حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
دم نوشی معجزه گر برای لاغر شدن
اخیرا مصرف قهوه سبز برای کمک به کاهش وزن مرسوم و شناخته شده است و درباره معجزه این گیاه مطالب زیادی گفته می‌شود.
طب سنتی و درمان سردرد
یک متخصص طب سنتی سردرد را یکی از بیماری‌های شایع در بین مردم دانست و گفت: هزینه‌های بسیاری نیزی برای درمان آن صرف می‌شود و از دیدگاه طب سنتی علت‌های مختلفی باعث بروز آن می‌شود.
مصرف حتی یکبار آمفتامین‌ها اعتیادآور است
مدیرکل آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی، تاکید کرد: مصرف حتی یک بار آمفتامین ها اعتیاد آور است.
استفاده از گوش پاک کن ممنوع!
یک متخصص گوش و حلق و بینی گفت: در بسیاری از افراد مشاهده شده است که در اثر سهل‌انگاری گوش پاک کن به داخل گوش فرد فرو رفته و صدمات جبران ناپذیری را ایجاد کرده است.
شادابی، اعتماد به نفس و روابط اجتماعی بالا از نتایج دین‌داری
یک روان‌شناس گفت: شادابی، اعتماد به نفس و روابط اجتماعی بالا از نتایج دین‌داری است.
این نرمش ها را هرگز فراموش نکنید +عکس
ورزش کردن از جمله مهمترین کارهای است که باید در طول روز انجام دهید ولی برخی سهل انگاری کرده و به توصیه پزشکان در این خصوص دقت نمی کنند از همین رو بیشتر به بیماری های مختلف دچار می شوند.
غلبه احساس بر منطق؛ ازدواج خوش‌گذرانی نیست!
جوانان و یا قشر دانشجو اغلب زمانی که بحث ازدواج به میان می‌آید یا به دید خوش‌گذرانی به آن نگاه می‌کنند و یا آنقدر مانع می‌تراشند که امر ازدواج یک امر غیرممکن به نظر می‌آید!
نکات ایمنی در خانه‌تکانی/ اختلالات اسکلتی و عضلانی بیشترین آسیب در خانه‌تکانی
رئیس انجمن توانبخشی و طب فیزیکی با اشاره به اینکه اختلالات اسکلتی و عضلانی بیشترین آسیب در هنگام خانه‌تکانی است، گفت: تعداد مراجعان به مراکز درمانی پس از تعطیلات نوروزی افزایش می‌یابد.
9 نکته خوب و بد در باره کاهش وزن
نتایج جدید مطالعات محققان نشان می دهد، کاهش پنج تا ۱۰ درصد از وزن بدن علاوه بر تقویت سلامت عمومی، خطر ابتلا به بیماری قلبی و دیابت را نیز کاهش می دهد اما این کاهش وزن می تواند اثرات سوء نیز داشته باشد.
اختلاف‌نظر شدید در افزایش مزد۹۴
کارفرمایان حاضر نیستند بیشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آینده را افزایش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعیین دستمزد نیست و اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مصوبه‌ای را امضا نخواهند کرد.
10 روش برخورداری از لبخند زیبا
برخورداری از یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه برای کسب و حفظ آن باید روش های مختلفی را بکار برد.
کاهش سرطان سینه با فلفل قرمز
مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد فلفل قرمز نقش زیادی در سلامت بدن و کشتن سلول های سرطانی دارد.
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir