حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
این نرمش ها را هرگز فراموش نکنید +عکس
ورزش کردن از جمله مهمترین کارهای است که باید در طول روز انجام دهید ولی برخی سهل انگاری کرده و به توصیه پزشکان در این خصوص دقت نمی کنند از همین رو بیشتر به بیماری های مختلف دچار می شوند.
غلبه احساس بر منطق؛ ازدواج خوش‌گذرانی نیست!
جوانان و یا قشر دانشجو اغلب زمانی که بحث ازدواج به میان می‌آید یا به دید خوش‌گذرانی به آن نگاه می‌کنند و یا آنقدر مانع می‌تراشند که امر ازدواج یک امر غیرممکن به نظر می‌آید!
نکات ایمنی در خانه‌تکانی/ اختلالات اسکلتی و عضلانی بیشترین آسیب در خانه‌تکانی
رئیس انجمن توانبخشی و طب فیزیکی با اشاره به اینکه اختلالات اسکلتی و عضلانی بیشترین آسیب در هنگام خانه‌تکانی است، گفت: تعداد مراجعان به مراکز درمانی پس از تعطیلات نوروزی افزایش می‌یابد.
9 نکته خوب و بد در باره کاهش وزن
نتایج جدید مطالعات محققان نشان می دهد، کاهش پنج تا ۱۰ درصد از وزن بدن علاوه بر تقویت سلامت عمومی، خطر ابتلا به بیماری قلبی و دیابت را نیز کاهش می دهد اما این کاهش وزن می تواند اثرات سوء نیز داشته باشد.
اختلاف‌نظر شدید در افزایش مزد۹۴
کارفرمایان حاضر نیستند بیشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آینده را افزایش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعیین دستمزد نیست و اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مصوبه‌ای را امضا نخواهند کرد.
10 روش برخورداری از لبخند زیبا
برخورداری از یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه برای کسب و حفظ آن باید روش های مختلفی را بکار برد.
کاهش سرطان سینه با فلفل قرمز
مطالعات جدید دانشمندان نشان می دهد فلفل قرمز نقش زیادی در سلامت بدن و کشتن سلول های سرطانی دارد.
10 علامت احتمال وجود سرطان را بشناسید
با پیش‌بینی مراکز تحقیقاتی مبنی براینکه تعداد مبتلایان به بیماری سرطان روبه افزایش است، شناخت علامت‌های مهم آن ضروریست.
بانکها «ساعت شمار» جریمه دیرکرد می گیرند! + سند
به تاکید بسیاری از علما گرفتن جریمه دیرکرد شرعی نیست. 230 تومان عددی نیست اما هر چه باشد جنسش رباست. واقعا بانک‌ها با زندگی مردم چه می‌کنند؟
تک فرزندی و بی‌فرزندی در حال تبدیل شدن به فرهنگ غلط شده است
مدیرکل ثبت احوال استان مرکزی گفت: تک فرزندی و بی‌فرزندی در حال تبدیل شدن به فرهنگ در نزد خانواده‌های ایرانی است که مسئولان ذی‌ربط باید تلاش کنند تا این فرهنگ غلط را در نزد خانواده‌ها تغییر داده و اصلاح کنند.
چه رنگ لباسی به پوست شما میاد؟
همیشه نمی توان از رنگ ها و مدل هایی استفاده کرد که طبق قوانین رنگ ها به شما بیاید، گاهی تنوع هم لازم است، پیشنهاد ما این است که این قوانین را برای مهمانی ها و مراسم های خاص به کار ببرید و در موارد عادی، مانند حضور در کوچه و خیابان و در محل کار، خود را از قید و بند این حرف ها آزاد کنید...
راه های ایجاد محبت اهل بیت(ع) در کودکان
من از خدای خود فرزندانی زیبا روی و خوش قامت نطلبیدم، بلکه از پروردگارم خواستم فرزندانی به من عطا کند که مطیع خدا و خائف از او باشند
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 27 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir