حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
خبر خوش برای بازنشستگان تامین‎اجتماعی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام این خبر که سازمان تامین اجتماعی پیشنهادش را برای افزایش حقوق و دستمزد برای غیر حداقل‌بگیران به هیات وزیران ارایه کرده و منتظر مصوبه هیات دولت در این خصوص است گفت: پس از تصویب هیات وزیران میزان این افزایش از ابتدای اردیبهشت ماه قابل پرداخت خواهد بود.
ثبت نام بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر درآزمون استخدامی دستگاه‌ها
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشورگفت: تعداد ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.
شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش
معاون دانشگاه فرهنگیان گفت: تیمی از متخصصان در حال تدوین دوره آموزشی یک ساله به منظور جذب فارغ‌التحصیلان سایر دانشگاه‌ها هستند و تا مهر شرایط لازم برای تربیت ۵ هزار نیروی انسانی مورد نیاز آموزش‌وپرورش عملیاتی خواهد شد.
پوچ طلایی! چند برابر شدن هزینه بیمه تکمیلی معلمان/ تبعیض حتی در بیمه تکمیلی
یک فعال صنفی و کارشناس مسائل آموزش وپرورش گفت: بیمه تکمیلی معلمان گران و ناکار آمد است.
شهرداری آشتیان نیرو جذب می کند
شهرداری آشتیان در نظر دارد به استناد مجوز شورای اسلامی شهر آشتیان در سال 94 تعدادی نیرو به صورت قرار دادی شرکتی جذب نماید.
جزئیات افزایش حقوق معلمان در سال جدید
وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس احکام جدید، حقوق دریافتی معلمان از ۱۶۰ تا۶۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت و ۱۴ % افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۴ نیز به آن اضافه می شود.
صدور احکام افزایش حقوق فرهنگیان تهران
احکام افزایش حقوق فرهنگیان شهر تهران در سال ۹۴ با افزایش ۱۴ درصدی حقوق، صادر شد.
سازمان دامپزشکی کشور استخدام می کند
سازمان دامپزشکی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین متقاضیان واجد شرایط آزمون برگزار می کند.
تحقق بیش از 50% برنامه های شورای شهر
رئیس شورای اسلامی شهر آشتیان در چهارمین نشست مردمی اعضای شورای اسلامی و شهردار آشتیان در محل حسینیه بازار آشتیان گفت: اطلاع از روند امور اجرایی و مالی شهرداری و شورای شهر را حق شهروندان دانست.
قدم به قدم با ایجاد یک کسب و کار خانگی پرسود
قصد داریم بهترین راه ها برای ایجاد مشاغل خانگی پرسود را بررسی کنیم. این روش که در اواخر قرن بیستم و ابتدا در چین به اجرا درآمده و خوشبختانه در مجلس شورای اسلامی ایران نیز به تصویب رسیده است.
هیچ هزینه‌ای نباید بابت خدمات مورد نیاز برای سرویس سمعک دریافت شود
گورابی با تأکید بر اینکه بیماران و مبتلایان به مشکلات شنوایی باید حقوق خود را به عنوان حق بیمار حق مسلم بشناسند، تأکید کرد: سرویس و تنظیم سمعک و معاینه توسط شنوایی‌شناسان و متخصصین آن برای افرادی که از سمعک استفاده می‌کنند باید به صورت یک گارانتی دو سال تمام ادامه یابد.
اختلاف‌نظر شدید در افزایش مزد۹۴
کارفرمایان حاضر نیستند بیشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آینده را افزایش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعیین دستمزد نیست و اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مصوبه‌ای را امضا نخواهند کرد.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 28 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس