حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
رکود بازار شب عید در آشتیان/اصناف آشتیان تا پای ورشکستگی پیش رفتند
رئیس اتحادیه کیف، کفش و پوشاک آشتیان گفت: اکثر اعضای اصناف یا ورشکست شدند یا پروانه کسب خود را باطل کردند و دولت باید چاره ای بیندیشد.
افزایش نامحسوس هزینه کارت به کارت/ بانک‌ها چراغ خاموش قانون را دور زدند
با توجه به اینکه کارمزد خدمات کارت به کارت از سوی بانک مرکزی 500 تا 900 تومان اعلام شده است،در این میان هستند برخی از بانک‌های که هزینه این خدمت بانکی را به صورت نامحسوس افزایش داده‌اند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی خبر داد؛ تولید گندم در استان مرکزی 3 برابر نیاز مصرفی مردم این استان است/تجلیل از کشاورزان نمونه آشتیان
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: گندم تولید شده در استان مرکزی سه برابر نیاز مصرفی مردم این استان است.
کشف 37 فقره کالای قاچاق در آشتیان+ تصاویر
فرمانده انتظامی آشتیان گفت: در 9 ماهه اول سال جاری 37 فقره کالای قاچاق در آشتیان کشف و ضبط شد.
دامدار نمونه آشتیانی؛ جوانی از جنس علم و عمل
دامدار نمونه کشوری امسال جوانی است از جنس علم و عمل که با صرف فعل خواستن و با تحمل سختی های فراوان به تولیدکننده ای صاحب تجربه تبدیل شده است.
گزارش از سکوت معنادار علی مطهری نسبت به ماجرای فیش های کثیف مدیران دولتی؛ ماست مالی رسوایی حقوقی مدیران دولتی توسط علی مطهری و برخی نمایندگان مجلس/ چرا میکروفن معترضان به فیش های حقوقی باید قطع شود؟
قطع میکروفن نمایندگان معترض به دریافت پول های کثیف دولتی ها توسط علی مطهری و سکوت معنادار نایب رئیس مجلس دهم می تواند بیانگر این موضوع باشد که وی به جای ایجاد موضع گیری در خصوص رسوایی حقوقی، سکوت اختیار کرده است و در برخی موارد با بهانه هایی، در جهت ماست مالی کردن غارت اموال بیت المال در آمده است.
وزیر اقتصاد: بانک های بزرگ جهانی با ما کار نمی کنند و با آن ها دچار مشکل هستیم
وزیر اقتصاد گفت: برای ارتباط با بانک‌های بزرگ جهانی دچار مشکل هستیم و آن‌ها با ما کار جدی نمی‌کنند
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛ عربستان و سیاست زمین زدن ایران به هر قیمتی + تصاویر
عربستان به عنوان بزرگترین مخالف منطقه‎ای جبهه مقاومت، همپا با صهیونیسم به مخالفت با ایران می‌پردازد.
رئیس انجمن سنگ آهن: در دو سال گذشته ۶۰۰۰ شغل معدنی از دست رفت
کاهش قیمت جهانی سنگ آهن و مناقشه بر سر ماهیت خام یا فرآوری شده برای صادرات آن عواملی بود که عمده ترین محصول معدنی صادراتی ایران را به چالش کشاند، به طوری که طبق گفته رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن، در دو سال گذشته ۶۰۰۰ شغل معدنی مستقیم از دست رفت.
پیشنهاد مشاوران رئیس‌جمهور برای تبرئه دولت در ماجرای فیش های نجومی/ روحانی در گفت‌وگوی امشب در مورد حقوق های نجومی چه می گوید؟
گفته می شود مشاوران روحانی به وی پیشنهاد کرده اند در این گفتگوی یک طرفه در مسئله فیش های حقوقی برای آنکه دامن خود و دولت را از این موضوع پاک کند، پای سایر دستگاه ها در کشور را هم در این قضیه باز کنند.
بازديد مسئولین از كارخانه چراغ سازي مدرن بخش توليد سرسيم آشتیان
به مناسبت هفته مهارت مسئولین آشتیان از كارخانه چراغ سازي مدرن بخش توليد سرسيم (واير سِت) بازدید کردند.
دو زن در فساد حلقه سرخه با ۶۰۰میلیاردتومان متواری‌اند
جزئیات تازه از "فساد بزرگ بانکی" حکایت از حضور ۲ زن در این پرونده دارد که حدود ۶۰۰ میلیارد تومان از پول بیت المال را با خود از کشور خارج کرده اند و اکنون متواری هستند.
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 34 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس