حضرت رسول اکرم : هر كس به حلال، از دسترنج خود بخورد، دروازه‌های بهشت به رويش گشوده گردند و او از هريك كه خواهد وارد شود. ***** حضرت رسول اکرم : *** هر جوانى كه در دانش و عبادت رشد كند تا بزرگ شود، خداوند متعال، در قيامت پاداش هفتاد و دو صدّيق به وى می‌بخشد. *** حضرت امام علی : اگر از كارى هراس دارى، خود را در آن بينداز؛ چرا كه دلهره و هراس [از خطر] از خودِ خطر، دشوارتر است.
عکس/مُچ پسر ترامپ گرفته شد
افشای تماس فرزند رئیس جمهوری آمریکا با یک وکیل روس، به یک جنجال جدید برای کاخ سفید تبدیل شد.
همزمان با دوسالگی، برجام از چشم رسانه های اصلاح طلب هم افتاد/ گزارش خواندنی روزنامه های حامی دولت از تجربه شکست خورده در مذاکرات هسته ای
در سالگرد دوسالگی برجام دراقدامی قابل توجه روزنامه های حامی دولت یا به آن هیچ اشاره ای نکردند و به سهم خواهی های درونی خود از قدرت پرداختند ویا با نگاهی حاشیه ای به برجام از آن به عنوان سندی بر بی اعتمادی به آمریکا پرده برداشتند.
جزئیات دیدار اصلاح‌طلبان با روحانی
در روزهای گذشته نشست کمیته تعامل شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و محمد‌رضا عارف با رئیس‌جمهور برگزار شد.
سکوت معاون روحانی در قبال مصادره 1.7 میلیارد دلار اموال ایران در کانادا
معاون حقوقی رئیس جمهور درباره پیگیری حقوقی مصادره 1.7 میلیارد دلار از اموال ایران بر اساس حکم دادگاه کانادایی را بی جواب گذاشت و سکوت کرد.
2 سالگی برجام و فاز جدید کارشکنی‌های واشنگتن
با وجود آنکه دو سال از اجرایی شدن توافقات هسته‌ای ایران و 1+5 می‌گذرد؛ واشنگتن هر روز مشکلات بسیاری را بر سر راه این توافق تاریخی قرار می‌دهد.
اروپا و آمریکا در مورد برجام دچار اختلاف شده‌اند
یک روزنامه آمریکایی با مقایسه ورود شرکت‌های خودروسازی و نفتی اروپا به ایران با سیاست ترامپ مبنی بر تقابل بیشتر با تهران، این امر را عامل دورتر شدن موضع این دو در قبال ایران و ایجاد ابهام در سرنوشت برجام دانسته است.
عناوین روزنامه‌های سیاسی ۲۵ تیر ۹۶/ مرگ آرام یک ذهن زیبا +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۲۵ تیر ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
حمله تروریست‌ها به مرزهای سراوان از داخل خاک پاکستان/3 تروریست به هلاکت رسیدند
عصر امروز یک تیم تروریستی از داخل خاک کشور پاکستان، با سلاح‌های منحنی زن و سبک به مرزهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه سراوان شلیک کردند.
عکس/ ضارب امروز مترو شهر ری
ساعت 10:44 امروز مردی با قمه به حاضران در متروی شهرری حمله کرد و بعد از زخمی کردن 15 تا 16 نفر با شلیک دست کم سه تیر از سوی پلیس کشته شد.
هیچ توافقی نباید زمینه‌ساز تجزیه سوریه باشد
دبیر شورای عالی امنیت ملی باتاکید بر لزوم احترام کشورهای فعال در بحران سوریه به حاکمیت این کشور گفت: هیچ توافقی نباید مخدوش کننده این اصل غیر قابل تغییر در سوریه باشد.
توهین سفیر فرانسه به ظریف/مشکلات اقتصادی ربطی به برجام ندارد!/عارف روحانی را رئیس جمهور کرد و باید در کابینه سهم داشته باشد/حرف درمانی آقای وزیر درباره تأمین مسکن مردم
سفیر فرانسه می‌گوید: منافقین هیچ ربطی به فرانسه ندارد و ما بر گسترش روابط خود با ایران در چارچوب برجام تأکیدداریم؛ این مسئله موضوعی جدا از روابط دوجانبه است و در فرانسه به آقای ظریف متذکر شدیم.
بودجه نظامی ۶۹۶ میلیارد دلاری آمریکا تصویب شد/ اضافه شدن طرح مقابله با برنامه موشکی ایران به این لایحه
مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آراء، بودجه نظامی ۶۹۶ میلیارد دلاری این کشور را تصویب کرد.
منشور اخبار
salamup.ir
safireashtian
avini
nashrkhabar.ir
فتیر پزی گل یاس