حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
آشتیان ظرفیت بالایی در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی دارد
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه آشتیان با اشاره به جذب بالای ۲۰ میلیارد ریالی بودجه در زمینه اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته گفت: آشتیان قابلیت آن را دارد که بودجه شهرستانهای دیگری از استان را نیز که توان جذب ندارند جذب کند.
پیگیری کریدور شمال به جنوب در سفر ریاست جمهور به استان مرکزی
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از پیگیری کریدور شمال به جنوب از مسیر ساوه، آوه، آشتیان، تفرش، فراهان و اراک در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی هستیم.
پول گندم کشاورزان ناجی شعبه یک بانک در آشتیان/ شایعات تبدیل شدن آشتیان به بخش کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: اگر پول گندم های کشاورزان از سوی دولت به موقع واریز شده بود از کشاورزان زحمتکش تقاضا می کردیم که پول های گندم را در بانک تجارت سپرده گذاری کنند تا ناجی بانک شهرستان باشند و این شعبه به باجه تنزل پیدا نکند.
خرید ۵۰ میلیون دلاری تجهیزات برای صنایع آشتیان/نرخ بیکاری در آشتیان ۴.۵ درصد است
فرماندارآشتیان گفت: بیش از ۵۰ میلیون دلار تجهیزات برای واحدهای صنعتی خریداری و نصب شد که با این اقدام بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان به چرخه تولید بازگشتند.
سفرهای کمیسیون برنامه و بودجه ارتباطی با سفرهای استانی دولت ندارد
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: هدف اصلی سفرهای کمیسیون برنامه و بودجه در ابتدای امر حفظ وحدت، انسجام و یکپارچگی و در راستای بازدید و آگاه شدن از پروژه ها و فعالیت های استان ها است.
تکمیل و رنگ آمیزی بلوار ورودی شهر آشتیان/ روشنایی بلوار به زودی انجام می شود
عملیات تکمیل بلوارهای ورودی شهر آشتیان از سمت اراک و فراهان که شامل زیرسازی و جدول گذاری و آسفالت بوده است به مرحله بهره برداری رسید و چراغ های وسط بلوار نیز طی چند روز آتی نصب می شود.
برگزاری جلسه شورای اداری با حضور معاون وزیر ارتباطات وفن آوری اطلاعات در آشتیان
جلسه مشترک شورای اداری استان مرکزی با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در دانشگاه آزاد آشتیان برگزار شد.
خط کشی خیابانهای اصلی شهر آشتیان
شهرداری شهرستان آشتیان در تمامی خیابان های سطح شهر با دستگاههاي تمام اتوماتیک و استفاده از رنگ های ترافیکی با ماندگاری طولانی به خط کشی خیابانها پرداخت تا رانندگان مشکلی در این مورد نداشته باشند.
آب و هوا که از دست رفت، حداقل خاک را نجات دهید!
آلودگی و فرسایش خاک یکی از معضلاتی است که اهمیت پرداختن به آن، در هیاهو و جنجال های رسانه ای مغفول مانده است. این در حالیست که مبارزه با فرسایش خاک تاثیر بسیار زیادی بر چرخه زیست محیطی از جمله آب و هوا دارد.
طی مراسمی؛ سرپرست بنیاد مسکن شهرستان آشتیان معرفی شد
طی مراسمی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی و جمعی از مسؤولان وحید صفاری به عنوان سرپرست بنیاد مسکن شهرستان آشتیان معرفی شد.
بازدید مسئولان از یادمان شهدای گمنام آشتیان
حجت الاسلام نیشابوری، امام جمعه آشتیان به همراه فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه ناحیه آشتیان، رئیس بنیاد شهید این شهرستان از یادمان شهدای گمنام این شهرستان بازدید کردند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های 9 اردیبهشت؛ از پاسخ "احمدی نژاد" به ماجرای دو میلیارد تا وقتی بنز هاشمی داغ کرد!!!
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 45 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس