حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
تصفیه خانه فاضلاب آشتیان افتتاح شد
با حضور معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت نیرو، تصفیه خانه شهرستان آشتیان افتتاح شد.
بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر آشتیان افتتاح می شود
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان گفت: ملیات اجرایی اولين بازارچه دائمي صنايع دستي به مساحت ۱۶۰ مترمربع در حال اتمام عمليات است.
مشارکت ۶۱۵ حامی آشتیانی در طرح اکرام ایتام / همه فرزندان یتیم تحت پوشش آشتیان دارای حامی هستند
مدیر کمیته امداد شهرستان آشتیان گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری ۶۱۵ حامی از ۳۳ کودک یتیم تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان حمایت شده است.
امنیت حاکم بر کشور مرهون تلاش بی وقفه عوامل انتظامی و نظامی است
امام جمعه آشتیان گفت: امنیت حاکم بر کشور امروز مرهون تلاش بی وقفه عوامل انتظامی و نظامی است و در میان التهاب خاورمیانه کشور ایران سطح بالایی از امنیت را دارد.
فرمانده جدید انتظامی شهرستان آشتیان معارفه شد
آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان، سرهنگ علی محمد گودرزی به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معارفه شد.
وهابیت و آل سعود؛ سرچشمه خشونت داعش/ سپاه یاور دولت است نه رقیب/ملتی که تفنگ ندارد ذلیل و خوار می شود
امام جمعه آشتیان با اشاره به نفوذ ویروس به بدنه دولت گفت: دو قطبی سازی جامعه، ابلاغ و اجرای سند ۲۰۳۰، حمله به سپاه پاسداران به عنوان دولت با تفنگ، نظریه سازی انحرافی درباره مشروعیت ولایت فقیه و ولایت امام علی (ع)و ... نشان می دهد که دستگاه محاسبه دولت دچار اختلال شده است.
اختلاس و حقوق‌های نجومی نشانه‌ جریان نفاق است
رئيس كل دادگستري استان مركزي گفت: سوء استفاده‌های مالی، اختلاس و حقوق‌های نجومی از نشانه‌های جریان نفاق است که باید با آن‌ها مبارزه کرد و اجازه رشد را در جامعه به آن‌ها نداد.
برگزاری یادواره شهدای هفتم تیر در آشتیان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آشتیان از برگزاری مراسم گرامیداشت شهید دانش‌آشتیانی و شهدای هفتم تیر در این شهرستان خبر داد.
شهید «دانش‌آشتیانی» از معلمی تا شهادت در کنار «بهشتی»
شهید غلامرضا دانش آشتیانی یکی از ۷۲ تَن مهاجر عاشقی بود که در هفتم تیر در زیر آوار انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسید.
اظهارنظرهای نسنجیده و ساختار شکنانه، دشمن شاد کن است/ملت ایران به حمایت از فلسطین ادامه می دهد
امام جمعه آشتیان گفت: استکبار امروز با ایجاد داعش و تکفیر دنبال به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است، ملت ایران از مقاومت حمایت می کند و به حمایت خود ادامه می دهد، سیاست جمهوری اسلامی در مسئله قدس تغییر پیدا نکرده و نمی کند.
گرما و روزه داری، آشتیانی ها را برای دفاع از مظلومان فلسطین عقب نراند/ از حضور مسئولان تا طلاب خارجی
مردم روزه‌دار آشتیان امسال در با زبان روزه در گرمای هوا در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند که خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیسیتی به گوش جهانیان رساندند.
غریو رهایی قدس شریف در آشتیان + عکس
راهپیمایی روز قدس با شعارهای محوری «روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین» و «فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن» در شهرستان آشتیان برگزار شد.
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 171 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir