حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
استخدام ۱۵ هزار نفر در سال آینده
معاون نوسازی و اداری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: انتظارات برای تعیین تکلیف پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های استخدامی که اغلب از سال ۱۳۹۰ و در دولت گذشته بلاتکلیف مانده بودند، به پایان رسید و دولت بر استخدام بیش از ۱۵ هزار نفر از آنها در سال آینده رای داد.
خبر خوش دولت برای استخدامی ها
بالاخره انتظارات برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان در آزمونهای استخدامی که اغلب از سال 1390 و در دولت گذشته بلاتکلیف مانده بودند به پایان رسید و دولت بر استخدام بیش از 15 هزار نفر از آنها در سال آینده رای داد.
شهرداری آشتیان و حضورش در نمایشگاه بین المللی دستاوردهای شهرداری های کشور
شهردار آشتیان گفت: شهرداری آشتیان برای اولین بار در چهارمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای شهرداری های کشور حضور یافته است.
راه‌اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران آشتیان
جلسه توجیهی تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان تشکیل شد.
شایعه نبود مرغ، جو روانی است/ توزیع مرغ منجمد در آشتیان و تنظیم بازار
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان آشتیان گفت: به منظور تنظیم قیمت مرغ در بازار، عرضه مستقیم مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 6 هزار و 50 تومان در سطح شهرستان صورت می‌گیرد.
راه اندازی ۳ مدل کسب‌ و کار خانگی ارزان
تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواداولیه حداکثر به ١٥‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت.
افتتاح مرغداری برادارن رفیعی در روستای خوراک آباد
مرغداری 30000 قطعه ای رفیعی در روستای خوراک آباد شهرستان آشتیان با حضور سرپرست استانداری مرکزی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
افتتاح دومین مرکز نیکوکاری بعد از 8 ماه فعالیت/ تصاویر
دومين مركز نيكوكاري با هدف كمك به محرومان و نيازمندان در مسجد فاطمه الزهرا(س)شهرستان آشتیان افتتاح شد.
اعطای هر گونه پاداش آخر سال ممنوع شد
با تصویب دولت، شش میلیون و ۳۵ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۳ به عنوان پاداش آخر سال عیدی در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت می‌شود.
جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ ها
وزیر بهداشت جزییات پرداخت کارانه پرسنل بیمارستان‌ها براساس نظام نوین پرداختی را توضیح داد.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس