حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عداوت و دشمنی یهودی ها ریشه تاریخی دارد/ پروژه ایران هراسی حباب روی آب است
حجت الاسلام شاهی آشتیانی گفت: روز قدس امسال اهمیت ویژه تری دارد؛ دشمنان نظام اسلامی ایران پروژه ایران هراسی را مطرح کردند و میگویند ایران قصد تصرف کشورهای حوزه خلیج فارس دارد. دیدگاه این ها حباب روی آب است.
موج تعطیلی و تنزل شعب بانک های مختلف در آشتیان/تامین امنیت باجه بانکی دانشگاه آشتیان مقرون به صرفه نیست
موج تعطیلی و تنزل شعب بانکی در شهرستان آشتیان، نگرانی مردم را در پی داشته است.
حقابه چشمه معجزه تعیین تکلیف شد/آب چشمه معجزه در رودخانه آشتیان جاری می شود
نماینده تفرش، اشتیان و فراهان گفت: با انجام بررسی های کارشناسان و اسناد و مدارک موجود به دور از هرگونه جانبداری این موضوع تعیین تکلیف شد و اعلام شد که آب چشمه معجزه متعلق به رودخانه آشتیان است.
باغچه کوچک منزل؛ عرصه تجلی اقتصاد مقاومتی/گیاهان دارویی؛ اقتصاد مقاومتی را رونق می دهد/
شمسی یکی از شهروندان آشتیانی است که باغچه منزل خود را به کشت گیاه دارویی اختصاص داده و از کار کردن و تولید محصولی ارزشمند بسیار راضی است.
روستای صنعتی زرنوشه؛ یک مدل اقتصادی موفق/ تولیدکنندگان در این روستا چه می‌گویند؟
روستای زرنوشه یکی از روستاهای توابع آشتیان با دارا بودن کارگاه های تولیدی به عنوان یک روستای صنعتی و یک مدل اقتصادی موفق در صنایع کوچک شناخته می شود.
مهد کودک آدینه مصلای آشتیان راه اندازی شد
امام جمعه آشتیان گفت: مهد آدینه مصلی آشتیان با همکاری مربیان مراکز پیش دبستانی و ستاد خواهران نماز جمعه آشتیان در محل مصلای نماز این شهر راه اندازی شد.
روز قدس روز حیات مجدد اسلام است
معاون فرماندار شهرستان آشتیان با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: همانگونه که حضرت امام(ره) فرمود؛ «روز قدس روز حيات مجدد اسلام است چراکه در مقابل دشمن اصلی اسلام، مسلمين و مردم آزاده جهان بپا می‌خيزند».
طلاب خارجی؛ سفیران اسلام در جهان/ پایبندی ملت ایران به ولایت فقیه مهمترین دلیل دشمنی آمریکا با ایران
امام جمعه آشتیان گفت: طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی با فراگیری حقایق اسلامی، مبلغان اسلام در جهان هستند.
اعتماد به آمریکا در برجام، خسارت محض بود/ملت،به کمتر از ابطال ۲۰۳۰ راضی نمی شود
امام جمعه آشتیان گفت: اعتماد به آمریکا در مسئله برجام برای ما خسارت بار بوده است، عدم اجرای شروط ده گانه رهبری کار را به اینجا کشانده است
بازارچه صنایع دستی آشتیان افتتاح می‌شود/صدور کارت شناسایی برای۳۰ هنرمند آشتیانی
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی آشتیان گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی بازارچه صنایع دستی آشتیان ۸۰ درصد پیشرفت دارد و در زمینی به مساحت ۴۲۰ مترمربع و ۱۰ غرفه اوایل تیرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.
نهج البلاغه؛ رخساره خورشید/صفای رمضان با نگاهی بر نهج البلاغه
نهج البلاغه چشمه‌ای از خورشید حقیقت که رایحه وحی الهی و شمیم کلام نبوی از آن استشمام می شود، کتابی که دربرگیرنده حکمت‌های متعالی، قوانین راستین سیاسی، مواعظ نورانی، سلوک الهی، نظام تربیتی، آیین حکومت‌داری، سنت‌های تاریخی و عرفان حقیقی است.
سفره های افطاری به رنگ سادگی در آشتیان +عکس
افطاری‌های جمعی، برای مستمندان در سطح برخی از مساجد شهری و روستایی آشتیان در شب‌های ماه رمضان مرسوم است و معمولا فقرا را به مراسم افطاری دعوت می‌کنند.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
nashrkhabar.ir