حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد خبر داد.
نشانه از کمبود ویتامین D در بدن
سروتونین، هورمون مغزی که به میزان حوصله و خلق افراد بستگی دارد، در معرض نور روشن افزایش و در زمان نزول نور آفتاب کاهش می یابد.
همایشی که نشان از سهم سالمندان در اقتصاد کشور داشت+ تصاویر
همایش سالمندی در آشتیان و حضور سالمندان موفق در آن نشان داد که هنوز هم کشور می تواند همچون گذشته به سالمندان و نقش آن ها در اقتصاد تکیه کند.
استخدام ۱۵ هزار نفر در سال آینده
معاون نوسازی و اداری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: انتظارات برای تعیین تکلیف پذیرفته‌شدگان در آزمون‌های استخدامی که اغلب از سال ۱۳۹۰ و در دولت گذشته بلاتکلیف مانده بودند، به پایان رسید و دولت بر استخدام بیش از ۱۵ هزار نفر از آنها در سال آینده رای داد.
خبر خوش دولت برای استخدامی ها
بالاخره انتظارات برای تعیین تکلیف پذیرفته شدگان در آزمونهای استخدامی که اغلب از سال 1390 و در دولت گذشته بلاتکلیف مانده بودند به پایان رسید و دولت بر استخدام بیش از 15 هزار نفر از آنها در سال آینده رای داد.
شهرداری آشتیان و حضورش در نمایشگاه بین المللی دستاوردهای شهرداری های کشور
شهردار آشتیان گفت: شهرداری آشتیان برای اولین بار در چهارمین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای شهرداری های کشور حضور یافته است.
راه‌اندازی شرکت تعاونی توسعه و عمران آشتیان
جلسه توجیهی تشکیل شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان تشکیل شد.
شایعه نبود مرغ، جو روانی است/ توزیع مرغ منجمد در آشتیان و تنظیم بازار
رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان آشتیان گفت: به منظور تنظیم قیمت مرغ در بازار، عرضه مستقیم مرغ منجمد با قیمت هر کیلو 6 هزار و 50 تومان در سطح شهرستان صورت می‌گیرد.
راه اندازی ۳ مدل کسب‌ و کار خانگی ارزان
تجهیزات این سه مدل شغلی ارزان قیمت را با کمتر از ١٠‌میلیون تومان می‌توانید، تهیه کنید. با در نظر گرفتن هزینه تهیه مواداولیه حداکثر به ١٥‌میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت.
افتتاح مرغداری برادارن رفیعی در روستای خوراک آباد
مرغداری 30000 قطعه ای رفیعی در روستای خوراک آباد شهرستان آشتیان با حضور سرپرست استانداری مرکزی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 26 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس