حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
سوء استفاده غرب از مفهوم تروریست/دولت برای برداشتن برخی تحریم ها به آمریکا باج ندهد
کارشناس و تحلیلگر سیاسی گفت:دولت در یک اقدام غیرقانونی در بحث منطقه ای و تروریست در جهت برداشتن برخی تحریم ها به آمریکا باج می دهد،قراداد FATFبه این معنی است که کارت عابربانک را همراه با رمز دوم آن در اختیار دزد قرار دهیم.
11 ایراد قراردادهای نفتی همچنان باقی است/آقای زنگنه مقابل مردم جبهه نگیرید
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: ارایه امتیازات ویژه در این قرارداد برای طرف خارجی سبب نگرانی و واکنش نمایندگان شورای اسلامی شده است.
مدیر آموزش وپرورش آشتیان گفت: افزایش میزان موفقیت داوطلبان رشته ریاضی آشتیان در کنکور سراسری
مدیر آموزش وپرورش آشتیان گفت: درصد قبولی دانش آموزان رشته ریاضی آشتیان در کنکور امسال نسبت به سال قبل بیشتر و با رتبه های بهتری بوده است.
امام جمعه آشتیان بیان کرد:رضای اهل بیت(ع)؛ راضی به مقدرات الهی
درروایتی آمده است ،امام جواد (ع)در جواب شخصی که پرسیدند چرا امام رضا را به این صفت نام نهاده اند فرمودند :« پدرم به آنچه خدا در آسمانها برای او مقدر می کرد راضی بود ، ایشان کسی بودند که از مقدرات الهی راضی بودند.»
نگرانی مردم از تنزل شعبه یک بانک به باجه در آشتیان
به دنبال مخالفتهای مردم آشتیان با تنزل شعبه یکی از بانکها در شهرستان آشتیان به باجه ، شورای شهر آشتیان در این باره توضیح داد.
آغاز عمليات اجرايي پروژه احداث بلوار گركان
ناظر فنی پروژه احداث بلوار گركان گفت:فاز اول این پروژه شامل اجرای تعریض بلوار ، شانه های خاکی با هزینه 200 میلیون تومان آغاز شده است
دستگيري 141 نفر مواد فروش و سارق در طرح پاك سازي پليس در استان مركزي
طرح پاك سازي نقاط آلوده در 108 نقطه در سطح استان به اجرا درآمد و در اين طرح 141 سارق، توزيع کننده مواد مخدر، مزاحمان نواميس شهروندان و ... دستگير شدند.
تعویض بیش از 27هزار کنتور برق در استان مرکزی
مدیردفتر نظارت وکنترل لوازم اندازه گیری شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعویض واصلاح27هزار و514کنتور برق در استان خبرداد.
ظریف در خصوص حوادث تروریستی فرانسه به مجلس گزارش داد/ پشتوانه مردمی، الگوبرداری ناقص ترکیه از انقلاب اسلامی برای مهار کودتا
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی جزئیات جلسه غیر علنی صبح امروز وزیر امور خارجه با نمایندگان مجلس را تشریح کرد.
یک نماینده مجلس: وام‌های نجومی،آتش زیر خاکستر فساد مالی است/بی‌اطلاعی مسئولان بالادستی از پرداخت حقوق‌های نجومی کذب است
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت:در حالی که وزیر مربوطه رئیس مجمع عمومی تصویب حقوق و مزایا است، ادعای بی اطلاعی از ارقام فیش های نجومی مدیران زیرمجموعه ادعای کذب است.
عبور از بحران‌های کشور با کمک روحیه انقلابی مجلس/ دیدار رهبر با نمایندگان متفاوت تر از جلسات قبلی بود/ نگاه حمایتگر و پدرانه رهبر به مجلس، حس شجاعت را در نمایندگان تقویت کرد
نماینده تفرش، آشتیان و فراهان گفت: در این دیدار صمیمی رهبر ابتدا همه ی نمایندگان را به تقوا دعوت کردند و نقشه راه ۴ ساله مجلس را برای نمایندگام مجلس روشن کردند و روحیه ی انسجام، وحدت و همدلی برای یک حرکت انقلابی را در نمایندگان ایجاد کردند.
بهره مندی ۱۵۰۰ کودک دارای سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد استان مرکزی
در سه ماهه ابتدای سال جاری تعداد ۱۵۰۰ کودک زیر ۵ سال دارای مشکل سو تغذیه از حمایتهای کمیته امداد امام استان مرکزی بهره مند شده و برای این منظور مبلغ ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
قبلي 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 41 بعدي
منشور اخبار
salamup.ir
ir-vp
safireashtian
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس