حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
شهروندان اراکی:بنزین تک نرخی ظلم به افراد کم درآمد است/دولت تدبیر و امید در اجرای همه وعده های خود ناکام بوده است
با تصویب تک نرخی شدن قیمت بنزین نارضایتی های مردم از عدم اطلاع رسانی به موقع و قطع سهمیه سوخت یارانه ای شدت گرفت.در ادامه نظرات برخی شهروندان ساکن اراک را مشاهده می کنید.
اجتماع بزرگ کوهنوردان استان در آشتیان
برنامه صعود کوهنوردان جمعه صبح 8 خرداد ماه از محل گلزار شهدای گمنام شهرستان آشتیان به سمت منطقه حفاظت شده کلاهه آشتیان (قله میراب) آغاز می شود.
تلاش یکپارچه ی نهادهای اجرایی شهرستان برای غنی سازی اوقات فراغت تابستان امسال
فرماندار شهرستان گفت: تمام دستگاه های اجرایی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان تلاش کنند.
مرکز فوریت های پلیس راهور استان مرکزی(تلفن ۱۲۰) افتتاح شد+عکس
در آیینی با حضور استاندار مرکزی و فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از فرمانده هان انتظامی استان مرکزی روز دو شنبه مرکز فوریت های پلیس راهور استان مرکزی(تلفن ۱۲۰) افتتاح شد.
۱۳ علت بیکاری ناگهانی درایران
تحقیقات نشان می دهد ۱۳ عامل برای ترک شغل در ایران وجود دارد که از مهم ترین آنها دستمزد پایین و قراردادهای موقت کار است. هراس از اخراج و ترک کار، باعث گرایش شدید کارجویان ایرانی به مشاغل دولتی شده است.
مهلت یک ساله دولت برای بیسوادان
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از مهلت یک ساله دولت برای بیسوادان جهت برخورداری از نعمت خواندن و نوشتن به صورت رایگان خبر داد.
جشنواره پخت سمنو در آشتیان(1) + تصاویر
آئین سنتی سمنوپزان در قالب جشنواره برای دومین بار درشهرستان آشتیان به همت مردم شهرستان، شورای شهر و تعدادی از ادارات شهرستان برگزار شد.
بیمارستان های تفرش و آشتیان باید همپوشانی درمانی داشته باشند
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان های تفرش و آشتیان باید در سایه برنامه هدفمند درمانی با توجه به مسافت اندک از همدیگر، همپوشانی درمانی داشته باشند
8 محصول فرآورده های پزشکی در آواپزشک آشتیان با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد
همزمان با شب میلاد امیر المومنان علی(ع) و روز پدر، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در بدو ورود به شهرستان آشتیان ضمن بازدید از بیمارستان این شهرستان، 8محصول فرآورده های پزشکی که در شرکت آواپزشک آشتیان تولید می شود را رونمایی کرد.
ورزش چاره چاقی نیست؟
ورزش نقش اندکی در درمان چاقی یا کاهش وزن دارد و این "باور نادرست"، محصول "ماشین تبلیغاتی صنایع غذایی" است.
پاهایتان را روی هم نیندازید
زنان قم: انداختن پاها روی هم نه تنها جریان بازگشتی خون به قلب را دچار اختلال می‌کند، بلکه روی اعصاب و وریدهای پاها نیز اثر منفی به جا می‌گذارد.
زنان به خانواده تعلق دارند یا به اشتغال!
سالهاست اشتغال بانوان که نیمی از پیکره جامعه را تشکیل می دهند دچار مشکلات و بحث های گوناگونی است به طوریکه اخیرا در رابطه با تبعیض جنسیتی اشتغال در برخی از سازمان های دولتی بحث هایی زیادی پیش آمده است.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 40 بعدي
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس