حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
رنگ و بوی عاشورایی در آشتیان + عکس
دسته‌های عزاداری با حضور در خیابان‌های مختلف شهر بار دیگر نشان دادند که برای شهادت امام حسین(ع)، حرارتی در دل‌های مؤمنان عاشق وجود دارد که تا ابد، سرد شدنی نیست.
جلوه عشق کودکان آشتیانی به امام حسین(ع)
كودكان و نوجوانان آشتیانی در هیئت‌ها، خیمه‌ها، حسینیه‌ها و تکایا و مساجد عزاداری محرم، یک موضوع را به خوبی می‌دانند و به آن عمل می کنند و آن هم این که مجلس امام حسین(ع)، یک مجلس معمولی نیست و احترام خاصی دارد.
همه پرسی کردستان تکه ای از پازل طرح خاورمیانه جدید از سوی استعمار است
امام چپجمعه آشتیان گفت: همه چرسی کردستان عراق در راستای طرح خاورمیانه بزرگ آمریکا و موجب بی ثباتی این منطقه است، همه پرسی در اقلیم کردستان خودزنی و خودکشی سیاسی است و دولت های منطقه بویژه دولت مرکزی عراق زیر بار نخواهند رفت.
شور عزای حسینی و ذکر «یا حسین» در آشتیان + عکس
هیات های مذهبی آشتیان در تعدادی از خیابان های مرکزی شهر عزاداری کردند.
شور محرم در حسینیه و تکایای آشتیان + عکس
هیئت‌های مذهبی در شهر آشتیان از اول محرم خیمه‌های عزا را به پا کرده‌اند و شب و روز شهر را شور و شعور بخشیده‌اند.
سیاه پوش کردن مساجد و تکایای آشتیان در استقبال از ماه محرم
پیر و جوان آشتیانی با نصب پارچه سیاه و پرچم‌های منقش به اسامی ائمه اطهار و حضرت ابوالفضل(ع) و زدودن گرد و غبار از وسایل تکایا و مساجد خود را برای آغاز ماه محرم آماده می کنند.
جوانان آشتیانی در تکاپوی آماده شدن برای محرم + عکس
این ‌روزها در نقاط مختلفی از شهر هیئت‌ها و اماکن مذهبی آماده برگزاری مراسم عزاداری محرم می شوند و با سیاه‌پوش کردن در و دیوار، کوچه و محله حال و هوای حسینی می گیرد.
فریاد مسلمانان مظلوم میانمار را لبیک بگوییم/ تکلیف الهی را بر دوش خویش احساس کنیم
موج جدید خشونت‌ها علیه مسلمانان میانمار توسط ارتش و افراطیون بودایى دل مسلمانان جهان را به درد آورده است، طلاب خارجی جامعه المصطفی آشتیان هم این جنایات را محکوم و خواستار قیام مسلمانان جهان در دفاع از مظلومان میانمار شدند.
خانواده؛ مرکز توسعه آرامش/مسلمانان مظلوم میانمار منتظر اقدام عملی کشورهای اسلامی هستند
امام جمعه آشتیان گفت: خانواده مرکز توسعه آرامش است، ریشه تمام مشکلات امروز در فروپاشی خانواده است، خانواده در غرب دچار بحران شده و راه حلی برای آن ندارند.
همایش پیاده روی خانوادگی در شهر آشتیان+ عکس
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهر آشتیان برگزارشد.
آوار نخاله‌های ساختمانی بر سر مزارع کشاورزی آشتیان/شهروندان، خاطیان را شناسایی کنند
تخلیه نخاله های ساختمانی در آشتیان به ویژه در مزارع کشاورزی تبدیل به معضلی در مدیریت شهری شده است که علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر، مخاطرات زیست محیطی نیز به همراه دارد.
۶ کشته در تصادف محور قم_ آشتیان
در پی حادثه تصادف يک دستگاه خاور با پژو ٢٠۶ در دو راهی آشتيان ۶ نفر جان خود را از دست دادند.
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir