حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
غلبه احساس بر منطق؛ ازدواج خوش‌گذرانی نیست!
جوانان و یا قشر دانشجو اغلب زمانی که بحث ازدواج به میان می‌آید یا به دید خوش‌گذرانی به آن نگاه می‌کنند و یا آنقدر مانع می‌تراشند که امر ازدواج یک امر غیرممکن به نظر می‌آید!
هیچ هزینه‌ای نباید بابت خدمات مورد نیاز برای سرویس سمعک دریافت شود
گورابی با تأکید بر اینکه بیماران و مبتلایان به مشکلات شنوایی باید حقوق خود را به عنوان حق بیمار حق مسلم بشناسند، تأکید کرد: سرویس و تنظیم سمعک و معاینه توسط شنوایی‌شناسان و متخصصین آن برای افرادی که از سمعک استفاده می‌کنند باید به صورت یک گارانتی دو سال تمام ادامه یابد.
پرداخت مطالبات فرهنگیان پیشینه طولانی دارد
مطالبات فرهنگیان پیشینه طولانی دارد و مربوط به یک دولت نیست بلکه در همه دولت ها این مشکل وجود داشته و تنها راه آن ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی است.
ضرورت تشکیل کارگروهی ویژه برای مقابله با پدیده طلاق/طرح های ضربتی کارساز نیست
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس تشکیل کارگروهی ویژه با عضویت نمایندگانی از مجلس را برای مقابله با پدیده طلاق ضروری خواند وگفت : طرح های ضربتی برای کاهش طلاق هیچ گاه موفقیت آمیز نخواهد بود، البته مجلس باید قوانین مزاحم و زائد را در این خصوص حذف کند.
طرح‌ها و برنامه‌های ایام نوروز در آشتیان بررسی شد
یازدهمین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی آشتیان به منظور هماهنگی و بررسی در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ایام عید در این شهرستان برگزار شد.
رزمایش گردان بیت المقدس در شهرستان آشتیان برگزار می شود
فرماندار آشتیان گفت: آمریکا و رژیم اشغالگر قدس فکر می کنند که اگر صحبت از گزینه نظامی روی میز خود کنند و یا اینکه ایرانیان را به حمله نظامی تهدید کنند، بسیجیان ایران اسلامی بر خود می لرزند، در صورتی که این بسیجیان در تمام زمان ها نشان دادند که تا پای جان حاضر به دفاع از ایران، اسلام و رهبر خود هستند
برنامه های هفته منابع طبیعی در آشتیان
دومین جلسه بزرگداشت هفته منابع طبیعی (21-15 اسفند ماه 93) با حضور معاون فرماندار آشتیان و با حضور روسای ادارات شهرستانی و رابطین ترویج در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد دو درصد خبر داد.
شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آشتیان تشکیل شد
فرماندار شهرستان آشتیان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آشتیان گفت: یکی از راه‌ کارهای صرفه‌ جویی در بخش کشاورزی سوق دادن کشاورزان به سمت آبیاری به روش نوین است.
تشکیل کارگروه مدیریت پسماند شهرستان در آخرین ماه سال
فرماندار شهرستان آشتیان در جلسه مدیریت پسماند شهرستان آشتیان گفت: اگر جمع‌ آوری پسماند های شهری خوب مدیریت نشود به یک معضل زیست‌ محیطی تبدیل می‌شود.
برگزاری همایش سالمندی، ابعاد و چالش های آینده در آشتیان
رئیس دانشگاه آزاد آشتیان در همایش سالمندی، ابعاد و چالش های آینده گفت: تغییر نگرش افراد به سالمندان و خود سالمندان به خودشان می تواند این قشر از جامعه را از گروه حمایت خواه به حمایت کنندگی تبدیل کند.
غذاهای ضد سرطان مخصوص خانم ها
ادعای عجیبی به نظر می‌رسد که رژیم غذایی مناسب و الگوی تغذیه‌ای متعادل بتواند در پیشگیری از سرطان سینه موثر باشد.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 38 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس