوزان، در بهترین حالت نگران‌کننده و در بدترین حالت فاجعه‌بار است
سرجمع، توافق لوزان، در بهترین حالت نگران‌کننده و در بدترین حالت فاجعه‌بار است.جز در موضوع اراک، این توافق در هیچ موضوع دیگر، حتی به طور تلویحی به خطوط قرمزی که تیم مذاکره‌کننده خود برای خود ترسیم کرده بود پایبند نیست و با هیچ فرمولی نمی‌توان از حیث معادله داده- ستانده آن را یک توافق متوازن دانست.
مشاهده نیترات در سیب زمینی و پیاز
رئیس انستیتو تغذیه کشور با بیان اینکه برخی سوسیس و کالباس‌ها حاوی نیترات هستند گفت: مصرف زیاد این مواد شانس ابتلا به بیماری‌های بدخیم و سرطان‌ها را افزایش می‌دهد.
قبلي 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 27 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir