حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
اینفوگرافیک/فرمان هشت ماده ای رهبری
گرافیک اطلاع رسان «مبارزه با مفاسد اقتصادی» مربوط به فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری است.
بیمارستان های تفرش و آشتیان باید همپوشانی درمانی داشته باشند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان های تفرش و آشتیان باید در سایه برنامه هدفمند درمانی با توجه به مسافت اندک از همدیگر، همپوشانی درمانی داشته باشند
وام ودیعه مسکن ۸ میلیون تومان تعیین شد
سقف تسهیلات خرد برای خرید خودرو، تعمیر مسکن، خرید کالا و کارت اعتباری توسط شورای پول و اعتبار مشخص شد.
وام خرید خودرو ۱۵ میلیون شد/خرید کالا ۸ میلیون تومان
شورای پول و اعتبار پیشنهادهای ارائه شده توسط بخش اعتباری بانک مرکزی را به شرح زیر مورد تصویب قرار داد:
تصویر صفحه اول روزنامه های یکشنبه ۶ اردیبهشت
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در کیوسک مطبوعات عرضه شد؛ در ذیل آمده است.
جذب «سرباز معلم» در آموزش و پرورش
ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها متناسب با سهمیه‌ای که دارند بر اساس رشته‌های مورد نیاز، به جذب معلمان وظیفه اقدام می‌‌کنند.
صفحه نخست روزنامه‌های کشور در 5 فروردین/ تصاویر
آغاز همکاری تجاری ایران و قدرت‌های آسیا؛ اجرای نظام جدید حقوق و دستمزد؛ خلبانان اجاره‌ای برای هر بمب ۷۵۰۰ دلار می‌گرفتند؛ ۲۵ میلیون ایرانی اضافه وزن دارند و آبی‌ها از کورس قهرمانی جا ماندند؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان از ۶ اردیبهشت؛ حقوق حداقل بگیران ۷۰۷ هزار تومان
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از ۶ اردیبهشت افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی که براساس مصوبه هیئت دولت برای حداقل بگیران ۱۷ درصد و سایر سطوح ۱۵ درصد افزایش یافته بود پرداخت می‌شود.
آخرین خبر از آزمون استخدامی معلمان
مدیرکل دفتر وزارتی آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه آئین نامه اجرایی رتبه‌بندی در حال تنظیم است و پس از آن جهت اجرای مدارس و مناطق ابلاغ می‌شود، گفت: پس از اخذ مجوز کتبی از سازمان مدیریت،‌ضوابط و جزییات آزمون استخدامی اعلام خواهد شد.
آموزش و پرورش نیاز به ۴۰ هزار نیروی انسانی جدید دارد/ زمان اتمام قانون مدارس غیردولتی
وزیر آموزش و پرورش گفت: با ۲۵ هزار نیروی بازنشسته و اضافه شدن ۲۰۰ هزار دانش آموز به آموزش و پرورش نیازمند ۴۰ هزار نیروی انسانی جدید هستیم.
ایجاد ۱۰۰ هزار شغل توسط بسیج سازندگی
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج سازندگی از ایجاد ۱۰۰ هزار شغل توسط بسیج سازندگی در قالب طرحهای اقتصاد مقاومتی خبر داد.
فراخوان دعوت به عضویت در شرکت تعاونی و توسعه عمران شهرستان آشتیان
شرکت تعاونی و توسعه عمران شهرستان آشتیان از آحاد مردم فهیم شهرستان آشتیان به منظور عضویت در این شرکت تعاونی دعوت به عمل می نماید.
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 28 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس