حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
لغو همزمان تحریم ها از روز توافق/ آیا مسئولین به عواقب ورود زنان به ورزشگاهها فکر کرده اند؟
امام جمعه شهرستان آشتیان گفت: آیا ما الان در پارک های شهرهای بزرگ امنیت داریم که در ورزشگاه ها داشته باشیم؟علت مخالفت مراجع در این است که ورود زنها باعث اختلاف زنان و مردان و از بین رفتن ارزشهای اسلامی و شکسته شدن حیا و سوءاستفاده افراد فرصت طلب و معاند است.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش آشتیان در سال جدید
فرماندار شهرستان آشتیان گفت: تجلیل از معلمان نباید منحصر به هفته معلم باشد بلکه باید همواره زحمات معلمان را ارج نهاد و از آنها تقدیر کرد.
آمادگی8 مسجد برای میزبانی معتکفین شهرستان آشتیان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آشتیان گفت: اعتکاف بهترین برنامه عبادی برای نوسازی معنوی جامعه بویژه در میان اقشار نوجوان است.
آشتیان میزبان نخستین نشست مشورتی بخشداران استان
به منظور هماهنگی و وحدت رویه در انجام امور مربوط به دهیاری های استان اولین نشست بخشداران استان در سال جاری به میزبانی شهرستان آشتیان و در محل سالن جلسات فرمانداری آشتیان برگزار شد.
پاسخ رهبر انقلاب به ۱۱ پرسش درباره مسئله هسته‌ای
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله خامنه‌ای به یازده پرسش درباره مسئله هسته‌ای با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در چند ماه اخیر پاسخ داد.
پوچ طلایی! چند برابر شدن هزینه بیمه تکمیلی معلمان/ تبعیض حتی در بیمه تکمیلی
یک فعال صنفی و کارشناس مسائل آموزش وپرورش گفت: بیمه تکمیلی معلمان گران و ناکار آمد است.
کمپین"دفاع از پاسپورت ایرانی" ایجاد شد
با توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپینی توسط فعالان فضای مجازی با عنوان" اعتبار پاسپورت ایرانی" ایجاد شد.
شمارش معکوس برای معرفی استاندار مرکزی/حسن بیگی یا رضوی،کدام یک سکان استانداری را به دست میگیرد؟
بیش از گذشت دو ماه از تودیع مقیمی استاندار پیشین استان مرکزی و انتصاب وی به سمت معاون سیاسی رئیس جمهور و تعیین سرپرست برای استانداری،سکاندار مرکزی در این هفته معرفی می شود.
تحقق بیش از 50% برنامه های شورای شهر
رئیس شورای اسلامی شهر آشتیان در چهارمین نشست مردمی اعضای شورای اسلامی و شهردار آشتیان در محل حسینیه بازار آشتیان گفت: اطلاع از روند امور اجرایی و مالی شهرداری و شورای شهر را حق شهروندان دانست.
قدم به قدم با ایجاد یک کسب و کار خانگی پرسود
قصد داریم بهترین راه ها برای ایجاد مشاغل خانگی پرسود را بررسی کنیم. این روش که در اواخر قرن بیستم و ابتدا در چین به اجرا درآمده و خوشبختانه در مجلس شورای اسلامی ایران نیز به تصویب رسیده است.
غلبه احساس بر منطق؛ ازدواج خوش‌گذرانی نیست!
جوانان و یا قشر دانشجو اغلب زمانی که بحث ازدواج به میان می‌آید یا به دید خوش‌گذرانی به آن نگاه می‌کنند و یا آنقدر مانع می‌تراشند که امر ازدواج یک امر غیرممکن به نظر می‌آید!
هیچ هزینه‌ای نباید بابت خدمات مورد نیاز برای سرویس سمعک دریافت شود
گورابی با تأکید بر اینکه بیماران و مبتلایان به مشکلات شنوایی باید حقوق خود را به عنوان حق بیمار حق مسلم بشناسند، تأکید کرد: سرویس و تنظیم سمعک و معاینه توسط شنوایی‌شناسان و متخصصین آن برای افرادی که از سمعک استفاده می‌کنند باید به صورت یک گارانتی دو سال تمام ادامه یابد.
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 38 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس